Tottenham - Liverpool bonus 300 zł w Fortuna

Tottenham – Liverpool bonus 300 zł w promocji Fortuna (30.09)

W sobotę w hitowym starciu 7 kolejki angielskiej Premier League Tottenham zmierzy się z Liverpoolem. Niewątpliwie mecz będzie bardzo zacięty i powinniśmy zobaczyć w nim kilka bramek. Z tej okazji legalny bukmacher Fortuna przygotował atrakcyjną promocję, w której za gola Tottenhamu lub Liverpoolu (do wyboru) możesz odebrać aż 300 zł bonusu finansowego. Wystarczy zagrać zaledwie za 2 zł na bramkę wybranej drużyny, a masz szansę na tak wysoką premię. O szczegółach promocji Fortuna na Tottenham – Liverpool bonus 300 zł dowiesz się z naszego artykułu.

Tottenham – Liverpool bonus 300 zł w promocji Fortuna (30.09)

Bukmacher Fortuna z okazji hitowego starcia w 7 kolejce angielskiej Premier League, w której Tottenham zmierzy się z Liverpoolem przygotował specjalną ofertę, w której za gola Totków lub Liverpoolu (do wyboru) w tym pojedynku możesz otrzymać 300 zł bonusu finansowego (boost 150.00 x 2 zł).

Podstawowym warunkiem możliwości odebrania 300 zł bonusu za gola Tottenhamu lub Liverpoolu (do wyboru) jest założenie nowego konta gracza. Nowy profil typera możesz zarejestrować zupełnie za darmo klikając w nasz link promocyjny lub podając słowo: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym. Proces jest prosty i intuicyjny, więc zajmie Ci maksymalnie 1 minutę.

Poniżej przedstawiamy krok po kroku jak odebrać 300 zł bonusu w ofercie specjalnej Fortuna za gola Tottenhamu lub gola Liverpoolu (do wyboru):

  • zarejestruj nowe konto typera w Fortuna podając nasz kod: BETSIDE lub poprzez nasz link do promocji
  • dokonaj wpłaty w kwocie minimum 30 zł
  • zagraj pierwszy zakład z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Tottenhamu lub Liverpoolu ze standardowej oferty buka
  • stawka kuponu musi wynosić minimum 2 zł
  • w przypadku gdy wybrana przez Ciebie selekcja okaże się trafna typer otrzyma regularną wygraną z kuponu oraz dodatkowe 200 zł z promocji bukmachera Fortuna + 100 zł za zaznaczenie zgód marketingowych podczas zakładania konta

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu Fortuna, w tym darmowy zakład 20 zł oraz 3 zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 PLN.

Ile można wygrać w eFortuna za gola Tottenhamu lub Liverpoolu?

Jako, że bukmacher Fortuna online zaproponował atrakcyjną ofertę bukmacherską na gola Tottenhamu lub Liverpoolu (do wyboru) w meczu 7 kolejki angielskiej Premier League to wygrana gracza może być naprawdę okazała. Poniżej przedstawiamy przykład, ile kasy może zdobyć typer grając, zakład na gola Kogutów lub drużyny Kloppa w promocji bukmacherskiej Fortuna.

  • Opcja 1: typ: minimum 1 gol Tottenhamu (mnożnik 150.00) x stawka 2 zł = wygrana 300 zł
  • Opcja 2: typ: minimum 1 gola Liverpoolu (mnożnik 150.00) x stawka 2 zł = wygrana 300 zł

Swój zakład do promocji bukmachera Fortuna na gola Tottenhamu lub Liverpoolu w hitowym meczu 7 kolejki angielskiej Premier League możesz grać przez szybką mobilną aplikację bukmachera na przykład na smartfonie. Specjalny zakład również zagrasz przez stronę internetową www. na przykład na laptopie czy komputerze stacjonarnym.

300 zł za gola Tottenhamu lub Liverpoolu – jakie zasady obrotu?

Warunki obrotu są proste i przejrzyste. Bukmacher wymaga 1-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze. Na zakładzie mogą znaleźć się zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo (Live). Minimalny kurs selekcji nie ma znaczenia.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie bonus na Tottenham – Liverpool?

Jeżeli chcesz grać na zakładzie gola Tottenhamu lub Liverpoolu to polecamy wykorzystać najlepszy i zarazem najwyższy bonus 300 zł przygotowany przez Fortunę na to spotkanie.

2️⃣ Czy jest promocja bukmacherska na Tottenham – Liverpool?

Tak, bukmacher Fortuna zaoferował promocję na Tottenham – Liverpool. Możesz w niej uzyskać 300 zł bonusu, jeżeli wskażesz czy gola strzeli Tottenham czy Liverpool.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę