kurs 200 totki united

Tottenham – Manchester United kurs 200.00 w promocji Superbet (27.04.2023)

W czwartek w 34. kolejce angielskiej Premier League Tottenham podejmie Manchester United. Z tej okazji legalny bukmacher Superbet dla nowych graczy przygotował atrakcyjną promocję najwyższego kursu 200.00 na gola Totków lub Czerwonych Diabłów (do wyboru) w tym spotkaniu. Wystarczy, że za symboliczne 2 zł poprawnie wskażesz, która drużyna strzeli gola w tym meczu, a otrzymasz 400 zł premii finansowej od Superbet w jego przygotowanej promocji. Jak wziąć udział w akcji promocyjnej bukmachera Superbet kurs 200.00 na Tottenham – Manchester United (27.04.23) przeczytasz w naszym artykule.

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=9]

Tottenham – Manchester United kurs 200 zł (27.04.23) w promocji Superbet

Z okazji hitowego starcia w 34. kolejce angielskiej Premier League pomiędzy Tottenhamem, a Manchesterem United legalny bukmacher Superbet przygotował najwyższy kurs 200.00 na gola Tottenhamu lub Manchesteru United w tym spotkaniu. Aby aktywować możliwość zagrania na zakładzie bramki Totków bądź Czerwonych Diabłów (do wyboru), w dniu 27. kwietnia 2023 roku z najlepszym kursem 200.00 w promocji bukmacherskiej należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych w Superbet. Oferta premii finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera: TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • zarejestruj nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Tottenhamu lub Manchesteru United (do wyboru) ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze bonus 400 zł (200.00 x 2 zł) do Twojego konta
  • prezenty z promocji Superbet podlegają warunkom obrotowym zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do promocji bukmacherskiej z wysokim kursem 200.00 na mecz Tottenham – Manchester United (27.04.2023) w starciu 34. kolejki angielskiej Premier League możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Tottenham – Manchester United kurs 200.00 w Superbet jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której gola wybranej drużyny w meczu Tottenham – Manchester United w dniu 27. kwietnia 2023 roku możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z najwyższym kursem 200.00 została ustalona na 50 zł. Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 400 zł za bramkę w hitowym starciu Totków z Czerwonymi Diabłami w hitowym meczu 34. kolejki angielskiej Premier League.

Tottenham – Manchester United kurs 200.00 (27.04) – jaka maksymalna stawka zakładu w promocji Superbet?

Grając zakład do promocji bukmachera Superbet na hitowe starcie w 34. kolejce angielskiej Premier League: Tottenham – Manchester United (27.04) maksymalna stawka obowiązująca do grania ze współczynnikiem 200 to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na pojedynek pomiędzy Totkami, a Czerwonymi Diabłami, rozgrywanym w dniu 27. kwietnia 2023 roku.

Jaki obrót wygraną z promocji Superbet na Tottenham – Manchester United (27.04)?

Przed wypłatą środków finansowych z wygranej 400 zł (200.00 x 2 zł) za gola Tottenhamu lub Manchesteru United w meczu 34. kolejki angielskiej Premier League należy dokonać spieniężenia środków finansowych. Bukmacher wymaga 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może grać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze (SOLO).

Minimalny łączny kurs zakładu bukmacherskiego musi wynosić minimum 1.80, a w przypadku pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO 1.30. Możesz grać zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo (LIVE).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsza promocja bukmacherska na Tottenham – M. United (27.04.23)?

Na hitowe starcie w 34. kolejce angielskiej Premier League pomiędzy Tottenhamem, a Manchesterem United najlepsza oferta promocji z najwyższym kursem 200.00 została zaoferowana w Superbet. Możesz tam zagrać bramkę Tottenhamu lub Manchesteru United w meczu, a w przypadku poprawnego typu otrzymasz 400 zł bonusu finansowego (200.00 x 2 zł) od bukmachera Superbet.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet kurs 200.00 na Tottenham – United (27.04)?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Superbet na hitowe starcie 34. kolejki angielskiej Premier League pomiędzy Tottenhamem, a Manchesterem United (27.04), ponieważ wygrana z mnożnikiem x 200 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 153 razy więcej na gola Tottenhamu oraz 160 razy więcej na bramkę Czerwonych Diabłów). Jeżeli poprawnie wskażesz, która drużyna zdobędzie bramkę to otrzymasz 400 zł premii pieniężnej od bukmachera Superbet.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę