Nikita - Gosia Magical typy

Typy na Gosia Magical – Nikita – Clout MMA 2

Gosia Magical – Nikta typy i kursy na hitową walkę Clout MMA 2. Już w sobotę na gali Sławomira Peszki i Lexy będziemy świadkami bardzo ciekawego starcia, w którym Gosia Magical zmierzy się z Nikitą. Małgorzata Zwierzyńska czyli mama Daniela Magicala podejmie Nikitę. Kto wygra to starcie? My już znamy kursy na tę walkę i po ich analizie mamy typy na Gosia Magical – Nikita, które znajdziesz w naszym artykule.

Gosia Magical – Nikita typy bukmacherskie

Goha Magical zadebiutuje na gali Clout MMA 2. Będzie to jej pierwsze starcie i niewątpliwie nic nie wiemy o tej zawodniczce, jednak w tej walce może wygrać tak naprawdę każdy. O wyniku pojedynku może zadecydować los szczęścia. Po stronie Małgorzaty Zwierzyńskiej będą stałe z pewnością lepsze atuty wagowe. Te jednak będą gorsze im dalej będzie trwać walka. Goha jest sporej postury i niewątpliwie, jeżeli walka będzie trwała dłużej to tym słabsza będzie Gosia Magical.

Nikita jest oczywiście kandydatką do wygrania tej walki, ale jak już wspomnieliśmy początek powinien należy do Gohy Magical. Liczymy, że to tam zdominuje Nikitę i ją pokona. Jest to dość specyficzna walka, więc nie ma sensu obstawiać wygranej Nikity po tak niskim kursie. Jako, że nic tutaj nie wiadomo lepiej wybrać underdoga czyli typ na wygraną Gosi Magical po kursie 2.52.

Dodatkowo możesz sprawdzić także nasze typy na całą galę Clout 2.

Gosia Magical – Nikita kursy bukmacherskie

Kursy na Gosia Magical – Nikita prezentują nam po części to, kto wygra tę walkę. Tutaj faworytką jest Nikita (kurs 1.40). Underdogiem w tym pojedynku jest mama Magicala czyli Gosia (kurs 2.52).

Warto także przyglądnąć się kursom na ilość rund w tej walce. Ciekawie prezentuje się współczynnik 2.37 na powyżej 1.5 rundy w tej walce, jednak wydaje się, że ten pojedynek nie powinien potrwać więcej niż 1 rundę.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę