Polska - USA, typy

USA – Polska: typy, kursy, promocja 22.05 | LN siatkarzy

USA – Polska typy i kursy na otwierające spotkanie 1. kolejki siatkarskiej Ligi Narodów w sezonie 2024. Biało-Czerwoni w pierwszym meczu zmierzą się z Amerykanami i z pewnością zadanie to do łatwych należeć nie będzie. Szansa jednak na wygraną jest jak najbardziej realna, ale czy uda się otworzyć ten turniej zwycięstwem? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy na USA – Polska w siatkarskiej Lidze Narodów.

250 PLN za wygraną Polski z USA
Zagraj za 2 zł na wygraną Polaków z USA w LN i odbierz premię 250 zł
Premia

250 PLN

W STS możesz odebrać 250 PLN za wygraną Polski z USA w specjalnej promocji. Wystarczy otworzyć konto TUTAJ, wpłacić minimum 50 zł i z regularnej oferty STS zagrać za 2 zł na wygraną Biało-Czerwonych. Wybór poprawny? Na Twoje konto wpada 250 zł bonusu!

USA – Polska: typy bukmacherskie

Polacy podejdą do Ligi Narodów jako jeden z głównych kandydatów do końcowego zwycięstwa. Oczywiście ten turniej Biało-Czerwoni bardziej potraktują jako przygotowanie do największej imprezy w tym sezonie, czyli Igrzysk Olimpijskich. To właśnie tam ma przyjść szczytowa forma, więc wielokrotnie podczas Ligi Narodów zobaczymy rotacje w składzie i to nie tylko u nas, ale także w największych reprezentacjach. Z pewnością żadna też ekipa jadąca na IO nie będzie chciała wygrywać tutaj spotkań za wszelką cenę, jednak mecz USA – Polska niewątpliwie będzie atrakcyjnym spotkaniem, choć Amerykanie wyjdą w nim rezerwowym składem. Biało-Czerwoni mają za sobą 2 mecze towarzyskie, w których wypadli całkiem solidnie i mogą z nadzieją patrzeć na spotkanie z USA. Stawiam w tym spotkaniu na wygraną Polaków z handicapem -1.5 seta po kursie 1.48 w Betclic. Taki typ zagrasz tam bez podatku.

Polska z handicapem -1.5 seta
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.48

Kursy mogą ulec zmianie

Polscy siatkarze choć w nieco odmienionym składzie to nadal bardzo mocny zespół. W USA oczywiście zobaczymy rezerwowy skład, stąd Biało-Czerwoni powinni pewnie ograć swoich rywali. Polscy siatkarze, którzy nie mają miejsca w pierwszym składzie na IO będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony, dlatego liczymy na ich bardzo dobrą grę i zwycięstwo w tym spotkaniu.

USA – Polska: kursy bukmacherskie

Tak prezentują się kursy bukmacherskie na spotkanie siatkarskiej pomiędzy USA, a Polską:

  • Kurs na USA: 4.80 – Betclic
  • Kurs na Polskę: 1.17 – Betclic

Według analityków po wycenie kursowej to właśnie Polska jest faworytem do wygrania spotkania (kurs 1.17 – 83% szans). Zdecydowanie mniejsze szanse daje się na USA (kurs 4.80 – 17% szans). Warto zwrócić też uwagę, że kurs na Polskę znacznie spada, albowiem początkowo notowania były rozłożone na poziomie mnożnika około 1.30.

USA – Polska: kto wygra?

Spotkanie pomiędzy USA, a Polakami w siatkówce zawsze są bardzo zacięte. Tutaj również spodziewamy się mocno wyrównanego spotkania, ale mimo wszystko wierzymy, że to Polska wygra spotkanie z USA. Są po kilku meczach towarzyskich, więc powinni być w przyzwoitym rytmie meczowym, dlatego to powinni stanowić ich korzyść, która poniesie ich do wygranej.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę