300 gol valencia lub real sts

Valencia – Real Madryt: promocja STS 300 zł za gola

W sobotę w hiszpańskiej La Liga będziemy świadkami hitowego starcia, w którym Valencia podejmie na własnym obiekcie Real Madryt. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował promocję, w której za gola Valencii lub Realu Madryt (do wyboru) możesz odebrać 300 zł bonusu finansowego. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł i poprawne wskazanie, która drużyna strzeli choćby jedną bramkę w tym spotkaniu, a masz szansę na 300 zł! O szczegółach promocji STS 300 zł bonusu na Valencia – Real Madryt (02.03.24) dowiesz się z naszego artykułu.

Valencia – Real Madryt bonus 300 zł w promocji STS (02.03)

Aby aktywować możliwość odbioru 300 zł bonusu za gola Valencii lub Realu Madryt w specjalnej promocji bukmacherskiej STS należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta bonusu finansowego została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich STS jest w pełni darmowe.

Krok po kroku jak odebrać 300 zł za gola Valencii lub Realu Madryt w promocji STS:

  • załóż nowe konto typera w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Valencii lub Realu Madryt ze standardowej oferty bukmachera STS
  • w przypadku, gdy poprawnie wskażesz, która drużyna strzeli gola w meczu to STS dopisze 300 zł bonusu do Twojego konta

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi 100 zł bez ryzyka, 60 zł za darmo za wykonanie 3 zadań, czy bonus od wpłaty do kwoty 1500 zł.

gol valencia real baner sts

Bonus ze specjalnej promocji bukmachera STS za pierwszy mecz pomiędzy Valencią, a Realem Madryt należy obrócić 2-krotnie z kursem minimum 1.91 na wygranych kuponach.

Valencia – Real Madryt bonus 300 zł w STS jaki minimalny depozyt do odbioru promocji?

Wpłata minimalna ustalona do oferty bukmachera STS, w której za gola Valencii lub Realu Madryt możesz możesz odebrać 300 zł bonusu finansowego została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 300 zł za bramkę Valencii lub Królewskich (02.03.24).

Valencia – Real Madryt bonus 300 zł – za ile najlepiej zagrać w promocji STS?

Grając zakład do promocji bukmachera STS na mecz hiszpańskiej La Liga pomiędzy Valencią, a Realem Madryt maksymalna stawka obowiązująca do grania ze współczynnikiem 150 (bonus 300 zł) to 2 zł i jest to naszym zdaniem najkorzystniejsza stawka. Wiąże się ona z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez STS online na hitowe starcie Valencii z Realem (02.03.24). Dzięki temu odbierzesz 300 zł przy wkładzie zaledwie 2 zł za gola wybranej drużyny.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie bonus na Valencia – Real Madryt (02.03)?

Na starcie pomiędzy Valencią, a Realem Madryt w ramach 27. kolejki La Liga najlepsza oferta promocji z bonusem 300 zł została zaoferowana w STS, gdzie za gola wybranej drużyny odbierzesz 300 zł przy stawce zaledwie 2 zł.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocyjnego bonusu 300 zł na Valencia – Real Madryt w STS?

Naszym zdaniem zdecydowanie polecamy skorzystać ze specjalnej promocji bukmachera STS na mecz pomiędzy Valencią, a Realem Madryt, ponieważ wygrana z boostem x 150 jest zależna tylko od tego czy poprawnie wskażesz, która drużyna strzeli bramkę w meczu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę