300 na warta rakow sts

Warta Poznań – Raków Częstochowa: bonus 300 zł w promocji STS (11.02)

W niedzielę w 20. kolejce polskiej Ekstraklasy będziemy świadkami hitowego starcia, w którym Warta Poznań zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował promocję, w której za wygraną Warty lub Rakowa (do wyboru) możesz odebrać 300 zł bonusu finansowego. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł i poprawne wskazanie, która drużyna wygra w tym spotkaniu w tym spotkaniu, a masz szansę na 300 zł! O szczegółach promocji STS 300 zł bonusu na Warta Poznań – Raków Częstochowa (11.02.24) dowiesz się z naszego artykułu.

Warta Poznań – Raków Częstochowa bonus 300 zł w promocji STS (11.02)

Aby aktywować możliwość odbioru 300 zł bonusu za wygraną Warty Poznań lub Rakowa Częstochowa w specjalnej promocji bukmacherskiej STS należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta bonusu finansowego została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich STS jest w pełni darmowe.

Krok po kroku jak odebrać 300 zł za wygraną Warty Poznań lub Rakowa Częstochowa w promocji STS:

  • załóż nowe konto typera w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Warty lub Rakowa ze standardowej oferty bukmachera STS
  • w przypadku, gdy poprawnie wskażesz, która drużyna strzeli gola w meczu to STS dopisze 300 zł bonusu do Twojego konta

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi 100 zł bez ryzyka, 60 zł za darmo za wykonanie 3 zadań, czy bonus od wpłaty do kwoty 1500 zł.

Zakład do specjalnej promocji bukmachera STS z możliwością odbioru 300 zł bonusu za mecz 20. kolejki polskiej Ekstraklasy pomiędzy Wartą Poznań, a Rakowem Częstochowa, rozgrywany w dniu 11. lutego 2024 roku możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie bonus na Warta Poznań – Raków Częstochowa (11.02)?

Na starcie pomiędzy Wartą Poznań, a Rakowem Częstochowa w ramach 20. kolejki Ekstraklasy najlepsza oferta promocji z bonusem 300 zł została zaoferowana w STS, gdzie za wygraną wybranej drużyny odbierzesz 300 zł przy stawce zaledwie 2 zł.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocyjnego bonusu 300 zł na Warta – Raków w STS?

Naszym zdaniem zdecydowanie polecamy skorzystać ze specjalnej promocji bukmachera STS na mecz pomiędzy Wartą, a Rakowem, ponieważ wygrana z boostem x 150 jest zależna tylko od tego czy poprawnie wskażesz, która drużyna wygra w meczu za zaledwie 2 zł.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę