wimbledon 20 darmowe

Wimbledon 2023: darmowe 20 zł w Go+Bet

Już w poniedziałek startuje wielkoszlemowy Wimbledon 2023. Z tej okazji jeden z bukmacherów – GoPlusBet dla nowych graczy przygotował możliwość odebrania 20 zł w pełni za darmo. Wystarczy utworzyć konto podczas trwania Wimbledonu 2023, zaznaczyć zgody marketingowe, a bez wpłacania pieniędzy otrzymasz w promocji freebet 20 zł. Wykorzystujesz go na co chcesz! Jak skorzystać z promocji Go+Bet darmowe 20 zł za Wimbledon 2023 przeczytasz w naszym artykule poniżej.

Wimbledon 2023: darmowe 20 zł w Go Plus Bet – jak odebrać?

Zasady odbioru za free 20 zł na Wimbledon 2023, które zostaną przyznane w formie darmowego zakładu w równowartości 20 zł za założenie konta zostały uregulowane w regulaminie promocji bukmacherskiej. Przede wszystkim, aby odebrać darmowy zakład należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych w Go+Bet online. Tutaj możesz szybko otworzyć profil gracza w GoPlusBet lub wejść na stronę internetową bukmachera i w formularzu rejestracyjnym podać nasz kod promocyjny: BETSIDE.

Następnie należy zweryfikować swoje nowo utworzone konto, czyli po prostu dodać dokumenty tożsamości, np. dowód osobisty lub paszport, a także numer konta bankowego, na który będziemy chcieli wypłacać swoją ewentualną wygraną. Ważne jest, aby pamiętać że podczas zakładania konta należy zaznaczyć zgody marketingowe! Po wykonaniu tych czynności 20 zł za darmo trafi na Twój profil typera.

20 PLN na Wimbledon 2023 w GoPlusBet:

 • utwórz konto poprzez ten LINK lub podając w formularzu rejestracyjnym nasz kod: BETSIDE w dniach 03.07.23-16.07.2023 roku – podczas trwania Wimbledonu
 • zaznacz zgody marketingowe
 • zweryfikuj konto dodając odpowiednie dokumenty
 • odbierz 20 PLN!
 • dodatkowo przy pierwszym zakładzie z salda depozytowego możesz skorzystać z ubezpieczonego zakładu bez ryzyka do 500 zł z pakietu GoPlusBet

Pamiętaj, że 2 dychy za darmo podczas Wimbledonu 2023 możesz odebrać zarówno w intuicyjnej aplikacji mobilnej bukmachera (np. poprzez smartfon), jak i bezawaryjną stronę internetową (np. na laptopie lub komputerze stacjonarnym).

Czy 20 zł za darmo na Wimbledon 2023 w Go+Bet łączy się z zakładem bez ryzyka?

Tak, jeżeli podczas zakładania konta podasz nasz kod afiliacyjny lub rejestrując się z linku otrzymasz oczywiście wspomniane 20 zł nz okazji Wimbledonu 2023, a także przy pierwszym zakładzie z salda depozytowego będziesz mógł skorzystać z ubezpieczonego zakładu do 500 zł w 100%. Łącznie więc do zgarnięcia jest nawet 520 PLN!

Darmowe 20 zł na Wimbledon w Go Plus Bet – kiedy można skorzystać?

Promocja została przygotowana w okresie rozgrywania wielkoszlemowego Wimbledonu 2023, czyli w dniach od (03.07.23 od 10:00) do (16.07.23 do 23:59). Tak, więc gracze mogą założyć konto i odebrać darmowy zakład 20 zł podczas całego trwania Wimbledonu 2023 na kortach trawiastych.

Czy darmowe 20 zł na Wimbledon mogę wykorzystać tylko na zakłady z tenisa?

Nie – masz wybór, więc możesz obstawiać dowolne zakłady za darmowe 20 zł od bukmachera GoPlusBet. Promocja po prostu obowiązuje podczas Wimbledonu i wtedy możesz aktywować freebet 20 zł, jednak przeznaczasz go na co chcesz – między innymi:

 • piłka nożna: spotkania towarzyskie, młodzieżowe Euro
 • MMA (UFC, KSW)
 • siatkówka – mecze Ligi Narodów
 • tenis – turnieje na kortach trawiastych
 • koszykówka
 • piłka ręczna
 • hokej na lodzie
 • dart
 • tenis stołowy

Wybór możliwości do typowania za darmową kasę od Go+Bet jest naprawdę duży, więc z pewnością typerzy znajdą swoje pewniaki czy valuebety z szerokiego rynku zdarzeń tego koncesjonowanego operatora zakładów online.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy warto odebrać darmowe 20 zł w GoPlusBet na Wimbledon?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto skorzystać z darmowego freebetu powiększającego zestaw pierwszych nagród od Go+Bet z okazji Wimbledonu 2023. Dzięki niemu gracz nie musi inwestować swojej kasy, lecz obstawić np. swojego pewniaka za darmowe 2 dyszki.

2️⃣ Ile maksymalnie freebetu mogę odebrać w Go+Bet na Wimbledon 2023?

Maksymalna kwota darmowego zakładu za założenie konta podczas trwania wielkoszlemowego turnieju na kortach trawiastych – Wimbledon 2023 w promocji bukmacherskiej GoPlusBet została uwarunkowana w regulaminie. Maksymalna kwota bonusu bez depozytu do odbioru za założenie konta to 20 zł.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę