betfan promka na final ME

Włochy – Polska promocja Betfan 140 zł za 140 km/h Leona

W sobotę reprezentacja Polskich siatkarzy zmierzy się w finale Mistrzostw Europy z Włochami. Z tej okazji legalny bukmacher Betfan przygotował bardzo atrakcyjną promocję, w której możesz otrzymać 140 zł na konto główne, jeżeli Leon zaserwuje powyżej 140/km + 140 zł bonusu, jeżeli Polak wygra mecz. Jak skorzystać z promocji Betfan na Włochy – Polska (16.09) dowiesz się z naszego artykułu poniżej.

Promocja Betfan 140 zł za 140 km/h Leona na Włochy – Polska (16.09)

Z okazji starcia reprezentacji polskich siatkarzy w finale Mistrzostw Europy z Włochami Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję, w której za serwis Leona powyżej 140 km/h możesz odebrać 140 zł w formie gotówki na konto główne + 140 zł bonusu, jeżeli Polacy wygrają spotkanie z Włochami.

Najważniejszą zasadą wzięcia udziału w promocji od licencjonowanego bukmachera Betfan na Włochy – Polska jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Proces zakładania profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość odbioru 140 zł + 140 zł za finał ME pomiędzy Włochami, a Polską. Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty promocyjnej na Włochy – Polska
  • Dokonaj depozytu w kwocie DOKŁADNIE 40 zł
  • Zagraj za DOKŁADNIE 40 zł zakład SOLO z oferty BETFAN na W. Leon zaserwuje z prędkością min. 140 km/h z oferty dostępnej TUTAJ
  • Jeśli Leon zaserwuje powyżej 140 km/h w meczu z Włochami (16.09) to w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz 140 zł na konto główne przy zakładzie za 40 zł
  • dodatkowo jeżeli Polska wygra otrzymasz 140 zł bonusu na swoje konto gracza

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej promocji bukmacherskiej na Włochy – Polska na siatkarskich Mistrzostwach Europy to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan promocja na Włochy vs. Polska – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Tam znajdziesz zakładkę, gdzie możesz zagrać, że Wilfredo Leon zaserwuje + 140km/h z możliwością otrzymania 140 zł na konto główne w promocji Betfan + 140 zł bonusu za wygraną Polaków z Włochami.

  • Opcja 1: Zakład: Leon zaserwuje + 140km/h – kurs 4.00 x stawka 40 zł = 140 zł na konto główne + bonus 140 zł za wygraną Polski z Włochami

Pamiętaj, że promocyjny zakład w Betfan online ze specjalną nagrodą w finale siatkarskich Mistrzostw Europy pomiędzy Włochami, a Polską możesz zagrać przez intuicyjną aplikację mobilną bukmachera Betfan (np. na smartfonie). Możesz betować także przez stronę internetową www (np. przez laptopa lub komputer stacjonarny).

Do kiedy trwa promocja bukmacherska Betfan na Włochy – Polska (16.09.23)?

Promocja bukmacherska z możliwością wygrania 140 zł na konto główne + 140 zł w formie bonusu za mecz Włochy – Polska w finale Mistrzostw Europy została ograniczona czasowo w regulaminie Betfan online. Tylko gracze, którzy zarejestrują konto w Betfan Zakłady Bukmacherskie od 15.09.23 do 16.09.23 godziny 20:59 mogą odebrać atrakcyjne 2 nagrody w promocji bukmacherskiej Betfan za mecz Włochy – Polska.

Za ile mogę maksymalnie zagrać w promocji Betfan na Włochy – Polska?

Maksymalna i zarazem minimalna stawka do odbioru promocji na mecz Włochy – Polska w Betfan została ustawiona na poziomie 40 zł. Za dokładnie taką sumę możesz wygrać w promocji bukmachera Betfan aż 140 zł na konto główne + 140 zł w formie bonusu. Maks. został zawarty w zasadach promocji.

Promocja Betfan na Włochy – Polska w finale siatkarskich Mistrzostwach Europy dostępna jest tylko dla 500. pierwszych typerów (obecnie jest ona aktywna – jeżeli się to zmieni poinformujemy Was o tym).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jaki bukmacher ma promocję na Włochy – Polska (16.09.23)?

Jeżeli poszukujesz promocji bukmacherskiej na mecz finałowy siatkarskich Mistrzostw Europy pomiędzy Włochami, a Polską to znajdziesz taką w Betfan Zakłady Bukmacherskie. Możesz tam odebrać aż 140 zł na konto główne, jeżeli Leon zaserwuje +140 km/h oraz 140 zł bonusu, jeśli Polacy wygrają z Włochami.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Betfan na Włochy – Polska (16.09)?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Betfan na finałowe siatkarskie starcie Mistrzostw Europy pomiędzy Włochami, a Polską. Można zgarnąć dzięki tej promocji 140 zł na konto główne oraz 140 zł na konto bonusowe.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę