Wrzosek - Szpilka promocje

Wrzosek – Szpilka: promocje i bonusy bukmacherskie (11.05)

Arkadiusz Wrzosek – Artur Szpilka: z okazji tej hitowej walki bukmacherzy dla nowych graczy przygotowali wiele ciekawych promocji, w których można wygrać naprawdę dużą kasę (nawet 300 zł) przy wkładzie zaledwie 2 zł lub 176 zł w gotówce przy wkładzie 1 zł! W naszym artykule przygotowaliśmy zestawienie wszystkich najlepszych promocji bukmacherskich i bonusów na starcie Wrzoska ze Szpilką (11.05.2024).

Kurs 200.00 na wygraną Wrzoska
Zagraj za 1 PLN na zwycięstwo Arka i odbierz gotówkę
Kurs

200.00

Wrzosek – Szpilka: promocje bukmacherskie i bonusy (11.05)

Bukmacherzy przygotowali z okazji tego hitowego starcia wiele ciekawych promocji. Skorzystaj z nich i odbierz ekstra pieniądze w bonusach, w wysokich kwotach, przy niskich wkładach finansowych (nawet 1 zł). Sprawdź w tabeli poniżej, który bukmacher przygotował specjalną ofertę z bonusami finansowymi na Szpilka – Wrzosek.

Bukmacher Wrzosek - Szpilka: promocje i bonusy
1. Totalbet 176 zł w gotówce za wygraną Wrzoska
2. Superbet 300 zł za wygraną Szpilki lub Wrzoska
3. STS 250 zł za wygraną Wrzoska lub Szpilki
4. Etoto 300 zł za wygraną Wrzoska
5. Fortuna 300 zł za wygraną Szpilki lub Wrzoska

Łącznie do odbioru z pięciu wymienionych promocji jest nawet 1326 zł! Możesz wybrać i skorzystać z wszystkich promocji przygotowanych na walkę Arkadiusz Wrzosek – Artur Szpilka lub wybrać jedną według Ciebie najlepszą i założyć konto. Pamiętaj, że wszystkie wymienione promocje są dostępne tylko z naszym kodem BETSIDE!

176 zł na konto główne za wygraną Wrzoska ze Szpilką w Totalbet

Bardzo atrakcyjną promocję na starcie Wrzoska ze Szpilką przygotował bukmacher Totalbet. Kasę można wygrać na konto główne i jest to oferta tylko dla czytelników Betside.pl. Wystarczy zainwestować 1 zł w zwycięstwo Wrzoska, a na Twoje konto GŁÓWNE może trafić 176 zł.

 • Załóż nowe konto gracza w Totalbet klikając w link afiliacyjny lub podając: BETSIDE w formularzu rejestracji konta
 • Wyraź zgody marketingowe (sms i email)
 • Zagraj pierwszy zakład pojedynczy prematch (przedmeczowo) za 1 zł na awans Realu z Bayernem z oferty regularnej u bukmachera Totalbet
 • Bukmacher w przypadku wygranego zakładu wzajemnego dopisze w formie gotówki 176 zł
750X200 Wrzosek Szpilka.Kod BETSIDE1

Co ciekawe do tej promocji nie jest wymagany żaden depozyt! Wystarczy więc złotówka, a masz szansę na 176 PLN w kasie gotowej do wypłaty!

300 zł freebetu za wygraną Wrzoska w Etoto

Na starcie Arkadiusza Wrzoska z Arturem Szpilką bukmacher Etoto przygotował dla nowych graczy promocję z darmowym bonusem finansowym. Wystarczy, że zagrasz na zwycięstwo Wrzoska, a bukmacher Etoto dopisze 300 zł za free, jeżeli pokona Szpilkę.

Dodatkowo możesz skorzystać z bonus od wpłaty i tym samym sięgnąć łącznie po dodatkowe 500 zł w bonusach na Wrzosek – Szpilka (11.05), a więc łącznie 800 zł! Szczegóły warunków poniżej:

 • zarejestruj nowe konto typera w Etoto poprzez nasz link promocyjny – kod, który należy podać to: BETSIDEMF
 • dokonaj pierwszej wpłaty na konto depozytowe minimalnie za 50 zł
 • zagraj za minimum 1 zł ze specjalnej zakładki TUTAJ, na wygraną Wrzoska ze Szpilką – znajdziesz ją: Zakłady Specjalne -> Promocje -> MegaFreebet
 • jeżeli Arek wygra na Twoje konto wpłynie darmowy bonus 300 zł
obraz 14

Kasa trafi na Twoje konto w formie darmowego freebetu. Aby przeniósł się na saldo główne wystarczy nim zagrać i jeżeli trafisz będziesz mieć gotówkę gotową do wypłaty.

300 zł w Superbet za wygraną Wrzoska lub Szpilki

Bardzo dobrą promocję z okazji walki pomiędzy Arkadiuszem Wrzoskiem, a Arturem Szpilką przygotował bukmacher Superbet. Oferuje on 300 zł bonusu finansowego za wygraną Szpilki lub Wrzoska (do wyboru). Wystarczy stawka zaledwie 2 zł, a jeżeli Twój zawodnik wygra na Twoje konto w ciągu 72h trafi 300 zł!

Jak skorzystać z promocji bukmachera Superbet na Wrzosek – Szpilka:

 • załóż konto w Superbet z hasłem: BETSIDE
 • wpłać minimalnie 50 zł na nowe konto
 • zagraj za minimum 2 zł na kuponie pojedynczym na gola wygraną Wrzoska lub Szpilki (do wyboru)
 • Twój zawodnik wygrywa tę hitową walkę? 300 zł bonusu jest Twoje!
obraz 12

Promocja skierowana jest do nowych graczy. Jest to oferta z najwyższym bonusem 300 zł na Wrzosek – Szpilka (11.05.24).

Wrzosek – Szpilka: bonus 250 zł w STS

Największa firma bukmacherska w Polsce, czyli operator STS na walkę pomiędzy Wrzoskiem, a Szpilką przygotował promocyjny bonus 250 zł za wygraną wybranego zawodnika w tej walce. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł i poprawne wskazanie, kto zwycięży.

Jak odebrać bonus 250 zł w STS za wygraną Wrzoska lub Szpilki:

 • załóż nowe konto typera w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
 • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
 • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Wrzoska lub Szpilki (do wyboru) ze standardowej oferty bukmachera STS
 • w przypadku, gdy Twój zawodnik wygra to STS dopisze 250 zł bonusu do Twojego konta

Bonus należy obrócić dwa razy przed wypłatą. Do obrotu uwzględnianie są wygrane kupony o kursie minimalnym 1.91.

300 zł bonus za wygraną Wrzoska lub Szpilki w Fortuna

W Fortuna Zakłady Bukmacherskie możesz odebrać 300 zł bonusu za zwycięstwo Wrzoska lub Szpilki (do wyboru). Wystarczy zagrać, który zawodnik okaże się lepszy, a jeżeli tak się stanie otrzymasz od eFortuna 300 zł bonusu!

Jak odebrać bonus 300 zł na Wrzosek – Szpilka w Fortuna:

obraz 11

Po wykonaniu tych czynności odbierzesz 200 zł bonusu, jeżeli Twój zawodnik wygra, a dodatkowo za udzielenie zgód marketingowych otrzymasz 100 zł premii. Z tym będzie wiązał się łączny bonus na kwotę 300 zł na walkę Arkadiusza Wrzoska z Arturem Szpilką (11.05.24).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsza promocja bukmacherska na Wrzosek – Szpilka (11.05.24)?

Według nas najlepszą promocję przygotował bukmacher Totalbet z okazji starcia pomiędzy Wrzoskiem, a Szpilką. Daje on 176 zł przy wkładzie 1 zł za zwycięstwo Wrzoska.

2️⃣ Którzy bukmacherzy dają bonusy na Wrzosek – Szpilka (11.05.24)?

Z okazji starcia w hitowej walce w Ergo Arenie pomiędzy Wrzoskiem, a Szpilką bonusy finansowe daje Etoto, STS oraz Superbet.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę