WKS Konga typy

Wybrzeże Kości Słoniowej – DR Konga: typy, kursy, zapowiedź 07.02

Wybrzeże Kości Słoniowej – Demokratyczna Republika Konga typy i kursy na drugi mecz półfinałowy Pucharu Narodów Afryki. Gospodarze zmierzą się z jedną z pozytywnych niespodzianek tego turnieju. Kursy na Wybrzeże Kości Słoniowe – Demokratyczna Republika Konga wskazują, że faworytem jest drużyna Słoni. Nasz typ na Wybrzeże Kości Słoniowe – Demokratyczna Republika Konga znajdziecie w poniższym artykule.

Wybrzeże Kości Słoniowej – Demokratyczna Republika Konga: typy bukmacherskie

Gospodarze w trakcie tego turnieju przebyli drogę z nieba do piekła i póki co ponownie wracają na drogę do nieba. Słonie zaczęły rozgrywki całkiem nieźle, inaugurując turniej zwycięstwem 2:0 z Gwineą-Bissau. Potem było już zdecydowanie gorzej. Dwie porażki sprawiły, że ledwo WKS wyszło z grupy. Następnie miały miejsce dwa zacięte, aczkolwiek zwycięskie boje. W obu miały miejsce rzuty karne, spowodowane niefrasobliwością obrony.

image 4

W obu spotkaniach Demokratycznej Republiki Konga po wyjściu z grupy również mieliśmy rzuty karne. Raz przeciwko DRK, a raz dla DRK. Obrony obu ekip są dosyć elektryczne, dlatego nasz typ na Wybrzeże Kości Słoniowej – Demokratyczna Republika Konga to powyżej 0,5 rzutu karnego. Ściany potrafią pomagać gospodarzom. Szczególnie, gdy wrócili oni z bardzo dalekiej podróży. Intrygujący chociażby był fakt potencjalnego rzutu karnego w meczu z Mali, jeszcze przed tym jednym, rzeczywiście przyznanym. To pokazuje jak duży potencjał drzemie w tym typie przy takim spotkaniu.

Wybrzeże Kości Słoniowej – Demokratyczna Republika Konga: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Wybrzeże Kości Słoniowej – Demokratyczna Republika Konga:

  • Kurs na wygraną WKS: 2.10
  • Kurs na remis: 3.00
  • Kurs na wygraną DRK: 4.30

Bukmacherzy zdecydowali się wystawić już kursy na Wybrzeże Kości Słoniowej – Demokratyczna Republika Konga. Na ich podstawie można zauważyć, że delikatnym faworytem meczu są gospodarze. Kurs na ich zwycięstwo waha się w granicach od 2.05 do 2.10. Współczynniki kursowe na remis w przypadku tego spotkania zawierają się w zakresie od 2.85 do 3.00. Natomiast mnożniki na wygraną DRK zostały określone na poziomie od 3.65 do 4.30.

Najwyższy kurs na wygraną Wybrzeża Kości Słoniowej proponuje bukmacher STS i wynosi on 2.10. Natomiast największa wartość współczynnika na wygraną Demokratycznej Republiki Konga znajduje się w LVBet i wynosi 4.30.

Wybrzeże Kości Słoniowej – Demokratyczna Republika Konga: zapowiedź meczu

Drugi mecz półfinałowy. Awans do finału dla gospodarzy byłby rzeczą właściwie niesłychaną, patrząc przez pryzmat, że ledwie wyszli oni z grupy. Spotkanie Wybrzeże Kości Słoniowej – Demokratyczna Republika Konga odbędzie się 7 lutego o godzinie 21:00.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę