Wyspy Owcze - Polska bonus 400 zł w Superbet

Wyspy Owcze – Polska bonus 400 zł w promocji Superbet

W czwartek reprezentacja Polski rozegra kolejne spotkanie w ramach eliminacji Mistrzostw Europy. Ich przeciwnikiem będzie reprezentacja Wysp Owczych, a z tej okazji legalny bukmacher Superbet przygotował promocję, w której za 1 celny strzał Wysp Owczych w meczu możesz odebrać 400 zł bonusu finansowego. Wystarczy za minimum 2 zł zagrać dowolny zakład na mecz Wyspy Owcze – Polska (12.10), a jeżeli przynajmniej raz oddadzą celny strzał na bramkę Polaków otrzymasz 400 zł bonusu! Jak skorzystać z promocji Superbet na Wyspy Owcze – Polska bonus 400 zł dowiesz się z naszego artykułu poniżej.

Wyspy Owcze – Polska bonus 400 zł w Superbet + 100 zł za Superprzewagę (12.09)

Z okazji hitowego starcia w meczu eliminacji Mistrzostw Europy pomiędzy reprezentacją Wysp Owczych, a Polski legalny bukmacher Superbet przygotował promocyjny bonus 400 zł na jeden celny strzał Wysp Owczych w tym spotkaniu (10.09). Dodatkowo można odebrać także 100 zł bonusu za Superprzewagę w tym spotkaniu, czyli prowadzenie przez jedną z reprezentacji różnicą minimum dwóch goli.

Aby aktywować możliwość odbioru nawet 400 zł bonusu za 1 celny strzał Wysp Owczych w meczu z reprezentacją Polski w specjalnej promocji bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta premii finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na dowolny zakład z meczu Wyspy Owcze – Polska z kursem min. 1.14 ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy Wyspy Owcze oddadzą przynajmniej 1 celny strzał (niezależnie czy Twój kupon wjedzie) to Superbet dopisze 400 zł (200.00 x 2 zł) premii do Twojego konta +100 zł jeżeli zostanie zastosowana Superprzewaga (prowadzenie różnicą min. 2 goli)
  • prezenty z promocji Superbet podlegają warunkom obrotowym (3-krotnym) zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do oferty specjalnej bukmachera Supebet z możliwością odbioru 400 zł bonusu za mecz eliminacji Mistrzostw Europy: Wyspy Owcze – Polska, rozgrywany w dniu 12 października 2023 roku możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Wyspy Owcze – Polska bonus 400 zł w Superbet jaki minimalny depozyt do odbioru promocji?

Wpłata minimalna ustalona do oferty bukmachera Superbet, w której za 1 celny strzał Wysp Owczych w meczu z reprezentacją Polski w 7 kolejce eliminacji Mistrzostw Europy możesz możesz odebrać 400 zł bonusu finansowego została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 400 zł za choćby jeden celny strzał Wysp Owczych w starciu z Polakami + 100 zł za zastosowanie Superprzewagi w tym spotkaniu (12.10).

Wyspy Owcze – Polska bonus 400 zł – za ile najlepiej zagrać w promocji Superbet?

Grając zakład do promocji bukmachera Superbet na mecz eliminacji Mistrzostw Europy pomiędzy reprezentacją Wysp Owczych, a Polski maksymalna stawka obowiązująca do grania ze współczynnikiem 200 (bonus 400 zł) to 2 zł i jest to naszym zdaniem najkorzystniejsza stawka. Wiąże się ona z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na hitowe starcie Wysp Owczych z Polską (12.10.23). Dzięki temu odbierzesz 400 zł przy wkładzie zaledwie 2 zł.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie bonus na Wyspy Owcze – Polska (12.10)?

Na starcie pomiędzy Wyspami Owczymi, a Polską w ramach eliminacji Mistrzostw Europy najlepsza oferta promocji z bonusem 400 zł została zaoferowana w Superbet, gdzie za 1 celny strzał Wysp Owczych odbierzesz 400 zł bonusu przy stawce zaledwie 2 zł +100 zł bonusu finansowego za zastosowanie Superprzewagi w meczu.

2️⃣ Czy warto skorzystać z bonusu 400 zł na Wyspy Owcze – Polska w Superbet?

Naszym zdaniem zdecydowanie polecamy skorzystać ze specjalnej promocji bukmachera Superbet na mecz pomiędzy reprezentacją Wysp Owczych, a Polski, ponieważ wygrana z boostem x 200 jest zależna tylko od tego czy Wyspy raz celnie strzelą w światło bramki Polaków.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę