300 na city z yb

Young Boys – Manchester City bonus 300 zł w promocji Fortuna (25.10)

W środę w piłkarskiej Lidze Mistrzów Young Boys zmierzy się na własnym obiekcie z Manchesterem City. Oczywiście to Obywatele są faworytem do wygrania tego spotkania, a legalny bukmacher Fortuna przygotował atrakcyjną promocję. Możesz w niej odebrać 300 zł bonusu za wygraną Young Boys z Manchesterem City i to przy wkładzie zaledwie 2 zł! Jak skorzystać z promocji Fortuna na Young Boys – Manchester City bonus 300 zł przeczytasz w naszym artykule.

Young Boys – Manchester City bonus 300 zł w promocji Fortuna (25.10)

Bukmacher Fortuna z okazji hitowego starcia w 3 kolejce Ligi Mistrzów pomiędzy Young Boys, a Manchesterem City przygotował specjalną ofertę, w której za wygraną Obywateli w tym pojedynku możesz otrzymać 300 zł bonusu finansowego (boost 150.00 x 2 zł).

Podstawowym warunkiem możliwości odebrania 300 zł bonusu za wygraną Manchesteru City z Young Boys w meczu 3 kolejki Ligi Mistrzów jest założenie nowego konta gracza. Nowy profil typera możesz zarejestrować zupełnie za darmo klikając w nasz link promocyjny lub podając słowo: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym. Proces jest prosty i intuicyjny, więc zajmie Ci maksymalnie 1 minutę.

Poniżej przedstawiamy krok po kroku jak odebrać 300 zł bonusu w ofercie specjalnej Fortuna za wygraną Manchesteru City z Young Boys w 3 kolejce Ligi Mistrzów (25.10.23):

  • zarejestruj nowe konto typera w Fortuna podając nasz kod: BETSIDE lub poprzez nasz link do promocji
  • dokonaj wpłaty w kwocie minimum 30 zł
  • zagraj pierwszy zakład z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Manchesteru City z Young Boys ze standardowej oferty buka
  • stawka kuponu musi wynosić minimum 2 zł
  • w przypadku gdy wybrana przez Ciebie selekcja okaże się trafna typer otrzyma regularną wygraną z kuponu oraz dodatkowe 200 zł z promocji bukmachera Fortuna + 100 zł za zaznaczenie zgód marketingowych podczas zakładania konta

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu Fortuna, w tym darmowy zakład 20 zł oraz 3 zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 PLN.

Ile można wygrać w eFortuna za wygraną Man. City z Young Boys?

Jako, że bukmacher Fortuna online zaproponował atrakcyjną ofertę bukmacherską na zwycięstwo Manchesteru City z Young Boys to wygrana gracza może być naprawdę okazała. Poniżej przedstawiamy przykład, ile kasy może zdobyć typer grając, zakład na zwycięstwo City z Young Boys w promocji bukmacherskiej Fortuna.

  • Opcja 1: typ: wygrana Manchesteru City z Young Boys (mnożnik 150.00) x stawka 2 zł = wygrana 300 zł

Swój zakład do promocji bukmachera Fortuna na zwycięstwo Manchesteru City z Young Boys możesz grać przez szybką mobilną aplikację bukmachera na przykład na smartfonie. Specjalny zakład również zagrasz przez stronę internetową www. na przykład na laptopie czy komputerze stacjonarnym.

300 zł za wygraną City z Young Boys w Fortuna – jakie zasady obrotu?

Warunki obrotu są proste i przejrzyste. Bukmacher wymaga 1-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze. Na zakładzie mogą znaleźć się zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo (Live). Minimalny kurs selekcji nie ma znaczenia.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie bonus na Young Boys – Manchester City?

Jeżeli chcesz grać na zakładzie wygraną Manchesteru City z Young Boys to polecamy wykorzystać najlepszy i zarazem najwyższy bonus 300 zł przygotowany przez Fortunę za zwycięstwo Obywateli.

2️⃣ Czy jest promocja bukmacherska nYoung Boys – Manchester City (25.10)?

Tak, bukmacher Fortuna zaoferował promocję na Young Boys – Manchester City. Możesz w niej uzyskać 300 zł bonusu, jeżeli Obywatele wygrają w tym spotkaniu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę