zwrot 200 zł za typ na zwycięzce lub remis w meczu Atletico vs United

Zwrot do 200 zł za typ na zwycięzce lub remis w meczu Altetico vs United

Przed nami druga faza starć w Lidze Mistrzów. Po emocjonujących pierwszych meczach do akcji wkroczą kolejne kluby i rozegrają swoje spotkania w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów. Kto według was jest faworytem pojedynku Atletico Madryt vs Manchester United?

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Według Zakładów Bukmacherskich Superbet to Ateltico ma niewielką przewagę, być może właśnie w postaci swojego stadionu, bo mecz zostanie rozegrany na Wanda Metropolitano w Madrycie. Wytypuj zwycięzce tego pojedynku lub postawi na remis, a w przypadku niepowodzenia typów odbierz zwrot 200 zł! Proste? Sprawdź jak tego dokonać w naszym artykule.

Co zrobić, aby zagrać ze zwrotem?

Zasady są proste i z pewnością każdy typer sobie z nimi poradzi. Aby otrzymać szansę zgarnięcia cashbacku za mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Atletico Madryt, a Manchesterem United wystarczy spełnić następujące warunki:

 • zarejestrować nowe konto gracza z naszym kodem promocyjnym BETSIDE
 • dokonać depozytu w kwocie minimum 50 zł
 • zawrzeć pierwszy zakład przedmeczowy na rynek zdarzeń (1X2) zawierający mecz Atletico vs Manchester United
 • stawka kuponu musi wynosić minimum 50 zł (może być więcej)
 • brak wymogu minimalnego kurs zakładu
 • jeżeli twój typ na wygraną danego zespołu lub remis okaże się nietrafiony otrzymasz zwrot 200 zł od Superbet

Warto dodać, że kupon musi być zakładem pojedynczym (SOLO). Do swojego zakładu nie można dorzucić innych selekcji z meczu na przykład Benfica vs Ajax. Typer może zawrzeć zakład zarówno przez aplikację mobilną tego zaufanego buka jak i stronę internetową www.

Czy stawka promocyjnego zakładu może być większa niż 50 zł?

Tak, gracz może zdecydować się na większą stawkę zakładu niż 50 zł. Legalny bukmacher Superbet określił 50 zł jako minimum, aby móc wziąć udział w promocji cashbackowej na mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Atletico Madryt, a Realem Madryt. Gracz może zdecydować się zagrać swój zakład na przykład za 100 zł, 200 zł, czy nawet 400 zł.

Ile zwrotu mogę otrzymać?

Niezależnie od stawki kuponu spełniającego warunki promocji gracz otrzyma 200 zł zwrotu. Tak więc naszym zdaniem typerowi najbardziej opłaca się postawić kupon za 50 zł, bo w przypadku niepowodzenia otrzyma zwrot w kwocie 200 zł (tak samo jak przy stawce na przykład 400 zł). W takiej sytuacji zwrot będzie opiewał na kwotę cashbacku w wysokości aż 400%! Tak wysokiego zwrotu z zakładu bez ryzyka nie oferuje obecnie żaden licencjonowany bukmacher (ani STS, ani Fortuna, ani BETFAN).

Co jeżeli mój kupon okaże się wygrany?

W przypadku gdy gracz trafi swój pierwszy kupon na mecz Atletico Madryt vs Manchester United spełniający warunki promocji bukmacherskiej otrzyma regularną wygraną z zakładu. Jako iż grał bez ryzyka, to w takiej sytuacji promocyjny zwrot nie zostanie dodany do konta gracza. Warto więc zrobić dywagację czy nie lepiej postawić zakład, który okaże się przegrany, aby otrzymać cashback w kwocie nawet 400% od Superbet Zakłady Bukmacherskie.

Zasady zwrotu 200 zł za typ na mecz Ateltico vs United

 • Bonus w tej promocji to zwrot do 200 PLN za przegrany zakład na zwycięzcę lub remis w meczu Atletico – Man Utd (zakłady z grupy „mecz 1, X lub 2).
 • Promocja obowiązuje w okresie od dnia 19.02.2022 roku do dnia 23.02.2022 roku.
 • Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy założyli konto w dniach objętych promocją oraz zawarli pierwszy kupon singiel, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na zwycięzcę lub remis w meczu Atletico – Man Utd w regulaminowym czasie gry (mecz odbędzie się w dniu 23.02.2022) oraz uprzednio wyrazili zgody marketingowe. Każdy Gracz spełniający powyższe warunki może otrzymać jeden taki bonus
 • zwrot w postaci bonusu zostanie przelany na konto Gracza do 72 godzin po zakończeniu promocji.
 • Kwota bonusu otrzymanego w ramach promocji „Zwrot do 200 PLN za typ na zwycięzcę lub remis w meczu Atletico – ManU” zostanie pomniejszy o wartość przyznanego w ramach oferty powitalnej Cashbacku do 1300 PLN, przy czym zwrot nastąpi w pełnej kwocie wniesionej stawki.

Jakiego obrotu należy dokonać i jak wypłacić kasę?

Z pewnością każdy poradzi sobie z warunkami obrotu, w szczególności z instrukcją jak dokonać tego w kilku przejrzystych krokach. Bukmacher online Superbet wymaga 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze. Wymagany minimalny kurs to 1,80, a w przypadku pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO 1,30.

Aby wypłacić środki finansowe w przypadku bonusu 200 zł wystarczy zagrać na łączną kwotę 600 zł. Po dokonaniu pełnego obrotu kasa przeniesie się na saldo depozytowe. Stamtąd typer może wypłacić kasę szybkim systemem wypłat u zaufanego bukmachera Superbet. Można dokonać tego na przykład za pomocą Przelewów24. Pieniądze można przeznaczyć na dalsze obstawianie swoich pewniaków w Superbet.

Załóż konto i odbierz zwrot + pakiet powitalny

Jak już wiesz aby odebrać możliwość zwrotu w przypadku nietrafionego typu na zwycięzce lub remis w meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Ateltico, a Manchesterem United należy założyć nowe konto do zawierania zakładów. Aby otrzymać pełny pakiet powitalny w Superbet Zakłady Bukmacherskie należy podać nasz kod promocyjny BETSIDE w formularzu rejestracyjnym.

Sam proces zajmie Ci niewiele czasu i jest bardzo intuicyjny. Dodatkowo za założenie konta nic nie zapłacisz, a dodatkowo masz szansę otrzymać choćby wysoki cashback na start, freebet, czy bonus od depozytu. Kolejną korzyścią jest dostęp do promocji cashbackowej na Ligę Mistrzów, a także możliwość skorzystania z promocji okazjonalnych jak choćby SuperSpin, czyli codzienny bonus z koła Fortuny.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1. Ile maksymalnie zwrotu kasy mogę otrzymać?

Bukmacher Superbet ustalił, że niezależnie od stawki zakładu typer może otrzymać maksymalnie 200 zł zwrotu za przegrany zakład na wygraną Atletico, remis lub zwycięstwo United.

2. Co w przypadku trafienia zakładu na zwycięzce lub remis w meczu?

W takiej sytuacji gracz otrzymuje wygraną z kuponu np. postawił na wygraną United za 50 zł po kursie 3,50, to jego wygrana wyniesie 154 zł i trafi od razu na konto depozytowe z możliwością wypłaty do swojego banku. Wtedy nie obowiązuje go promocja zwrot 200 zł za typ na zwycięzce lub remis w meczu Atletico vs United.

3. Którzy legalni bukmacherzy proponują podobne oferty?

Cashbacki możesz odebrać u większości TOP buków z rankingu bukmacherów. Najczęściej spotkasz je w ramach zakładu bez ryzyka. Najczęściej opiewają one na 100% włożonej sumy w zakład jak choćby w LVBET, eWinner czy forBET.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę