w

Zwrot do 200 zł za zwycięzcę lub remis w meczu Real – Barcelona

W 29. kolejce hiszpańskiej La Liga zmierzą się dwie potęgi klubowe – Real Madryt oraz FC Barcelona. Mecz odbędzie się w Madrycie na Santiago Bernabeu i to Królewscy będą mieć atut w postaci własnego boiska. Sprawdź jaką promocję bukmacherską przygotował legalny buk Superbet. Jeżeli zdecydujesz się postawić na zwycięzce lub remis w meczu El Clasico, a Twój zakład okaże się nietrafiony możesz otrzymać 200 zł cashbacku (zwrotu pieniędzy). Sprawdź w naszym artykule jakie dokładnie zasady należy spełnić, aby odebrać cashback 200 zł za mecz Real vs Barcelona.

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Jak zagrać ze zwrotem kasy mecz El Clasico?

Zasady są proste i z pewnością każdy typer sobie z nimi poradzi. Aby otrzymać szansę zgarnięcia cashbacku za mecz El Clasico: Real Madryt – FC Barcelona wystarczy spełnić następujące warunki:

 • zarejestrować nowe konto gracza poprzez nasz link promocyjny
 • dokonać depozytu w kwocie minimum 50 zł
 • zawrzeć pierwszy zakład przedmeczowy na rynek zdarzeń (1X2) zawierający mecz Real Madryt – FC Barcelona
 • stawka kuponu musi wynosić minimum 50 zł (może być więcej)
 • brak wymogu minimalnego kurs zakładu
 • jeżeli twój typ na wygraną danego zespołu lub remis okaże się nietrafiony otrzymasz zwrot 200 zł od Superbet

Warto dodać, że kupon musi być zakładem pojedynczym (SOLO). Do swojego zakładu nie można dorzucić innych selekcji z meczów na przykład Bundesligi, Ekstraklasy, czy Premier League. Typer może zawrzeć zakład zarówno przez aplikację mobilną (na swoim smartfonie) tego zaufanego buka jak i stronę internetową www (na przykład na laptopie lub komputerze stacjonarnym).

Czy stawka zakładu na El Clasico może być większa niż 50 zł?

Tak, gracz może zdecydować się na większą stawkę zakładu niż 50 zł. Legalny bukmacher Superbet określił 50 zł jako minimum, aby móc wziąć udział w promocji cashbackowej na mecz El Clasico. Gracz może zdecydować się zagrać swój zakład na przykład za 100 zł, 200 zł, czy nawet 400 zł, jednak zwrot wyniesie maksymalnie 200 zł.

Ile cashbacku mogę otrzymać za mecz Real – Barcelona?

Niezależnie od stawki kuponu spełniającego warunki promocji gracz otrzyma 200 zł zwrotu. Tak więc naszym zdaniem typerowi najbardziej opłaca się postawić kupon za 50 zł, bo w przypadku niepowodzenia otrzyma zwrot w kwocie 200 zł (tak samo jak przy stawce na przykład 400 zł). W takiej sytuacji zwrot będzie opiewał na kwotę cashbacku w wysokości aż 400%! Tak wysokiego zwrotu z zakładu bez ryzyka nie oferuje obecnie żaden licencjonowany bukmacher (ani STS, ani Fortuna, ani BETFAN).

Co w przypadku gdy trafię zwycięzce El Clasico?

W przypadku gdy gracz trafi swój pierwszy kupon na mecz El Clasico Real Madryt – FC Barcelona spełniający warunki promocji bukmacherskiej otrzyma regularną wygraną z zakładu. Jako iż grał bez ryzyka, to w takiej sytuacji promocyjny zwrot nie zostanie dodany do konta gracza. Warto więc zrobić dywagację czy nie lepiej postawić zakład, który okaże się przegrany, aby otrzymać cashback w kwocie nawet 400% od Superbet Zakłady Bukmacherskie.

Zasady zwrotu do 200 zł za zwycięzce lub remis w meczu Real – Barcelona

Poniżej przedstawiamy najważniejsze zasady obowiązujące podczas tej promocji bukmacherskiej online:

 • Bonus w tej promocji to zwrot do 200 PLN za przegrany zakład na zwycięzcę lub remis w meczu Real – Barcelona (zakłady z grupy „mecz 1, X lub 2).
 • Promocja obowiązuje w okresie od dnia 17,03.2022 roku do dnia 20.03.2022 roku.
 • Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy założyli konto w dniach objętych promocją oraz zawarli pierwszy kupon singiel, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na zwycięzcę lub remis w meczu Real Madryt – FC Barcelona w regulaminowym czasie gry oraz uprzednio wyrazili zgody marketingowe.
 • Każdy Gracz spełniający powyższe warunki może otrzymać jeden taki bonus
 • zwrot w postaci bonusu zostanie przelany na konto Gracza do 72 godzin po zakończeniu promocji.
 • Kwota bonusu otrzymanego w ramach promocji „Zwrot do 200 PLN za typ na zwycięzcę lub remis w meczu Real – Barcelona” zostanie pomniejszy o wartość przyznanego w ramach oferty powitalnej Cashbacku do 1300 PLN, przy czym zwrot nastąpi w pełnej kwocie wniesionej stawki.

Warto dodać, aby zwrócić uwagę na zaznaczenie zgód marketingowych. Tylko po takim procesie możesz otrzymać cashback nawet 400% za pierwszy przegrany zakład w Superbet Zakłady Bukmacherskie.

Jak obrócić i wypłacić bonus cashbackowy?

Z pewnością każdy poradzi sobie z warunkami obrotu, w szczególności z instrukcją jak dokonać tego w kilku przejrzystych krokach. Bukmacher internetowy Superbet wymaga 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze. Wymagany minimalny kurs to 1,80, a w przypadku pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO 1,30.

Aby wypłacić środki finansowe w przypadku zwrotu do 200 zł wystarczy zagrać na łączną kwotę 600 zł. Po dokonaniu pełnego obrotu kasa przeniesie się na saldo depozytowe. Stamtąd typer może wypłacić kasę szybkim systemem wypłat u zaufanego bukmachera Superbet. Można dokonać tego na przykład za pomocą Przelewów24. Pieniądze można przeznaczyć na dalsze obstawianie swoich pewniaków w Superbet.

Załóż konto przed El Clasico ze zwrotem oraz pakietem powitalnym

Aby odebrać możliwość zwrotu w przypadku nietrafionego typu na zwycięzce lub remis w meczu Real – Barcelona należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Aby otrzymać pełny pakiet powitalny w Superbet Zakłady Bukmacherskie należy zarejestrować się poprzez TEN link rejestracyjny.

Sam proces zajmie Ci niewiele czasu i jest bardzo intuicyjny. Dodatkowo za założenie konta nic nie zapłacisz, a masz szansę otrzymać choćby wysoki cashback na start, freebet, czy bonus od depozytu. Kolejną korzyścią jest dostęp do promocji cashbackowej na El Clasico, a także możliwość skorzystania z promocji okazjonalnych jak choćby SuperSpin, czyli codzienny bonus z koła Fortuny.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1. Ile wynosi maksymalny cashback za El Clasico?

Bukmacher Superbet ustalił, że niezależnie od stawki zakładu typer może otrzymać maksymalnie 200 zł zwrotu za przegrany zakład na wygraną Realu, remis lub zwycięstwo Barcelony.

2. Którzy legalni bukmacherzy proponują podobne oferty na El Clasico?

Cashbacki możesz odebrać u większości TOP buków z rankingu bukmacherów. Najczęściej spotkasz je w ramach zakładu bez ryzyka. Opiewają one zazwyczaj na kwotę 100% włożonej sumy w zakład. Zwroty kasy za pierwszy przegrany zakład możesz odebrać choćby w LVBET, eWinner czy forBET.

Komentarze

Ładowanie…

Niszowe ligi dadzą zarobić? Spokojny dubel z Mołdawii i Kuwejtu.

Pora na piątkowy typ z Premier League i solidny kurs‼️