250 iga set gauff

250 zł za wygranego seta Igi z Gauff | Promocja Betfan

W czwartek w półfinale WTA Rzym Iga Świątek zmierzy się z Coco Gauff. Jeżeli wierzysz, że Iga wygra choćby JEDNEGO seta w tym spotkaniu to Betfan przygotował specjalną promocję bukmacherską. Wystarczy, że zagrasz dowolny zakład za 2 zł i 28 zł na dowolne zdarzenie z meczu Świątek – Gauff, a jeżeli w tym meczu Polka wygra seta to niezależnie, czy Twój kupon jest wygrany, czy przegrany otrzymasz 250 zł darmowej kasy w formie freebetu w Betfan.

250 PLN freebet za wygranego seta Świątek
Skorzystaj z promocji Betfan i odbierz 250 zł darmowej kasy
Premia

250 zł

Świątek – Gauff: promocja Betfan 250 zł za wygranego seta przez Igę

Z okazji starcia w meczu półfinału turnieju WTA Rzym pomiędzy Igą Świątek, a Coco Gauff Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję, w której za wygranego choćby JEDNEGO seta przez Polkę w tym meczu możesz odebrać 250 zł darmowego freebetu.

Najważniejszą zasadą odbioru dodatkowej kasy za mecz Iga Świątek – Coco Gauff w promocji od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty promocyjnej na Świątek – Gauff
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 30 zł
  • Zagraj za dokładnie 2 zł dowolny zakład SOLO z oferty regularnej BETFAN na dowolne zdarzeniu z meczu Świątek – Gauff – grasz co chcesz
  • następnie zagraj za dokładnie 28 zł kupon SOLO lub AKO na dowolne zdarzenie lub zdarzenia – kupon musi zostać rozliczony do 16.05 do godziny 23:59.
  • Jeśli Iga Świątek wygra przynajmniej jednego seta z Gauff otrzymasz freebet 250 zł
  • Inne zdarzenia na kuponach nie są zależne – czyli np. jeżeli nie wejdą, a w meczu Polak i wtak wygra przynajmniej jednego seta i tak otrzymasz 250 zł z promocji Betfan
iga gauff betfan baner

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej promocji bukmacherskiej Betfan na Iga Świątek – Coco Gauff to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę