Anglia - Słowacja transmisja

Anglia – Słowacja: gdzie oglądać? Transmisja na żywo za darmo (30.06)

Anglia – Słowacja gdzie oglądać na żywo pierwszy niedzielny mecz 1/8 finału Euro 2024? Już 30. czerwca czeka nas starcie Anglików ze Słowakami. Stąd też przed telewizory to spotkanie przyciągnie wielu kibiców. My mamy dla Was informacje, na temat transmisji meczu Anglia – Słowacja, a także gdzie obejrzeć to spotkanie za darmo online i w internecie.

400 PLN za gola Anglii lub Słowacji
Zagraj za 2 zł na choćby JEDNEGO gola wybranej reprezentacji i odbierz premię 400 zł
Premia

400 PLN

Anglia – Słowacja: gdzie oglądać mecz na żywo?

Niedzielne spotkanie 1/8 finału Euro 2024 pomiędzy reprezentacją Anglii, a Słowacji można oglądać na żywo w Telewizji Publicznej. Transmisję z meczu pomiędzy Anglikami, a Słowacją przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport.

SPRAWDŹ TYPY NA ANGLIA – SŁOWACJA

Telewizja Polska tak samo przeprowadzi transmisję wszystkich meczów Euro w Niemczech. Tym samym w taki sposób nie przegapisz żadnego spotkania, w tym meczu Anglia – Słowacja.

Anglia – Słowacja: gdzie obejrzeć transmisję online?

Jeżeli nie masz dostępu do naziemnej TV i będziesz chciał obejrzeć streama z meczu pomiędzy reprezentacją Anglii, a Słowacji to polecamy skorzystać z aplikacji TVP Sport. Dodatkowo na internecie polecamy skorzystanie ze strony tvp.sport.pl. Tam również będzie emitowane spotkanie Anglików ze Słowakami, które będzie meczem 1/8 finału Euro 2024.

Drugim rozwiązaniem na oglądanie meczu Anglia – Słowacja online jest pobranie apki WP Pilot. Dzięki temu możemy uruchomić darmowy strumień z TVP Sport, który wyemituje to hitowe spotkanie.

Anglia – Słowacja: informacje o transmisji meczu

  • sobota, 30 czerwca, godzina 18:00
  • 1/8 finału Euro 2024
  • Stadion: Veltins Arena
  • Miasto: Gelsenkirchen
  • transmisja na żywo: TVP 2, TVP Sport
  • transmisja na żywo za darmo: TVP 2, TVP Sport, WP Pilot
  • stream w internecie: TVP Sport
  • online: WP Pilot, aplikacja tvpsport

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Anglia – Słowacja na żywo (30.06)?

Transmisję ze spotkania pomiędzy Anglią, a Słowacją na żywo możesz oglądać w telewizji publicznej. Przekaz przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport.

2️⃣ Czy można oglądać Anglia – Słowacja na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie spotkania pomiędzy reprezentacją Anglii, a Słowacji za darmo. Wystarczy odpalić telewizor lub pobrać apkę WP Pilot na telewizorze ze Smart TV, który umożliwi oglądanie za free.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę