Euro 2024: Transmisja meczów mistrzostw Europy w TV i online

Wielkim krokami zbliżają się piłkarskie mistrzostwa Europy w Niemczech. Wielu fanów z pewnością zastanawia się, gdzie można oglądać Euro 2024. My zebraliśmy dla Was informacje na ten temat. Zapraszamy do naszego artykułu, z którego dowiesz się, gdzie transmisja Euro 2024 w TV i online.

Euro 2024: Transmisje meczów – gdzie oglądać?

Piłkarskie spotkania podczas mistrzostw Europy 2024 w Niemczech będzie można oglądać podczas transmisji na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest klasyczna TV. W Polsce Euro 2024 transmitowane będzie w Telewizji Polskiej. Wszystkie spotkania zostaną najpewniej wyemitowane live na TVP 1, TVP 2 oraz TVP Sport. Oczywiście topowe spotkania będzie na pierwszym kanale telewizji publicznej, natomiast nieco mniej znaczące spotkania zostaną w ramówce przeniesione na TVP 2 oraz TVP Sport. Dodatkowo na TVP Sport będzie można oglądać skróty meczów z każdego dnia, a także studia przed najważniejszymi spotkaniami.

Drugim sposobem jest możliwość oglądania transmisji z Euro 2024 online. Tutaj z pomocą przychodzi nam TVP Sport aplikacja mobilna oraz strona internetowa. Z pewnością jak na poprzednich wielkich imprezach właśnie tam będzie można oglądać transmisję meczów Euro 2024 online.

Euro 2024: gdzie oglądać za darmo?

Jako, że Euro 2024 będzie transmitowane w Telewizji Publicznej to oglądanie meczów z mistrzostw Europy 2024 w Niemczech będzie w pełni darmowe. Wszystkie 52 spotkania Euro 2024 zostaną wyemitowane za darmo w otwartej telewizji.

Co ciekawe Euro 2016 nie było w pełni emitowane za darmo, więc tutaj z pewnością fani będą mogli obejrzeć wszystkie spotkania bez żadnych opłat.

Euro 2024: transmisje w TV

Na ten moment oczywiście nie jest jeszcze potwierdzone na jakich kanałach w telewizji będzie transmitowane Euro 2024, jednak jak łatwo się domyślić w TV mecz będzie można oglądać na kanałach:

  • TVP 1
  • TVP 2
  • TVP Sport

Są to otwarte kanały, do których wystarczy dostęp do telewizora z satelitą naziemną.

Euro 2024: Stream online

W przypadku kibiców piłki nożnej, którzy chcieliby oglądać streama z Mistrzostw Europy 2024 online również mamy podpowiedź. Euro 2024 online będzie można oglądać na WP Pilot lub na aplikacji TVP Sport, a także za pośrednictwem strony internetowej sport.tvp.pl. Oczywiście, jeżeli zdecydujemy się na oglądanie online będą z pewnością małe opóźnienia, jednak jest to dobry sposób, aby nie ominąć żadnego spotkania podczas Euro 2024.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę