Anglia - Szwajcaria transmisja

Anglia – Szwajcaria: gdzie oglądać? Transmisja na żywo za darmo (06.07)

Anglia – Szwajcaria gdzie oglądać na żywo pierwszy sobotni mecz ćwierćfinału Euro 2024? Już 6. lipca czeka nas starcie Anglików ze Szwajcarami, którzy mogą być czarnym koniem tego turnieju i nawet wyeliminować Anglię. Stąd też przed telewizory to spotkanie przyciągnie wielu kibiców. My mamy dla Was informacje, na temat transmisji meczu Anglia – Szwajcaria, a także gdzie obejrzeć to spotkanie za darmo online i w internecie.

400 PLN za gola Anglii lub Szwajcarii
Zagraj za 2 zł na bramkę wybranej reprezentacji i odbierz premię 400 zł
Premia

400 PLN

W STS możesz odebrać 400 zł za choćby JEDNEGO gola Anglii lub Szwajcarii (do wyboru). Wystarczy do tego stawka zaledwie 2 zł! Otwierasz konto TUTAJ, następnie wpłacasz minimum 50 zł, grasz z regularnej oferty za 2 zł na bramkę Anglii lub Szwajcarii, a jeżeli Twoja reprezentacja trafi do siatki rywali na Twoje konto wpadnie 400 zł!

Anglia – Szwajcaria: gdzie oglądać mecz na żywo?

Sobotnie spotkanie ćwierćfinału Euro 2024 pomiędzy reprezentacją Anglii, a Szwajcarii można oglądać na żywo w Telewizji Publicznej. Transmisję z meczu pomiędzy Anglikami, a Szwajcarami przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport.

SPRAWDŹ TAKŻE TYPY NA ANGLIA – SZWAJCARIA

Telewizja Polska tak samo przeprowadzi transmisję wszystkich meczów Euro w Niemczech. Tym samym w taki sposób nie przegapisz żadnego spotkania, w tym meczu Anglia – Szwajcaria.

Anglia – Szwajcaria: gdzie obejrzeć transmisję online?

Jeżeli nie masz dostępu do naziemnej TV i będziesz chciał obejrzeć streama z meczu pomiędzy reprezentacją Anglii, a Szwajcarii to polecamy skorzystać z aplikacji TVP Sport. Dodatkowo na internecie polecamy skorzystanie ze strony tvp.sport.pl. Tam również będzie emitowane spotkanie Anglików ze Szwajcarami, które będzie meczem ćwierćfinału Euro 2024.

Drugim rozwiązaniem na oglądanie meczu Anglia – Szwajcaria online jest pobranie apki WP Pilot. Dzięki temu możemy uruchomić darmowy strumień z TVP Sport, który wyemituje to hitowe spotkanie.

Anglia – Szwajcaria: informacje o transmisji meczu

  • sobota, 6 lipca, godzina 18:00
  • ćwierćfinał Euro 2024
  • Stadion: Merkur Spiel-Arena
  • Miasto: Dusseldorf
  • transmisja na żywo: TVP 2, TVP Sport
  • transmisja na żywo za darmo: TVP 2, TVP Sport, WP Pilot
  • stream w internecie: TVP Sport
  • online: WP Pilot, aplikacja tvpsport

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Anglia – Szwajcaria na żywo (06.07)?

Transmisję ze spotkania pomiędzy Anglią, a Szwajcarią na żywo możesz oglądać w telewizji publicznej. Przekaz przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport.

2️⃣ Czy można oglądać Anglia – Szwajcaria na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie spotkania pomiędzy reprezentacją Anglii, a Szwajcarii za darmo. Wystarczy odpalić telewizor lub pobrać apkę WP Pilot na telewizorze ze Smart TV, który umożliwi oglądanie za free.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę