roma atalanta typy

AS Roma – Atalanta: Typy, kursy, zapowiedź 07.01

AS Roma – Atalanta typy i kursy na mecz dziewiętnastej kolejki włoskiej Serie A. Zmierzą się w niej dwie ekipy zajmujące aktualnie miejsca na pograniczy kwalifikacji do europejskich pucharów w następnym sezonie. Kurs na AS Roma – Atalanta wskazują, że gospodarze są nieznacznymi faworytami. Jednak my wybraliśmy dla Was inną propozycję niż czyste zwycięstwo. Typy na AS Roma – Atalanta znajdziecie poniżej. Zapraszamy do czytania!

AS Roma – Atalanta: typy bukmacherskie

Gospodarze znajdują się aktualnie na siódmym miejscu w tabeli z dorobkiem 28 punktów. Goście natomiast są uplasowani jedną lokatę wyżej i jednocześnie mają jedno oczko więcej. Niemniej, w tym sezonie Atalanta gra dosyć słabo na wyjazdach. Podobnie jak Roma, lecz drużyna z Rzymu gra dzisiaj u siebie, gdzie idzie jej dużo lepiej. Typowanie czystego zwycięstwa gospodarzy jest obarczone sporym ryzykiem, dlatego proponujemy zagranie bezpieczniejszego wariantu.

image 1

Atalanta na wyjazdach traci naprawdę dużo bramek jak na drużynę z górnej części tabeli. Nasz typ na mecz AS Roma – Atalanta to AS Roma lub remis & powyżej 1,5 bramki w meczu. W dziewięciu spotkaniach w delegacjach, goście stracili aż trzynaście bramek. Jednak strzelili dwanaście co jest też całkiem niezłym wynikiem. Rzymianie natomiast strzelili u siebie aż 21 goli w 9 pojedynkach. Spodziewamy się zatem, że w tym spotkaniu również padnie parę bramek.

AS Roma – Atalanta: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na mecz AS Roma – Atalanta:

  • Kurs na wygraną AS Romy: 2.42
  • Kurs na remis: 3.32
  • Kurs na wygraną Atalanty: 3.25

Po przeprowadzonej analizie przez dział wyliczeniowy, bukmacherzy zdecydowali się już wystawić kursy na mecz AS Roma – Atalanta. Wynika z nich, że gospodarze są nieznacznym faworytem spotkania. Kursy na zwycięstwo AS Romy oscylują od 2.35 do 2.42. W przypadku remisu współczynniki zawierają się w przedziale od 3.10 do 3.32. Natomiast wygrana gości jest wyceniana na mnożnik od 3.05 do 3.25.

Najwyższy kurs na wygraną AS Romy znajduje się u bukmachera eTOTO i wynosi on 2.42. W przypadku zwycięstwa gości, najwyższą wartość współczynnika można znaleźć w ofercie bukmachera LVBet. Wynosi ona 3.25.

AS Roma – Atalanta: zapowiedź meczu

Spotkanie “o sześć punktów”. Mecz AS Roma – Atalanta w ramach dziewiętnastej kolejki włoskiej Serie A odbędzie się 7 stycznia o godzinie 20:45 na Stadio Olimpico w Rzymie.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę