1200X628 BETSIDE BIRMINGHAM LEGIA 1

Aston Villa – Legia Warszawa kurs 200.00 w promocji Totalbet (30.11)

Legia Warszawa we wtorek zmierzy się w 5 kolejce Ligi Konferencji z Aston Villą. Wojskowi będą walczyć, albowiem 1 punkt da im awans z grupy. Z tej okazji tylko i wyłącznie dla naszych czytelników legalny bukmacher Totalbet przygotował promocję – kurs 200.00 na gola Legii z Aston Villą. Wystarczy stawka zaledwie 1 zł i gol Legii, a na Twoje konto trafi 200 zł w gotówce – z możliwością wypłaty! O szczegółach promocji Totalbet kurs 200.00 na Aston Villa – Legia Warszawa (30.11) dowiesz się z naszego artykułu.

Aston Villa – Legia Warszawa kurs 200.00 w promocji Totalbet (30.11.23)

Z okazji ważnego starcia w 5 kolejce Ligi Konferencji, w którym Aston Villa zmierzy się z Legią Warszawa bukmacher Totalbet przygotował specjalną promocję dostępna tylko dla czytelników Betside.pl, w której gola Legii w tym spotkaniu możesz zagrać z najwyższym kursem 200.00. Jest to o tyle atrakcyjna promocja, że wygraną nie trzeba obracać, a trafia ona w całości na konto główne z możliwością natychmiastowej wypłaty! Wystarczy stawka zaledwie 1 zł!

Kurs 200 na Aston Villa – Legia Warszawa (30.11.23) – jak zagrać?

Najważniejszą zasadą grania z kursem 200.00 meczu Aston Villa – Legia Warszawa u bukmachera Totalbet jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ. Proces rejestracji profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość grania choćby jednego gola Wojskowych w meczu Aston Villa – Legia Warszawa z podwyżką kursową x 200.00.

Jak skorzystać z promocji Totalbet 200.00 na Aston Villa – Legia Warszawa krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza w Totalbet klikając w link afiliacyjny lub podając: BETSIDE w formularzu rejestracji konta
  • Wyraź zgody marketingowe (sms i email)
  • Dokonaj depozytu w kwocie minimum 50 zł
  • Zagraj pierwszy zakład bez ryzyka od 50 zł do 200 zł, składający się z maksymalnie 3 zdarzeń (nie możne być na nim mecz Aston Villa – Legia)
  • Postaw prematch (przedmeczowo) zakład pojedynczy na gola Legii w meczu Aston Villa – Legia Warszawa z oferty u bukmachera Totalbet
  • Stawka zakładu jaka zostanie policzona z kursem 200.00 to maksymalnie 1 zł
  • Bukmacher w przypadku wygranego zakładu wzajemnego dopisze do standardowej wygranej kasę z podniesionego kursu 200.00 w formie premii 200 zł

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu nagród w Totalbet, w tym darmowy zakład 20 zł + 10 zł oraz premię od depozytu do 5 000 zł. Kasę również możesz przeznaczyć np. na granie kolejnych pojedynków piłkarskich czy tenisowych.

Aston Villa – Legia Warszawa kurs 200 w Totalbet: jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Totalbet, w której gola Legii Warszawa w meczu z Aston Villą w 5 kolejce Ligi Konferencji możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z najwyższym kursem 200 została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 200 zł na konto główne za to, że Wojskowi strzelą przynajmniej jedną bramkę w meczu z Aston Villą.

Jakie zasady obrotu kursem 200.00 na Aston Villa – Legia Warszawa (30.11.23)?

Zgodnie z regulaminem promocji bukmacherskiej internetowy bukmacher Totalbet przyznaje nagrody w formie pieniężnej w postaci środków przelanych na konto depozytowe. Nie trzeba obracać otrzymaną kwotą pieniędzy z wygranej z kursu 200 na Aston Villa – Legia Warszawa. Trafia ona od razu na konto GŁÓWNE.

Pieniądze z wygranej za gola Legii Warszawa w meczu z Aton Villą, rozgrywanym 30. listopada 2023 roku możesz przeznaczyć na dalsze zawieranie zakładów wzajemnych np. w bezawaryjnej apce lub na stronie internetowej.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie wysokie kursy na Aston Villa – Legia Warszawa (30.11.23)?

W promocji bukmachera Totalbet możesz grać na zakładzie wysokie kursy 200 na gola Legii Warszawa w meczu z Aston Villą.

2️ Który bukmacher ma promocję na Aston Villa – Legia Warszawa?

Jeżeli szukasz najbardziej korzystnej finansowo promocji z najlepszą wygraną na starcie Aston Villi z Legią Warszawa to polecamy bukmachera Totalbet. Daje on kurs 200.00 z wygraną na konto główne za gola Wojskowych w tym spotkaniu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę