Aston Villa, typy

Aston Villa – Lille: typy, kursy, zapowiedź 11.04

Aston Villa – Lille typy i kursy na pierwszy mecz ćwierćfinałowy między tymi drużynami. Spotkanie odbędzie się w ramach Ligi Konferencji Europy – trzeciego poziomu rozgrywkowego na kontynencie. Kursy na Aston Villa – Lille wskazują, że faworytem meczu jest drużyna z Anglii. Typy na Aston Villa – Lille znajdziecie w poniższym tekście. Zapraszamy do lektury!

200 PLN za wygraną Aston Villi lub Lille
Wskaż za 2 zł drużynę, która wygra mecz i odbierz 200 zł
Premia

200zł

W STS możesz odebrać 200 zł za wygraną Aston Villą, a Lille (do wyboru). Wystarczy otworzyć konto TUTAJ i zagrać z regularnej oferty za 2 zł na zwycięstwo wybranej ekipy. Jeżeli wybór będzie poprawny otrzymasz 200 zł na Twoje konto!

Aston Villa – Lille: typy bukmacherskie

Aston Villa złapała lekką zadyszkę w lidze angielskiej, ale nadal jest na świetnej pozycji, by w przyszłym roku grać w Lidze Mistrzów. Na pewno drużyna będzie się chciała na to załapać, ale swój świetny sezon będzie chciała też przypieczętować jakimś trofeum. A w przypadku Ligi Konferencji Europy jest po prostu na to potencjał. Lille też walczy o miejsce w Lidze Mistrzów z ramienia Ligue 1, ale forma tej ekipy jest zdecydowanie mniej imponująca.

Wygrana Aston Villa
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.69

Kursy mogą ulec zmianie

Aston Villa swoją siłę pokazała niedawno w meczu z Ajaxem w ramach 1/8 finału LKE. Wówczas na własnym stadionie kompletnie rozgromiła holenderską ekipę, wygrywając aż 4:0. Lille natomiast przeszło austriacki Sturm Graz. Nasz typ na Aston Villa – Lille to wygrana Aston Villi. Nie da się ukryć, że jeżeli gospodarze marzą o trofeum to muszą dzisiaj wygrać i wypracować sobie jakąś przewagę przed rewanżem.

Aston Villa – Lille: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Aston Villa – Lille:

  • Wygrana Aston Villi: kurs 1.69
  • Remis: kurs 4.00
  • Wygrana Lille: kurs 5.25

Bukmacherzy zdecydowali się już wystawić kursy na Aston Villa – Lille. Można z nich wywnioskować, że faworytem spotkania są gospodarze, na których kursy znajdują się w przedziale od 1.65 do 1.69. Mnożniki na remis w spotkaniu zaczynają się od 3.80, a kończą na 4.00. Współczynniki na zwycięstwo gości są w zakresie od 4.60 do 5.25.

Najwyższy kurs na wygraną Aston Villi proponuje bukmacher STS, a wartość ta wynosi 1.69. Natomiast największa wartość współczynnika na zwycięstwo gości znajduje się w ofercie bukmachera LVBet i jej wysokość do 5.25.

Aston Villa – Lille: zapowiedź meczu

Pierwszy mecz ćwierćfinałowy tej pary. Faworytem spotkania jak i całego dwumeczu jest ekipa z Anglii, ale jeżeli nie wywalczy sobie odpowiedniej przewagi to może nie być tak łatwo. Spotkanie odbędzie się 11 kwietnia o godzinie 21:00.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę