aston villa city typy

Aston Villa – Manchester City: Typy, kursy, zapowiedź 06.12

Aston Villa – Manchester City typy i kursy na spotkanie 15 kolejki angielskiej Premier League. Mecz pomiędzy dwoma drużynami z czołówki tabeli zawsze wzbudza ogromną ilość emocji. Kursy na mecz Aston Villa – Manchester City mogły by być w takim przypadku bardziej wyrównane niż te, które zaproponowali bukmacherzy. Z tego powodu polecamy inne typy na Aston Villa – Manchester City. Jakie? Dowiecie się z poniższego artykułu, zapraszamy do lektury.

Aston Villa – Manchester City: typy bukmacherskie

W zeszłym sezonie Aston Villa zajęła ostatnie miejsce promujące awansem do europejskich pucharów. Wytypowanie takiego przebiegu zdarzeń wymagałoby sporej ilości szczęścia. Manchester City natomiast wedle przewidywań, zdobył mistrzostwo kraju. Typy na tego rodzaju wydarzenie na pewno często były stawiane przez graczy. Obie drużyny utrzymują bardzo wysoką formę od zeszłego sezonu – Manchester City gra na ustabilizowanym poziomie, natomiast Aston Villa wskoczyła jeszcze jedną półkę wyżej. Zapowiada się, że ta drużyna może powalczyć w aktualnym sezonie o miejsce gwarantujące grę w Lidze Mistrzów. Ofensywna gra obu drużyn pozwala myśleć o tym, że w tym spotkaniu padnie kilka bramek.

image 1

Uważamy, że mecz dwóch tak nastawionych na ofensywę drużyn powinien przynieść dużą liczbę goli. Nasz typ na mecz Aston Villa – Manchester City to powyżej 2 bramek w drugiej połowie meczu. W przypadku gdy padną dokładnie dwie bramki, otrzymujemy zwrot stawki. Analizując ostatnie spotkania obu drużyn w rozgrywkach ligowych łatwo dojść do wniosku, że z biegiem czasu coraz mocniej się one otwierają. Regularnie w drugich połowach spotkań, w których uczestniczą te drużyny, pada więcej bramek niż w pierwszych. Znaczącym czynnikiem w tym przypadku jest przygotowanie motoryczne oraz kondycyjne, które pozwala na wykorzystywanie tworzących się dziur w szeregach obronnych, wynikających ze zmęczenia.

Aston Villa – Manchester City: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na spotkanie Aston Villa – Manchester City:

  • Kurs na zwycięstwo Aston Villi: 4.66
  • Kurs na remis: 4.35
  • Kurs na zwycięstwo Manchesteru City: 1.73

Po przeprowadzonej analizie, bukmacherzy już zdecydowali się wystawić kursy na Aston Villa – Manchester City. Na ich podstawie można dojść do wniosku, że będąca w roli gospodarza Aston Villa jest underdogiem (kursy na jej zwycięstwo oscylują od 4.20 do 4.66). Wygrana faworyta, czyli Manchesteru City jest wyceniana w zakresie 1.68 – 1.73. Natomiast remis w meczu Aston Villa – Manchester City charakteryzuje się kursem od 4.05 do 4.35.

Najwyższy współczynnik na zwycięstwo Manchesteru City oferuje bukmacher eTOTO – wynosi on 1.73. W przypadku wygranej rywala – Aston Villi – najwyższy kurs można znaleźć u bukmachera Totolotek – jest to 4.66.

Aston Villa – Manchester City zapowiedź meczu

Spotkanie planowane jest na Mikołajki – 6 grudnia o godzinie 21:15. Gospodarzem spotkanie będzie Aston Villa, zatem odbędzie się ono na Villa Park. Obiekt ten jest do tej pory niezdobytą twierdzą klubu z Birmingham. Sędzią spotkania 15 kolejki angielskiej Premier League będzie John Brooks.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę