aston villa newcastle typy

Aston Villa – Newcastle: typy, kursy, zapowiedź 30.01

Aston Villa – Newcastle spotkanie dwudziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League. Mecz dwóch drużyn znajdujących się w różnych stadiach swojej formy. Kursy na Aston Villa – Newcastle wskazują, że faworytem meczu są gospodarze. Typy na Aston Villa – Newcastle znajdziecie w poniższym artykule. Zapraszam do sprawdzenia!

Aston Villa – Newcastle: typy bukmacherskie

Spotkanie czwartej drużyny w tabeli z dziesiątą. Nie da się ukryć, że Newcastle zaczęło ostatnio coraz mocniej rozczarowywać. Zresztą ukazuje to nawet tabela ligowa. Cztery ostatnie spotkania ligowe tej drużyny to cztery porażki. Jak na tak bogaty klub, który grał w fazie grupowej Ligi Mistrzów to wręcz niedopuszczalna sytuacja. A jednak miała miejsce. Aston Villa złapała też lekką zadyszkę, ale w porównaniu do Newcastle to jest ona naprawdę lekka. Uważamy więc, że nie powinna ona przeszkodzić w tym meczu.

image 10

Aston Villa mimo wszystko na własnym stadionie gra po prostu fenomenalnie. Na dziesięć spotkań zanotowała dziewięć zwycięstw i jeden remis. Nasz typ na Aston Villa – Newcastle to wygrana Aston Villi. Pod względem meczów wyjazdowych, Newcastle jest na kompletnie odmiennym biegunie. Sroki są drugą najgorszą drużyną w lidze w delegacjach. W dziesięciu meczach zanotowały wyłącznie pięć punktów. Dramatyczny wynik.

Aston Villa – Newcastle: kursy bukmacherskie

Oto kursy na Aston Villa – Newcastle:

  • Kurs na wygraną Aston Villi: 1.91
  • Kurs na remis: 4.15
  • Kurs na wygraną Newcastle: 4.00

Bukmacherzy po przeprowadzeniu analizy zdecydowali się już wystawić kursy na Aston Villa – Newcastle. Jasno z nich wynika, że faworyzowaną stroną spotkania są gospodarze, na których współczynniki zostały wystawione w zakresie od 1.82 do 1.91. Remis został wyceniony na wysokość mnożników od 3.70 do 4.15. Natomiast wygrana gości zawiera kursy z przedziału od 3.38 do 4.00.

Najwyższy kurs na wygraną Aston Villi oferuje bukmacher Betclic. Wartość kursu u niego wynosi 1.91. Natomiast najwyższy kurs na wygraną Newcastle proponuje bukmacher LVBet i jego wartość wynosi 4.00.

Aston Villa – Newcastle: zapowiedź

Spotkanie dwudziestej drugiej kolejki Premier League. Wygranie tego meczu da Aston Villi ponowny wiatr w żagle, którego niezmiernie potrzebuje. Newcastle natomiast w tym sezonie już nie powalczy o Ligę Mistrzów. Spotkanie odbędzie się 30 stycznia o godzinie 21:15.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę