1280X600 BETSIDE LEWANDOWSKI STRZAL 1

Atletico – Barcelona: kurs 200.00 w Totalbet (17.03)

W niedzielę w 29. kolejce La Liga będziemy świadkami starcia, w którym Atletico Madryt zmierzy się z FC Barceloną. Z tej okazji tylko i wyłącznie dla naszych czytelników legalny bukmacher Totalbet przygotował specjalną ofertę – kurs 200.00 na celny strzał Lewandowskiego w tym spotkaniu. Wystarczy stawka zaledwie 1 zł i jeden strzał RL9 w światło bramki Atleti, a na Twoje konto trafi 176 zł w gotówce – z możliwością wypłaty! O szczegółach akcji Totalbet kurs 200.00 na Atletico – Barcelona (17.03) dowiesz się z naszego artykułu.

Atletico – Barcelona: kurs 200.00 w Totalbet

Bukmacher Totalbet przygotował specjalną ofertę dostępna tylko dla czytelników Betside.pl, w której celny strzał Roberta Lewandowskiego w meczu Atletico Madryt – Barcelona możesz zagrać z boostem 200.00. Jest to o tyle atrakcyjna oferta, że wygraną nie trzeba obracać, a trafia ona w całości na konto główne z możliwością natychmiastowej wypłaty! Wystarczy stawka zaledwie 1 zł, a na Twoje konto w gotówce wpada 176 zł!

Atletico – Barcelona: kurs 200.00 – jak zagrać w Totalbet?

Najważniejszą zasadą grania z kursem 200.00 meczu pomiędzy Atletico Madryt, a FC Barceloną u bukmachera Totalbet jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ. Proces rejestracji profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość grania celnego strzału RL9 w tym spotkaniu z podwyżką kursową x 200.00.

Instrukcja krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza w Totalbet klikając w link afiliacyjny lub podając: BETSIDE w formularzu rejestracji konta
  • Wyraź zgody marketingowe (sms i email)
  • Puść pierwszy zakład pojedynczy prematch (przedmeczowo) za 1 zł na celny strzał Lewandowskiego z Atletico z oferty regularnej u bukmachera Totalbet
  • Bukmacher w przypadku wygranego zakładu wzajemnego dopisze do standardowej wygranej kasę z podniesionego kursu 200.00 w formie gotówki 176 zł
750X200 BETSIDE LEWANDOWSKI STRZAL

Pamiętaj, że po rejestracji profilu Gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu nagród w Totalbet, w tym 3 zakłady bez ryzyka na kwotę 111 zł każdy z nich. Warto dodać, że zakłady należy wykorzystać w ciągu 48h od założenia konta, a potencjalne zwroty otrzymasz na konto GŁÓWNE w gotówce!

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę