300 lewy celny

Barcelona – PSG: 300 zł za celny strzał Lewego | promocja Superbet

300 zł za celny strzał Lewandowskiego w meczu Barcelona – PSG od bukmachera Superbet. Wystarczy zagrać za 2 zł na choćby jeden strzał w światło bramki Polaka, a jeżeli Twój zakład będzie trafiony otrzymasz 300 zł! O szczegółach promocji Superbet 300 zł za celny strzał Lewego w meczu Barcelona – PSG (16.04.24) dowiesz się z naszego artykułu.

300 PLN za celny strzał Lewego z PSG
Zagraj za 2 zł na celny strzał Lewego i odbierz premię
Premia

300zł

Barcelona – PSG: 300 zł za celny strzał Lewego w Superbet – jak skorzystać z promocji?

Z okazji hitowego starcia w rewanżowym starciu ćwierćfinału Ligi Mistrzów pomiędzy Barceloną, a PSG legalny bukmacher Superbet przygotował bonus promocyjny w formie 300 zł za celny strzał Lewego w tym meczu. Wystarczy zagrać za 2 zł na jeden strzał w światło bramki Polaka, a jeśli przynajmniej raz uderzy na bramkę PSG na Twoje konto trafi 300 zł.

Aby aktywować możliwość odebrania 300 zł w specjalnej promocji bukmacherskiej Superbet z okazji meczu Barcelona – PSG należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. TU założysz go w szybki sposób. Założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na celny strzał Lewandowskiego w meczu Barcelona – PSG ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą zagrałeś w akcji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze 300 zł bonusu do Twojego konta

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę