Barcelona – Real: gdzie oglądać? Transmisja online na żywo | mecz towarzyski [29.07.23]

Już w sobotę, 29.07.23 o godzinie 23:00 odbędzie się towarzyskie spotkanie FC Barcelona – Real Madryt. Jedno z najpopularniejszych, jak nie najpopularniejszy mecz piłkarski na całym świecie. Mimo, że to tylko spotkanie towarzyskie to zdecydowanie warto usiąść przed telewizorem w sobotni wieczór i oglądnąć to widowisko. Sprawdź gdzie oglądać transmisje online na żywo z meczu Barcelona – Real. Z artykuły dowiesz się również który nadawca telewizyjny ma to spotkanie w swojej ofercie.

Gdzie oglądać Barcelona - Real Madryt (29.07.23)
Kiedy mecz? sobota, 29.07.2023
O której i gdzie transmisja? od 22:30 na kanale Eleven Sports 1, aplikacji lub stronie internetowej

Barcelona – Real: gdzie oglądać na żywo?

Mecze pomiędzy Barceloną, a Realem Madryt, zawsze obfitują w wiele emocji. Nie brakuje goli i pięknych akcji, jak i fauli oraz kartek. Nawet postronni kibice nie powinni narzekać na nudę. Transmisja meczu Barcelona – Real w telewizji dostępna będzie na Eleven Sports 1. Istnieje również możliwość obejrzenia tego spotkania online w internecie, dzięki usłudze oferowanej przez Eleven Sports.

Barcelona – Real: transmisja online

Stream meczu Barcelona – Real dostępny jest również w internecie, na stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji. Nie mając dostępu do Eleven Sports 1 w telewizji, można wejść na stronę nadawcy i tam wykupić dostęp. Istnieje jednak alternatywa dzięki takim stronom jak sweet.tv czy megogo.net otrzymacie dostęp za darmo lub 1 PLN na 14 dni! Wystarczy wejść na jedną z powyższych stron i postępować zgodnie z instrukcjami.

FAQ – odpowiedzi na pytania

1️⃣ Gdzie obejrzeć mecz Barcelona – Real (29.07.2023)?

Mecz Barcelona – Real Madryt można obejrzeć na Eleven Sports 1, na stronie nadawcy lub w serwisach sweet.tv czy megogo.net.

2️⃣ Kiedy rozegrany zostanie mecz Barcelona – Real?

Spotkanie FC Barcelona – Real Madryt odbędzie się w sobotę, 29.07.23 o godzinie 23:00.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę