Bayern, typy
deposhitphoto.com

Bayern Monachium – RB Lipsk: typy, kursy, zapowiedź 24.02

Bayern Monachium – RB Lipsk typy i kursy na mecz dwudziestej trzeciej kolejki niemieckiej Bundesligi. Spotkanie między dwoma czołowymi drużynami w kraju, które aktualnie prezentują się poniżej oczekiwań. Kursy na Bayern Monachium – RB Lipsk wskazują, że faworytem meczu są gospodarze. Typy na Bayern Monachium – RB Lipsk znajdziecie w poniższym artykule!

Bayern Monachium – RB Lipsk: typy bukmacherskie

O beznadziejnej serii Bayernu Monachium chyba słyszał już każdy. Bawarczycy regularnie zawodzą i jest wysoce prawdopodobne, że w końcu stracą tytuł mistrza kraju. Co więcej, aktualnie mają oni aż trzy porażki z rzędu! Typowanie ich zwycięstwa z RB Lipsk jest zatem obarczone sporym ryzykiem. Goście natomiast grają nie aż tak mocno poniżej oczekiwań, ale nadal słabiej niż zakładano przed sezonem. Piąta pozycja w tabeli to na pewno nie jest coś czego wymagano przed rozgrywkami.

image 11

Bayern Monachium ma ostatnio ogromne problemy ze strzelaniem. W meczach z Lazio i Bayerem Leverkusem oddał łącznie… jeden celny strzał. Nieprawdopodobna statystyka jak na taką drużynę. Nasz typ na Bayern Monachium – RB Lipsk to poniżej 3 bramek w meczu. RB Lipsk również jest pod formą, więc nie spodziewam się festiwalu strzeleckiego tej drużyny. Możemy zatem mieć do czynienia ze spotkaniem na wyczekanie z powodu obaw przed kolejną kompromitacją.

Bayern Monachium – RB Lipsk: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Bayern Monachium – RB Lipsk:

  • Kurs na wygraną Bayernu: 1.70
  • Kurs na remis: 4.55
  • Kurs na wygraną RB Lipsk: 4.60

Z powodu wysokiej rangi meczu, bukmacherzy zdecydowali się już wystawić kurs na Bayern Monachium – RB Lipsk. Wynika z nich, że faworytem meczu są gospodarze, na których kurs opiewa na wartości od 1.63 do 1.70. Remis jest wyceniany przez bukmacherów w zakresie od 4.05 do 4.55. Natomiast wygrana RB Lipsk jest określona kursami o 4.33 do 4.60.

Najwyższy kurs na wygraną Bayernu znajduje się u bukmachera LVBet, a jego wartość wynosi 1.70. Natomiast najwyższa wartość współczynnika na wygraną RB Lipsk znajduje się u bukmachera Superbet i wynosi ona 4.60.

Bayern Monachium – RB Lipsk: zapowiedź meczu

Spotkanie, które przed sezonem określalibyśmy jako jeden z meczów decydujących o mistrzostwie. Najprawdopodobniej jednak tak nie będzie. Obie ekipy mają już taką stratę, że nie wydaje się ona możliwa do odrobienia. Mecz Bayern Monachium – RB Lipsk odbędzie się 24 lutego o godzinie 18:30.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę