Belgia Austria transmisje

Belgia – Austria: Eliminacje Euro, gdzie oglądać transmisję online na żywo (17.06.23)

Mecz Belgia – Austria w ramach eliminacji Mistrzostw Europy (Euro 2024) rozpocznie się w sobotę 17.06.23 o godzinie 20:45. Obie ekipy rozpoczęły zmagania w eliminacjach od zwycięstw, jednak Belgia rozegrała tylko 1, a Austria już 2 mecze. Czy w Belgii zażegnano kryzys z Mistrzostw Świata? Dowiemy się już niedługo. Wy tymczasem sprawdźcie gdzie oglądać transmisje online na żywo z meczu Belgia – Austria. Z artykuły dowiedzie się również który nadawca telewizyjny ma to spotkanie w swojej ofercie.

Gdzie oglądać Belgia - Austria (17.06.23)
Kiedy mecz? sobota, 17.06.2023
O której i gdzie transmisja? od 20:30 na TVP Sport, Polsat Sport Premium 2, Polsat Box Go lub stronie sport.tvp.pl

Belgia – Austria: gdzie oglądać na żywo?

W przypadku spotkania Belgia – Austria mamy większą możliwość wyboru gdzie oglądać, gdyż transmisje tego spotkania oferuje nie 1, a 2 nadawców. Transmisja meczu Belgia – Austria w telewizji dostępna jest na kanałach TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 2. Istnieje również możliwość obejrzenia tego spotkania online w internecie, dzięki stronie internetowej TVP oraz usłudze oferowanej przez Polsat.

Belgia – Austria: transmisja online

Stream meczu Belgia – Austria dostępny jest również w internecie, na stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji. Nie mając dostępu do naziemnej bądź satelitarnej telewizji, wystarczy udać się na stronę sport.tvp.pl/transmisje, aby obejrzeć starcie Belgów z Austriakami. Mecz zobaczycie również w ofercie Polsat Box Go, który oferuje dostęp online do kanałów Polsatu.

FAQ – odpowiedzi na pytania

Gdzie obejrzeć mecz Belgia – Austria (17.06.2023)?

Mecz Belgii z Austrią można obejrzeć na kanale Polsat Sport Premium 2 oraz w serwisie streamingowym Polsat Box Go i na stronie sport.tvp.pl/transmisje.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Belgia – Austria?

Spotkanie Belgów z Austriakami odbędzie się w sobotę, 17.06.23 o godzinie 20:45.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę