Belgia, typy

Belgia – Słowacja: typy, kursy, zapowiedź 17.06 | Euro 2024

Belgia – Słowacja typy i kursy na mecz pierwszej kolejki fazy grupowej mistrzostw Europy 2024. Będzie to drugie spotkanie w ramach grupy E, rozpocznie się zaraz po meczu dwóch pozostałych ekip – Rumunii i Ukrainy. Kursy na Belgia – Słowacja wskazują, że wyraźnym faworytem są Belgowie. Typy na Belgia – Słowacja znajdziecie w poniższym artykule, zapraszamy do sprawdzenia!

200 zł za wygraną Belgii ze Słowacją
Zagraj za 2 zł na wygraną Belgii ze Słowacją i odbierz 200 zł
Premia

200 PLN

W Superbet możesz odebrać 200 zł za wygraną Belgii ze Słowacją. Wystarczy do tego stawka zaledwie 2 zł! Otwierasz konto TUTAJ, następnie wpłacasz minimum 50 zł, grasz z regularnej oferty za 2 zł na wygraną Belgów i jeżeli ograją Słowaków na Twoje konto wpadnie 200 zł!

Belgia – Słowacja: typy bukmacherskie

Belgia regularnie przez ostatnie lata była upatrywana w gronie faworytów na każdym dużym turnieju. Na tegorocznych mistrzostwach Europy presja wobec tej ekipy nie jest już taka duża. Część kluczowych zawodników jest już starsza, aczkolwiek nie oznacza to, że jest gorsza. Niewygórowane oczekiwania mogą sprawić, że spokój w szeregach reprezentacji Belgii doprowadzi ją do czegoś wielkiego na tym turnieju.

Belgia wygra do zera
Typ od redakcji Betside
KURS:

2.25

Kursy mogą ulec zmianie

Na sam start Belgowie dostają najsłabszego przeciwnika z grupy. Nic więc dziwnego, że są oni zdecydowanym faworytem. Naszym zdaniem Belgowie bez większych problemów powinni sobie poradzić z niżej notowanym rywalem. Nasz typ na Belgia – Słowacja to wygrana Belgii do zera. Teoretyczni goście prześlizgnęli się na Euro bardzo mierną grą i męczeniem się z Luksemburgiem. Trudno tutaj wróżyć dobry dla nich wynik.

Belgia – Słowacja: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na mecz Belgia – Słowacja:

  • Kurs na wygraną Belgii: 1.50
  • Kurs na remis: 4.75
  • Kurs na wygraną Słowacji: 7.20

Bukmacherzy mają już w swoich ofertach kursy na Belgia – Słowacja. Można z nich wywnioskować, że zdecydowanym faworytem meczu są Belgowie, na których mnożniki znajdują się w zakresie od 1.47 do 1.50. Kursy na podział punktów zaczynają się od 4.30, a kończą na 4.75. Natomiast współczynniki na wygraną Słowacji zawierają się w przedziale od 6.50 do 7.20.

Najwyższy kurs na wygraną Belgii proponuje bukmacher Betfan, a wartość ta wynosi 1.50. Natomiast największa wartość mnożnika na zwycięstwo Słowacji znajduje się u bukmachera Fortuna. Wynosi ona 7.20.

Belgia – Słowacja: zapowiedź meczu

Spotkanie, dzięki któremu Belgia może – i powinna – płynnie i bardzo dobrze wejść w turniej. Mecz odbędzie się 17 czerwca o godzinie 18:00 i będzie rozgrywany w ramach grupy E. Drużyny zmierzą się na Deutsche Bank Park we Frankfurcie.

Belgia – Słowacja: sytuacja w grupie E

Jest to pierwsza kolejka, więc sytuacja w grupie E jest na ten moment otwarta. Można się spodziewać, że większe znaczenie dla rozwoju wydarzeń będzie miał wynik meczu poprzedzającego, czyli Rumunia – Ukraina.

# Mecze Punkty Bramki zdobyte Bramki stracone Bilans
1. Rumunia 2 3 3 2 +1
2. Belgia 2 3 2 1 +1
3. Słowacja 2 3 2 2 0
4. Ukraina 2 3 2 4 -2

Belgia jest mocno faworyzowana do zajęcia pierwszego miejsca. Teoretycznie Słowacja jest najsłabszą reprezentacją w tej grupie, więc przewidywany scenariusz na ten mecz jest jeden – wygrana Belgii. Słowacja o ewentualny awans najprawdopodobniej będzie musiała walczyć w kolejnych spotkaniach.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę