w

Betcris – Kurs 10.00 na wygraną Wisły K. z Radomiakiem R.

Już w niedzielę 15. maja Wisła Kraków rozegra w Radomiu jeden ze swoich najważniejszych meczów w ostatnim czasie. Jeżeli nie wygrają tego spotkania to mogą pożegnać się z Ekstraklasą. Z pewnością Biała Gwiazda rzuci do boju swoje wszystkie najlepsze siły i będą walczyć do ostatniego gwizdka o zwycięstwo. Na tak ważne spotkanie piłkarskie bukmacher Betcris przygotował specjalny boost kursowy. Wygraną Wisły Kraków z Radomiakiem Radom możesz typować w Betcris Zakłady Bukmacherskie po najwyższym kursie 10.00. Sprawdź w naszym artykule jak działa boost kursowy na Wisła Kraków – Radomiak Radom oraz jakie są najważniejsze zasady promocji bukmacherskiej.

Betcris logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Kurs 10.00 na wygraną Wisły K. z Radomiakiem R. – jak typować w Betcris?

Podstawowym warunkiem promocji kursowej zaproponowanej przez licencjonowanego bukmachera Betcris na mecz ekstraklasowy mecz piłki nożnej pomiędzy Radomiakiem Radom, a Wisłą Kraków jest rejestracja darmowego konta Betcris online. Nowy profil gracza możesz zarejestrować zupełnie za darmo klikając w nasz link promocyjny lub podając nasz kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym. Proces jest intuicyjny, więc zajmie Ci maksymalnie 2 minuty.

  • załóż darmowe konto w Betcris podając nasz kod rejestracyjny: BETSIDE
  • dokonaj depozytu na swoje konto gracza w kwocie minimum 20 zł
  • postaw kupon pojedynczy (SOLO) zawierający zdarzenie: wygrana Wisły Kraków w meczu z Radomiakiem (typ 1)
  • zakład należy zawrzeć ze standardowej oferty bukmachera Betcris
  • stawka zakładu dokładnie 20 zł
  • w przypadku gdy Wisła Kraków pokona Radomiaka Radom bukmacher rozliczy Twój zakład po najwyższym kursie 10.00
  • wygrana ze standardowego zakładu trafi na konto depozytowe, natomiast wygrana z boostu kursowego 10.00 na wygraną Wisły Kraków przejdzie na saldo bonusowe
  • kasa z podwyżki kursowej na Wisłę Kraków podlegać będzie warunkom obrotu

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK lub podając kod afiliacyjny: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym otrzymasz również atrakcyjny pakiet powitalnych bonusów od Betcris, w którego skład wchodzi między innymi darmowy freebet 50 zł, czy wysoki cashback na pierwszy przegrany zakład. Oczywiście przed odebraniem korzyści masz także możliwość zawarcia zakładu na mecz Radomiak Radom – Wisła Kraków z wysokim kursem 10.00 na wygraną Wisły Kraków.

Ile mogę zarobić obstawiając na zakładzie wygraną Wisły K. z Radomiakiem R. po kursie 10.00 w Betcris?

Jako, że bukmacher Betcris online zaproponował najwyższy kurs 10.00 na wygraną Wisły Kraków z Radomiakiem Radom w meczu polskiej Ekstraklasy to wygrana typera może być naprawdę okazała. Poniżej w tabeli przedstawiamy przykład ile kasy może zdobyć gracz obstawiając zwycięstwo Wisły Kraków po wysokim kursie 10.00 w Betcris Zakłady Bukmacherskie.

Co typować?Stawka zakładuKurs standardowej ofertyPotencjalna wygranaBoost kursowyŁączna wygrana z podniesionym kursem
wygrana Wisły Kraków z Radomiakiem20 zł2.2038,72 zł10.00176 zł

Swój zakład z boostem kursowym na wygraną Wisły Kraków możesz zagrać zarówno przez szybką mobilną aplikację bukmachera na przykład na smartfonie jak i stronę internetową www. na przykład na laptopie czy komputerze stacjonarnym.

Jak zostanie przyznana wygrana z boostu kursowego na wygraną Wisły K. z Radomiakiem R.?

Jeżeli postawisz promocyjny zakład na start zawierania zakładów wzajemnych w Betcris na wygraną Wisły Kraków z Radomiakiem Radom po promocyjnym kursie 10.00 to otrzymasz kasę na:

  • saldo depozytowe – regularna wygrana 20 (stawka brutto) x 0.88 (współczynnik) x 2.20 (kurs w momencie zawarcia kuponu) = 38,72 PLN
  • konto bonusowe – 20 (stawka brutto) x 0.88 (współczynnik) x 10 (kurs boostowy) = 176 PLN – regularna wygrana 38,72 zł = 137,28 zł

Naszym zdaniem zdecydowanie takie zdarzenie na mecz 33. kolejki polskiej Ekstraklasy pomiędzy Radomiakiem Radom, a Wisłą Kraków jest opłacalne dla typera. Inwestując zaledwie 20 zł może ograć bukmachera na blisko 200 zł.

Jakie warunki obrotu kasą z kursu 10 na wygraną Wisły Kraków?

Warunki obrotu ekstra kasą z zakładu boostowego na mecz Ekstraklasy Radomiak Radom – Wisła Kraków są proste i przejrzyste dla gracza. Bukmacher wymaga 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać tylko kupony akumulowane (AKO). Wymagany minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1,30. Możesz typować zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo (LIVE).

Aby wypłacić kasę z boostu kursowego na wygraną Wisły Kraków należy zagrać zakłady na łączną kwotę 3-krotności wygranej. W tej sytuacji jeżeli otrzymamy 137,28 zł to należy zawrzeć zakłady na łączną kwotę 411,84 zł zł. Kasa przeniesie się wtedy na saldo depozytowe. Stamtąd typer może wypłacić pieniądze na swój rachunek bankowy podłączony do konta Betcris np. za pomocą Przelewów 24.

Bonusy na Radomiak Radom – Wisła Kraków

Poniżej przedstawiamy Ci u którego top buka z rankingu bukmacherów możesz odebrać wysokie pakiety startowe na Radomiak Radom – Wisła Kraków.

Betfan:Bonus powitalny 1660 złODBIERAM
FortunaPakiet na start 2720 złODBIERAM
LVBETBonus powitalny 3353 złODBIERAM

Pamiętaj o podaniu naszego kodu promocyjnego: BETSIDE lub przejściu do formularza rejestracyjnego ze specjalnego linku, który znajdziesz w naszym każdym artykule. Dzięki temu otrzymasz cashbacki, freebety czy bonusy od depozytu na dalsze typowanie.

1. Który bukmacher ma najwyższy kurs na Radomiak Radom – Wisła Kraków?

Obecnie najlepszy kurs 10.00 na wygraną Wisły Kraków oferuje legalny bukmacher Betcris – wszystko zostało opisane powyżej w artykule. Warto również sprawdzić Fortunę, STS oraz Betfan, którzy często oferują wysokie kursy czy to w ramach Hitu Dnia czy Matchday Boost na mecze polskiej Ekstraklasy

2. Za ile mogę maksymalnie zagrać wygraną Wisły Kraków po kursie 10.00 w Betcris?

Bukmacher ustalił, że maksymalna stawka zakładu po promocyjnej podwyżce kursowej to 20 zł. Gracz może oczywiście dokonać większej wpłaty i zagrać na kolejnym kuponie za większą sumę, jednak tylko zakład za 20 zł będzie liczony po wysokim kursie 10.00 na wygraną Wisły Kraków.

3. Radomiak Radom – Wisła Kraków co obstawiać?

Naszym zdaniem najlepiej typować wygraną Wisły Kraków w Betcris po najwyższym kursie 10.00 w promocji bukmacherskiej.

Komentarze

Ładowanie…

Singiel z LaLiga z kursem 2.05! Real – Leavante – zapowiedź, typ i kurs.

Liga Etiopii i liga Jordanii – 13.05. Dubel na podwojenie!