Brazylia
depositphotos.com

Brazylia – Kostaryka: typy, kursy, zakłady 25.06 | Copa America 2024

Równocześnie z Mistrzostwami Europy rozpoczynamy również Copa America 2024. W grupie D spotkanie rozegrają Brazylia z Kostaryką. Canarinhos jest oczywistym faworytem do zwycięstwa grupy jak i całych rozgrywek. Przekłada się to na predykcję analityków, które wskazują na zwycięstwo Brazylii w spotkaniu z Kostaryką. W dalszej części artykułu poznasz analizę oraz typy na to spotkanie.

Brazylia – Kostaryka: typy bukmacherskie

Analitycy jasno wskazali faworyta spotkania. Brazylia jest naszpikowana gwizdami w wysokiej formie co przekłada się na niski kursy na ich zwycięstwo w tym spotkaniu. Myśląc o wygranej Copa America zapewne będą chcieli dobrze rozpocząć turniej. W ostatnich spotkaniach z Kostaryką ulegli zaledwie raz w dwóch ostatnich meczach wygrali “do zera”. Uważamy, że spotkanie będzie przyjemnym dla oka ale jednostronnym widowiskiem w którym strzelała będzie tylko Brazylia. Stąd naszym typem mecz Brazylia – Kostaryka jest BTTS – NIE po kursie 1.57 w LvBet. Uważamy, że Kostaryka nie będzie w stanie strzelić żadnej bramki.

Brazylia – Kostaryka: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy przygotowali kursy na spotkanie Brazylia – Kostaryka. Prezentują się następująco:

  • Wygrana reprezentacji Brazylii: kurs 1.15 w STS
  • Remis w spotkaniu : kurs 9.50 w Superbet
  • Wygrana reprezentacji : kurs 21 w LvBet

Wygrana Brazylii: kurs 1.15 w STS

STS oferuje kurs 1.15 na zwycięstwo reprezentacji Brazylii. Taki niski kurs sugeruje, że Brazylia jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Dla graczy, którzy uważają, że Brazylia odniesie łatwe zwycięstwo, obstawienie tej opcji może być pewnym wyborem, choć potencjalne wygrane będą stosunkowo niskie ze względu na niski kurs.

Remis: kurs 9.50 w Superbet

Superbet proponuje kurs 9.50 na remis w spotkaniu. Tak wysoki kurs wskazuje na bardzo niskie prawdopodobieństwo wyniku remisowego. Jednak dla graczy przewidujących niespodziewany rezultat, obstawienie remisu może przynieść znaczące wygrane.

Wygrana reprezentacji Kostaryki: kurs 21 w LvBet

LvBet oferuje kurs 21 na zwycięstwo reprezentacji Kostaryki. Tak wysoki kurs sugeruje, że bukmacherzy oceniają szanse tej drużyny na wygraną jako bardzo niskie. Obstawienie zwycięstwa Kostaryki jest opcją z najwyższym ryzykiem, ale jednocześnie z potencjalnie najwyższą wygraną.

Brazylia – Kostaryka: zapowiedź meczu

W nocy z poniedziałku na wtorek odbędą się mecze w grupie D w Copa America 2024. Sędzią głównym będzie Meksykanin Cesar Arturo Ramos. Spotkanie rozpocznie się o 3:00 polskiego czasu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę