bukmacher bez podatku

Bukmacher bez podatku: którego wybrać i jak grać

Wiele osób zapewne irytuje fakt, że polscy bukmacherzy zmuszeni są płacić 12% podatek od gry, co oczywiście zostało przeniesione przez nich na klientów. Istnieją jednak legalni polscy bukmacherzy, którzy oferują grę bez podatku! Nie trzeba więc szukać nielegalnych alternatyw, tylko skupić się na najlepszym bukmacherze bez podatku działającym na terenie Polski. W ogólnym rozrachunku strata 12% z każdej wygranej może okazać się sumą, która stawiam pod znakiem zapytania opłacalność gry u polskiego bukmachera. Warto więc wiedzieć u którego bukmachera, kiedy i jak zagramy bez podatku, dzięki czemu nasze wygrane będą znacznie wyższe.

totalbet logo

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=15]

Podatek od gry u polskich bukmacherów. W czym problem?

Gry hazardowe są w Polsce opodatkowane 12% całkowitej stawki zakładu. Oznacza to, że firmy hazardowe działające w Polsce są zobowiązane do odprowadzania tego podatku do polskiego budżetu. Podatek ten został wprowadzony ustawą dotyczącą zakładów, która weszła w życie w 2017 roku. Dotyczy on każdego bukmachera działającego na terytorium Polski, niezależnie czy jest firma krajowa czy kapitał zagraniczny. Podmiot bukmacherski jest odpowiedzialny za obliczenie i opłacenie podatków od każdego postawionego zakładu. W przypadku gier hazardowych online bukmacher zazwyczaj pobiera podatek automatycznie po postawieniu zakładu.

Screenshot 2023 05 17 10 59 00 961 edit pl.totalbet.mobileapp
Przykład ile można zyskać grając u bukmachera bez podatku

Poza podatkiem 12% od gry dochodzi również podatek od “wysokiej wygranej”, który wynosi 10%. Automatycznie zostaje on doliczony do kuponów z wygraną przewyższającą 2279 PLN.

Bukmacher bez podatku: Totalbet

Wspomniamy na wstępie bukmacherem, który oferuje grę bez podatku każdego dnia w każdej godzinie jest Totalbet. Aby skorzystać z gry bez podatku u bukanchera Totalbet, należy dodać przynajmniej 3 zakłady do kuponu, każdy z minimalnym kursem 1.30. Proste zasady, które naprawdę łatwo spełnić każdemu kto umieszcza na kuponie przynajmniej 3 zdarzenia.

Screenshot 2023 05 16 22 20 55 365 edit pl.totalbet.mobileapp
Zasady gry bez podatku w Totalbet

Gra bez podatku to największy atut bukmachera Totalbet, ale nie można też zapominać o tym, że ma on w swojej ofercie wiele ciekawych zakładów specjalnych. Zarówno na piłkę nożną jak i inne dyscypliny sportowe. Do tego dochodzi bardzo bogata oferta na mecze NBA czy żużlowa.

Dla tych, którzy nie mają konta u bukmachera Totalbet mamy bardzo dobrą wiadomość. Pakiet powitalny na start zawiera zakład bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto główne oraz freebety o wartości 35 PLN! To wszystko po tym jak założycie konto z tego linku z kodem “BETSIDE”.

Fortuna – gra bez podatku w konkretnych godzinach

Tylko bukmacher Totalbet w Polsce oferuje grę bez podatku przez cały czas. Są jednak też inni bukmacherzy, którzy dają taką możliwość w wybranych przez siebie dniach czy godzinach lub na konkretne wydarzenia. Jednym z nich jest Fortuna, która oferuje grę bez podatku na określonych przez siebie warunkach.

Screenshot 2023 05 16 23 20 43 768 edit cz.etnetera.fortuna.pl
Maj bez podatku u bukmachera Fortuna

Podobnie jak w Totalbet, tak i w Fortunie, aby grać bez podatku należy dodać przynajmniej 3 zdarzenia z kursem 1.30 do kuponu. Na ofertę live brak podatku obowiązuje 24/7 przez cały miesiąc maj. Dodatkowo w godzinach, które zobaczycie na grafice poniżej, można zagrać konkretne dyscypliny czy rodzaje zakładów bez podatku na kuponach przedmeczowych.

Screenshot 2023 05 16 23 21 10 422 edit cz.etnetera.fortuna.pl
Szczegóły oferty na grę bez podatku u bukmachera Fortuna

Jak widzicie, Fortuna to kolejny legalny, polski bukmacher u którego macie możliwość gry bez podatku. W tym wypadku jednak musicie wybrać albo grę live albo dostosować się do godzin i/lub rozgrywek na które oferowana jest gra bez podatku.

Odbierz 620 PLN bonusów
600 zł bez ryzyka
20 PLN za rejestrację

Dla tych, którzy nie mają konta u bukmachera Fortuna, również mamy świetną ofertę powitalną. 3 zakłady bez ryzyka na kwotę 100, 200 i 300 PLN że zwrotem na konto główne! Wystarczy, że klikniecie w ten link i założycie konto z kodem “BETSIDE”.

Alternatywa do gry bez podatku – forBET na europejskie puchary i 30 dni po rejestracji

Kolejnym bukmacherem, który oferuje grę bez podatku jest forBET. W tym przypadku należy złożyć kupon z 3 zdarzeniami o minimalny kursie 1.30. Do tego musi się wśród nich znaleźć zakład na przynajmniej 1 zdarzenie z europejskich pucharów. Dostosować się musimy również godzinowo, gdyż promocja obowiązuje od godziny 19:00 do 23:59.

Screenshot 2023 05 17 00 05 04 372 edit pl.iforbet
Gra bez podatku u bukmachera forBET

Bukmacher forBET oferuje jedną z najlepszych ofert powitalnych dla nowych klientów. W skład pakietu na start wchodzi:

  • pierwszy zakład bez ryzyka do 1100 PLN,
  • bonus 100% od drugiego depozytu,
  • 30 dni gry bez podatku.

Tak, po rejestracji w forBET przez pierwszy miesiąc nie straszny wam podatek! Jak zawsze wystarcza 3 zakłady pre i/lub live na dowolne zdarzenia z kursem 1.30+. Konto założycie z tego linku z kodem “BETSIDE3150”.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

1️⃣ Który bukmacher najlepszy do gry bez podatku?

Zdecydowanie najlepszym bukmacherem bez podatku jest Totalbet. Tylko tam gracie bez podatku 24/7, bez konieczności szukania specjalnych zdarzeń czy czekania na odpowiednią godzinę. Jeśli jeszcze nie macie konta w Totalbet to możecie założyć je z tego linku z kodem “BETSIDE”. Otrzymacie w zamian zakład bez ryzyka do 200 PLN i freebety o wartości 35 PLN!

2️⃣ Bukmacher bez podatku – ile więcej można wygrać?

Podatek od gry u bukmachera w Polsce wynosi 12%, który gracz uiszcza już podczas stawiania kuponu. Do tego w Polsce obowiązuje jeszcze podatek od “wysokich wygranych”, który wynosi 10% i obowiązuje przy wygranych przewyższających 2279 PLN. Przykładowo stawiając 100 PLN na zakłady z kursem 3.00 bez podatku zarobicie 300 PLN, a z nim już tylko 264. Stawiając na ten sam kurs 1000 PLN przez podatek 12% i 10% zarobicie zamiast 3000 PLN tylko 2376 PLN. Wasz zysk w takim wypadku stopnieje aż o 31%!

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę