300 chelsea united

Chelsea – Manchester United: promocja – bonus 300 zł w Superbet (04.04)

Chelsea – Manchester United bonus 300 zł w promocji Superbet. Ten legalny bukmacher na hitowe starcie w 31. kolejce Premier League pomiędzy Chelsea, a United przygotował promocję. Wystarczy zagrać za 2 zł na gola Chelsea lub United (do wyboru), a jeżeli Twój zakład będzie trafiony otrzymasz 300 zł bonusu finansowego! O szczegółach promocji Superbet 300 zł na Chelsea – Manchester United (04.04) dowiesz się z naszego artykułu.

300 PLN za gola Chelsea lub United
Wskaż za 2 zł drużynę z golem i odbierz 300 zł
Premia

300zł

Chelsea – Manchester United bonus 300 zł w promocji Superbet (04.04.24)

Z okazji hitowego starcia w 31. kolejce angielskiej Premier League pomiędzy Chelsea Londyn, a Manchesterem United legalny bukmacher Superbet przygotował bonus promocyjny w formie 300 zł za drużynę z golem w tym meczu. Wystarczy zagrać za 2 zł na bramkę Chelsea lub United (do wyboru), a jeśli wskazana ekipa strzeli choćby jednego gola na Twoje konto trafi 300 zł.

Aby aktywować możliwość odebrania 300 zł bonusu na Chelsea – Manchester United w specjalnej promocji bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Chelsea lub United (do wyboru) ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w akcji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze 300 zł bonusu do Twojego konta

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Chelsea – Manchester United promocja Superbet 300 zł bonusu – jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której zakład na gola Chelsea lub Manchesteru United możesz odebrać 300 zł bonusu została ustalona na 50 zł.

obraz 5

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w specjalnej promocji, w której do wygrania jest 300 zł za poprawne wskazanie, która ekipa strzeli choćby jednego gola.

Chelsea – Manchester United: bonus 300 zł w Superbet – jaka maksymalna stawka zakładu?

Grając zakład do oferty premiowanej bukmachera Superbet na mecz Chelsea – Manchester United maksymalna stawka obowiązująca do grania ze współczynnikiem 150 (bonus 300 zł) to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem przygotowanym przez Superbet online na hitowy czwartkowy pojedynek pomiędzy The Blues, a Czerwonymi Diabłami.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy jest promocja na Chelsea – Manchester United?

Na hitowy czwartkowy mecz pomiędzy Chelsea Londyn, a Manchesterem United Superbet daje bonus 300 zł za wskazanie drużyny z choćby jednym golem w tym meczu.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet 300 zł bonus na Chelsea – Manchester United?

Naszym zdaniem zdecydowanie polecamy skorzystać ze specjalnej promocji bukmachera Superbet na Chelsea – Manchester United, ponieważ przy wkładzie zaledwie 2 zł masz szansę na 300 zł bonusu pieniężnego, jeżeli poprawnie wskażesz drużynę z bramką.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę