clayton ratajski typy

Jonny Clayton – Krzysztof Ratajski: Typy, kursy, zapowiedź 29.12

Jonny Clayton – Krzysztof typy i kursy bukmacherskie na mecz 1/16 finału Mistrzostw Świata w darcie 2024. Polak stanie przed trudnym zadaniem, albowiem zmierzy się ze światową 9 rankingu darterskiego. Nie jest on jednak na straconej pozycji co pokazują kursy na Clayton – Ratajski. Po przeanalizowaniu poprzednich spotkań mamy dla Was typy na Clayton – Ratajski, które znajdziecie w naszym artykule.

Jonny Clayton – Krzysztof Ratajski typy bukmacherskie

Spoglądając na spotkania obu zawodników w 2 rundzie warto powiedzieć, że na pewno i Clayton i Ratajski nie zagrali na miarę swoich możliwości. Polak miał spore kłopoty z rzucaniem potrójnych, a Walijczyk duże kłopoty na podwójnych. Wydaje się, że tutaj poziom powinien być wyższy i spotkanie zapowiada się na bardzo wyrównane. Nie wydaje nam się, aby któryś z zawodników miał tutaj nagle wyskoczyć niesamowicie poziomem względem tego co prezentowali w poprzednim swoim meczu. O wygranej zadecydują więc detale. 

Wydaje nam się, że Clayton zagra podobny mecz do tego pierwszego, być może nieco lepiej spisze się na doublach. Ratajski natomiast ma potencjał na nieco poprawienie gry na potrójnych. Wiele lotek wpadało bardzo blisko potrójnych wartości i tutaj jest pole do poprawy. Jeżeli tego się uda dokonać i dodatkowo Polak na podwójnej 16 będzie skuteczny może jak najbardziej myśleć o ograniu Walijczyka. Naszym głównym typem będzie wygrana Ratajskiego z Claytonem. Natomiast poniżej wrzucamy drugi dodatkowy typ na to starcie jakim będzie więcej 180-tek Ratajskiego. Walijczyk nie jest jakoś wybitnie lepszym zawodnikiem w tym aspekcie, a kurs 2.60 naszym zdaniem ma spore value.

Jonny Clayton – Krzysztof Ratajski kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na spotkanie 3 rundy Mistrzostw Świata w darcie Jonny Clayton – Krzysztof Ratajski:

  • Wygrana Jonnego Claytona – kurs 1.79
  • Wygrana Krzysztofa Ratajskiego – kurs 1.95

Analitycy wycenili już dla bukmacherów kursy na Jonny Clayton – Krzysztof Ratajski. Jasno z nich wynika, że kandydatem do wygrania meczu jest Walijczyk Jonny Clyaton (kursy w granicach od 1.75 do 1.79). Na wygraną Polaka Krzysztofa Ratajskiego kursy to 1.91 – 1.95.

Jonny Clayton – Krzysztof Ratajski zapowiedź

W piątek o 15:00 w meczu 1/16 finału Mistrzostw Świata w darcie 2024 wystąpi ostatni Polak – Krzysztof Ratajski. Przed nim trudne zadanie, albowiem zmierzy się z Jonnym Claytonem. Mecz zapowiada się na niezwykle wyrównane i o zwycięstwie zapewne przesądzą detale. Liczymy, że tymi detalami będą podwójne, które wydaje się, że Polak ma nieco lepsze. Czy tak się stanie? Przekonamy się już po południu w piątek.

Jonny Clayton – Krzysztof Ratajski porównanie zawodników

Krzysztof RatajskiJonny Clayton
Miejsce w rankingu światowym: 24Miejsce w rankingu światowym: 62
Wiek: 46Wiek: 49
Bezpośrednie wygrane mecze: 4Bezpośrednie wygrane mecze: 6
Najlepsze osiągnięcie na MŚ: ćwierćfinałNajlepsze osiągnięcie na MŚ: ćwierćfinał

Jak widzimy w bezpośrednich meczach nieco lepszą statystyką dysponuje Clayton. Oczywiście nie jest to jakaś znacząca przewaga i jak pokazują statystki Polak również potrafi ogrywać Walijczyka. Obaj panowie najlepsze wyniki notowali w Mistrzostwach Świata w ćwierćfinale i któryś z nich w tym roku będzie musiał pożegnać się znacznie wcześniej z turniejem.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę