clout typy

Clout MMA 1: Typy i kursy bukmacherskie | Gdzie obstawiać?

W sobotę w Warszawie fani freak-fightów będą świadkami pierwszej nowej gali federacji pod nazwą Clout MMA 1. Na pewno fanów zakładów bukmacherskich najbardziej interesuje możliwość obstawiania pojedynków, a taką daje tylko i wyłącznie bukmacher Fortuna. Sprawdziliśmy, więc jakie kursy bukmacherskie zostały przygotowane na Clout MMA 1, a także kto według nich jest faworytem do wygrania swoich pojedynków. Po naszych obserwacjach i analizach przygotowaliśmy także typy na Clout MMA 1, które możesz znaleźć poniżej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się.

Fortuna logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Bonus 820 zł na start

600 zł bez ryzyka

Clout MMA 1 kursy bukmacherskie

Bukmacher Fortuna jako wyłączony operator gali Clout MMA 1 przygotował już kursy na 1 galę Clout MMA. Współczynniki prezentują się naprawdę na dobrym poziomie, dzięki czemu gracze mogą wygrać więcej kasy obstawiając najwyższe kursy na Clout MMA 1. W walce wieczoru faworytem jest Zbigniew Bartman (kurs 1.07) – sporo mniejsze szanse ma Tomasz Hajto (kurs 5.66). W ciekawym zestawieniu Andrzeja Fonfary z Marcinem Najmanem to oczywiście polski bokser jest faworytem z plasowaniem analityków – Fonfara kurs 1.12, Najman kurs 4.58, który jest zdecydowanym udnerdogiem w tym pojedynku.

Poniżej przedstawiamy kursy na wszystkie pojedynki podczas gali Clout MMA 1 (05.08.23):

WalkaTyp – wygrana 1Typ – wygrana 2
Kacper Bociański – Mariusz Sobczak3.601.20Obstawiam
Piotr Pająk – Wojciech Sobierajski1.253.21Obstawiam
Piotr Lizakowski – Dominik Skowyra1.154.14Obstawiam
Konrad Karwat – Jarosław Sobonkiewiecz1.552.15Obstawiam
Monika Laskowska – Nikola Alokin1.273.09Obstawiam
Tomasz Matysiak – Cezary Gołębiewski1.203.60Obstawiam
Ewa Wyszatycka – Paulina Hornik1.402.52Obstawiam
Paweł Bomba – Dominik Pudzianowski1.951.67Obstawiam
Denis Labryga – Dawid Załęcki1.164.02Obstawiam
Tomasz Sarara – Jay Silva1.253.21Obstawiam
Zbigniew Bartman – Tomasz Hajto1.075.66Obstawiam
Andrzej Fonfara – Marcin Najman1.124.58Obstawiam

Co ciekawe podczas tej gali w notowaniach bukmacherskich w każdej walce mamy znacznego faworyta przy rozłożeniu szans co najmniej 70 do 30. Najbardziej zbliżoną walką według kursów będzie pojedynek Konrada Karwata (kurs 1.55) z Jarosławem Sobonkiewiczem (kurs 2.15) oraz Pawła Bomby (kurs 1.95) z Dominikiem Pudzianowskim (kurs 1.67).

Clout MMA 1 – gdzie obstawiać galę?

Jedynym bukmacherem, który oferuje możliwość obstawiania gali Clout MMA 1 Fortuna. Ta renomowana firma bukmacherska jest wyłącznym partnerem federacji Sławomira Peszki, czyli Clout, co daje Ci doskonałą okazję do zaangażowania się w emocjonujące zakłady na tę galę. Fortuna zapewnia szeroki wybór zakładów i atrakcyjne kursy, umożliwiając Ci wykorzystanie swojej wiedzy na temat zawodników i wyników. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem freak-fightów, czy tylko chcesz spróbować swojego szczęścia, Fortuna jest idealnym miejscem do obstawiania gali Clout MMA 1.

Dodatkowo podczas obstawiania warto wykorzystać zakłady bez ryzyka, które możesz otrzymać w Fortunie na łączną kwotę 600 zł, a potrzebne Ci jest tylko do tego specjalne hasło BETSIDE – TU utworzysz konto.

Clout MMA 1 kursy na Zbigniew Bartman – Tomasz Hajto

 • Zbigniew Bartman KO, TKO, DQ, Poddanie – 1.22
 • Zbigniew Bartman przez decyzję – 4.50
 • Zbigniew Bartman wygra – 1.07
 • Tomasz Hajto KO, TKO, DQ, Poddanie – 7.00
 • Tomasz Hajto przez decyzję – 15.00
 • Tomasz Hajto wygra – 5.66

Clout MMA 1 wysokie kursy na Andrzej Fonfara – Marcin Najman

 • Andrzej Fonfara przez KO, TKO, DQ – 2.50
 • Andrzej Fonfara przez decyzję – 3.70
 • Andrzej Fonfara wygra – 1.12
 • Marcin Najman przez KO, TKO, DQ – 6.00
 • Marcin Najman przez decyzję – 8.00
 • Marcin Najman wygra – 4.58

Który bukmacher ma najwyższe kursy na Clout MMA 1?

Fortuna, jako wyłączony partner federacji Clout MMA 1 słynie z oferowania najwyższych kursów na pojedynki freak-fightowe. Tak jest i tym razem to bukmacher Fortuna ma najwyższe kursy na Clout MMA 1. W szczególności, na starcie Andrzeja Fonfary z Marcinem Najmanem kurs 4.58 na zwycięstwo Najmana jest na najwyższym poziomie. Dodatkowo warto postawić zakład po najwyższym kursie 2.60 na wygraną Andrzeja Fonfary z Marcinem Najmanem przez KO, TKO lub DQ po kursie 2.25.

Obstawiaj Clout MMA 1 bez ryzyka w Fortuna

Partner federacji Clout MMA – bukmacher Fortuna przygotował możliwość obstawiania zakładów z gali w Warszawie bez ryzyka utraty własnych środków finansowych. Ten bukmacher oferuje bonus w formie trzech ubezpieczonych zakładów do łącznej do kwoty 600 zł. Pierwszą turę możesz wykorzystać na nasze typy na Clout MMA 1 i obstawić bez ryzyka z najlepszym kursem w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Dodatkowo atrakcyjnym aspektem tej oferty jest to, że zwrot zostaje przyznany na konto główne bez warunków obrotu.

Jest to świetna okazja dla nowych typerów, którzy mogą tak naprawdę w tym przypadku tylko wygrać albo dostać zwrot postawionej kwoty.

Jak obstawić Clout MMA 1 bez ryzyka w Fortunie:

 • zarejestruj się w Fortunie poprzez link afiliacyjny
 • dokonaj pierwszego depozytu – najlepiej 100 zł
 • postaw zakład na nasze typy na Clout MMA 1, które znajdziesz poniżej
 • w przypadku wygranej zgarniesz ponad 100 zł (100 x 2.56 – 12%)
 • w przypadku porażki otrzymasz zwrot postawionych środków na konto główne z możliwością natychmiastowej wypłaty

Oferta skierowana jest do nowych graczy, którzy uprzednio nie posiadali konta do obstawiania w Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Clout MMA 1 typy bukmacherskie

Teraz czas przejść do najważniejszego czyli do typów bukmacherskich na galę Clout MMA 1. Po analizie kursowej wiemy już kto jest faworytem do wygrania poszczególnych pojedynków, a także mniej więcej czego możemy spodziewać się po każdej z walk.

Nasze typy na Clout MMA 1 to:

 • Typ 1: wygrana przez nokaut Andrzeja Fonfary z Marcinem Najmanem
 • Typ 2: poniżej 1.5 rundy w pojedynku Bartmana z Hajto
 • Typ 3: powyżej 1.5 rundy w pojedynku Sarara – Jay Silva

A analizę do naszych typów na Clout MMA 1 przeczytasz szczegółowo poniżej.

Clout MMA 1 typy: Andrzej Fonfara – Marcin Najman

W walce wieczoru Clout MMA 1 będziemy świadkami bardzo ciekawego zestawienia, w którym zmierzą się Andrzej Fonfara oraz Marcin Najman. Oczywiście kandydatem do zwycięstwa jest Andrzej Fonfara, czyli były mistrz świata w boksie w wadze półciężkiej. Fonfara miał wiele triumfów w świecie bokserskim. Zebrał oczywiście tam także bardzo dużo doświadczenia i choć we freak-fightach będzie potrzebna jeszcze dodatkowo walka w parterze to Andrzej może cały czas próbować utrzymać walce w stójce.

Oczywiście Marcin Najman będzie chciał obalić Fonfarę, jednak zadanie nie będzie proste, a jeden cios byłego boksera może zakończyć ten pojedynek w bardzo szybki sposób. Takich też losów się spodziewamy i nie dajemy żadnych, nawet najmniejszych szans Marcinowi Najmanowi. Aby wygrał pojedynek Fonfara musiałby chyba nabawić się kontuzji. Zestawienie wygląda nieco komicznie, bo Najman powinien zostać rozbity właściwie jednym trafieniem, no góra dwoma. Typ to wygrana Andrzeja Fonfary przez nokaut z Marcinem Najmanem w 1 rundzie walki. W walce wieczoru będzie widać ogromną różnice klas i doświadczenia i choć Fonfara dopiero wchodzi do freak-fightów niewątpliwie zaprezentuje się w nich bardzo dobrze, w szczególności na tle tak słabego przeciwnika.

Clout MMA 1 typy: Zbigniew Bartman – Tomasz Hajto

W hitowej walce gali Clout MMA 1 zmierzy się niespodziewanie Zbigniew Bartman z Tomaszem Hajto. Pierwszy z nich jest byłym polskim siatkarzem, natomiast Hajto to znany dziennikarz oraz komentator sportowy. Od razu na starcie nowa federacja Sławomira Peszki mocno zdziwiła zestawiając tych dwóch zawodników. Oczywiście to Zbigniew Bartman jest zdecydowanym kandydatem do zwycięstwa, albowiem Tomasz Hajto po pierwsze ma swój wiek, a po drugie nie jest to wysportowany człowiek, więc sama kondycja będzie dla niego wielkim problem, a po drodze siła ciosów czy sama technika walki.

hajto typ

Oczywiście jako, że dwóch zawodników wchodzi do freak-fightów bez doświadczenia nie wiemy czego się spodziewać. Tutaj jednak różnica klas jest już od samego początku – wiek, atuty fizyczne, kondycyjne czy siłowe stoją po stronie Bartmana. Nawet gdyby był słabo technicznie przygotowany do pojedynku to i tak jego porażka z Hajto byłaby ogromną sensacją. My jednak spodziewamy się, że Bartman szybko zakończy ten pojedynek i nawet nie dojdzie do drugiej rundy. Typ to poniżej 1.5 rundy po dobrym kursie 1.45 w Fortuna. Hajto nie wytrzyma kondycyjnie, a walka może zakończyć się tak naprawdę po pierwszym mocnym uderzeniu byłego siatkarza reprezentacji Polski.

Typy na Clout 1: Tomasz Sarara – Jay Silva

Trzecim ciekawym pojedynek podczas Clout MMA 1 będzie starcie Tomasza Sarary z Jayem Silvą. O ile w poprzednich walkach spodziewamy się szybkich wymian i zakończenia pojedynku, tak w tej walce pomimo, że Sarara jest zdecydowanym kandydatem do zwycięstwa liczyumy, że Jay Silva się postawi.

sarara typ

Niewątpliwie tutaj mamy dwóch zawodników, którzy posiadają większe doświadczenie niż w przypadku poprzednich zestawień i walka może odbyć się na bardziej wyrównanych zasadach. Oczywiście porażka Sarary byłaby niespodzianką i zapewne wygra on to starcie, jednak my typujemy ponad 1.5 rundy po kursie 1.41 w Fortuna. Liczymy, że bez większych kłopotów Jay Silva przetrwa pierwszą rundę, a w drugiej niech się dzieje co chce – tam można spodziewać się nokautu w wykonaniu Polaka.

Clout MMA 1 karta walk

Kibice mogą liczyć na 13. pojedynków tego wieczoru z czego aż 2 odbędą się jako co-main-event, a jeden jako main-event. Poniżej pełna karta walk.

Main event Clout MMA 1

 • [MMA]: Marcin “El Testosteron” Najman vs Andrzej “Polski Książe” Fonfara

Co-main event Clout MMA 1

 • [K-1, małe rękawice] Tomasz Sarara vs Jay Silva

Karta główna Clout MMA 1

 • [MMA]: Zbigniew Bartman vs Tomasz Hajto
 • [MMA]: Nikola “Nikita” Biela vs Monika “Najlepsza polska dziennikarka” Laskowska
 • [MMA]: Cezary “Czarek Czaruje” Gołębiewski vs Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak
 • [MMA]: Paulina Hornik vs Ewa “Mrs Honey” Wyszatycka
 • [MMA]: Kacper “Ludwiczek” Bociański vs Mariusz “Super Mario” Sobczak
 • [K-1, małe rękawice]: Denis Labryga vs Dawid “Crazy” Załęcki
 • [K-1, małe rękawice]: Konrad Karwat vs Jarosław “Ninja Jarek” Sobonkiewicz

Karta wstępna Clout MMA 1

 • [MMA]: Paweł “Scarface” Bomba vs Dominik Pudzianowski
 • [MMA]: Piotr Pająk vs Wojciech “Rekordzista” Sobierajski
 • [MMA]: Piotr “Lizak” Lizakowski vs Dominik Skowyra

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Kto jest faworytem do wygrania walk na Clout MMA 1?

Największymi faworytami do zwycięstwa w swoich pojedynkach podczas 1. gali Clout MMA w Warszawie to: Zbigniew Bartman, Andrzej Fonfara, Tomasz Sarara.

2️⃣ Kiedy odbędzie się gala Clout MMA 1?

Gala Clout MMA 1 będzie miała miejsce 5. sierpnia 2023 roku w Warszawie.

3️⃣ Jaki bukmacher najlepszy na Clout MMA 1?

Według nas najlepszym bukmacherem na 1. galę Clout MMA jest Fortuna. Ten bukmacher posiada na wyłączność rynek zdarzeń (ponad 180 selekcji do typowania) oraz najwyższe kursy w przedziale 1.40 – 5.00, a także możliwość obstawiania pojedynków z premią finansową 620 PLN.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę