Clout MMA 2 typy

Clout MMA 2 typy i kursy bukmacherskie | Gdzie obstawiać?

W sobotę fani freak-fightów będą świadkami drugiej nowej gali federacji pod nazwą Clout MMA 2. Na pewno fanów zakładów bukmacherskich najbardziej interesuje możliwość obstawiania pojedynków, a taką daje tylko i wyłącznie bukmacher Fortuna. Sprawdziliśmy, więc jakie kursy bukmacherskie zostały przygotowane na Clout MMA 2, a także kto według nich jest faworytem do wygrania swoich pojedynków. Po naszych obserwacjach i analizach przygotowaliśmy także typy na Clout MMA 2, które możesz znaleźć poniżej.

Fortuna logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Bonus 820 zł na start

600 zł bez ryzyka

Clout MMA 2 kursy bukmacherskie

Bukmacher Fortuna jako wyłączony operator gali Clout MMA 2 przygotował już kursy na 2 galę Clout MMA. Współczynniki prezentują się naprawdę na dobrym poziomie, dzięki czemu gracze mogą wygrać więcej kasy obstawiając najwyższe kursy na Clout MMA 2. W walce wieczoru faworytem jest Daniel Omielańczuk (kurs 1.25) – sporo mniejsze szanse ma Denis Załęcki (kurs 3.21). W ciekawym zestawieniu Marcina Najmana z Adrianem Ciosem to Najman jest kandydatem do zwycięstwa w tym pojedynku z notowaniem bukmacherów – Cios kurs 2.06, Najman kurs 1.60.

Poniżej przedstawiamy kursy na wszystkie pojedynki podczas gali Clout MMA 2:

WalkaTyp – wygrana 1Typ – wygrana 2
Mariusz Sobczak – Błażej Skrzypek2.521.40Obstawiam
Konrad Karwat – Krzsztosz Ferenc1.124.58Obstawiam
Katarzyna Alexander – Agnieszka Bobek1.203.60Obstawiam
Toni Chaplin – Marcel Gawroński5.401.08Obstawiam
Marcin Najman – Piotr Lizakowski2.521.40Obstawiam
Rafał Borkowski – 10 przeciwników3.211.25Obstawiam
Albert Sosnowski – Remi Gruchała4.141/15Obstawiam
Tomasz Sarara – Dawid Załęcki1.173.90Obstawiam
Małgorzata Zwierzyńska – Nikola Alokin3.601.20Obstawiam
Denis Labryga – Kamil Minda1.432.43Obstawiam
Marcin Najman – Adrian Cios1.602.06Obstawiam
Daniel Omielańczuk – Denis Załęcki1.253.21Obstawiam

Co ciekawe podczas tej gali w notowaniach bukmacherskich w każdej walce mamy znacznego faworyta przy rozłożeniu szans co najmniej 70 do 30. Najbardziej zbliżoną walką według kursów będzie pojedynek Najmana (kurs 1.60) z Ciosem (kurs 1.60).

Clout MMA 2 typy bukmacherskie

Teraz czas przejść do najważniejszego czyli do typów bukmacherskich na galę Clout MMA 2. Po analizie kursowej wiemy już kto jest faworytem do wygrania poszczególnych pojedynków, a także mniej więcej czego możemy spodziewać się po każdej z walk.

Nasze typy na Clout MMA 2 to:

 • Typ 1: wygrana Omielańczuka przed czasem z Denisem Załęckim
 • Typ 2: wygrana Adriana Ciosa z Marcinem Najmanem

A analizę do naszych typów na Clout MMA 2 przeczytasz szczegółowo poniżej.

Clout MMA 2 typy na Omielańczuk – Załęcki

W walce wieczoru gali Clout MMA 2 dojdzie do hitowego starcia, w którym Omielańczuk zmierzy się z Denisem Załęckim. Już na konferencjach pomiędzy tymi zawodnikami były spore zadymy, więc teraz panowie będą mogli wszystko wyjaśnić sobie w ringu. Oczywiście to Omielańczuk jest zdecydowanym kandydatem do zwycięstwa w tej walce i trudno sobie wyobrazić, aby nie wygrał on tego pojedynku.

Walka odbędzie się w boksie, a więc tak naprawdę jeden cios może zadecydować o ostatecznym wyniku walki. Obaj zawodnicy dysponują dużą masą, więc z pewnością walka nie powinna zakończyć się jednym szybkim ciosem. Jednak to Omielańczuk ma atuty po swojej stronie i z pewnością będzie nacierał, aby rozbić Załęckiego. Typujemy, że Omielańczuk wygra przed czasem z Załęckim nokautując go. Nie wyobrażamy sobie także scenariusza, aby walka miała potrwać na pełnym dystansie. Ktoś musi kogoś znokautować, a my stawiamy na Omielańczuka.

Clout MMA 2 typy na Adrian Cios – Marcin Najman

Równie ciekawy pojedynkiem gali Clout MMA 2 będzie starcie Adrian Ciosa z Marcinem Najman. Najważniejsze co warto podkreślić na wstępie to to, że będzie to druga walka Najmana podczas tej gali. Może on być nieco zmęczony po pierwszym pojedynku z Piotrem Lizakowskim. Tam też nie będzie miał łatwej przeprawy, a wydaje się, że Cios to jeszcze lepszy rywal od Piotrka.

Obaj zawodnicy dysponują dobrym uderzeniem, które zresztą prezentowali już na konferencji 🙂 Swoje plaszczaki. Tutaj jednak nie będzie już liści, a twarda walka. Z pewnością to Najman ma większe doświadczenie, jednak nie jest to zawodnik wybitny i lubi podymić, a potem przegrać w ringu. My idziemy przeciwko kursom bukmacherskim i typujemy wygraną Adriana Ciosa z Marcinem Najmanem. “El Testosteron” będzie podmęczony po pierwszym pojedynku i tutaj swoich okazji musi szukać Cios, który powinien obalić Najmana.

Clout MMA 2 – gdzie obstawiać galę?

Jedynym bukmacherem, który oferuje możliwość obstawiania gali Clout MMA 2 jest Fortuna. Ta renomowana firma bukmacherska jest wyłącznym partnerem federacji Sławomira Peszki, czyli Clout, co daje Ci doskonałą okazję do zaangażowania się w emocjonujące zakłady na tę galę. Fortuna zapewnia szeroki wybór zakładów i atrakcyjne kursy, umożliwiając Ci wykorzystanie swojej wiedzy na temat zawodników i wyników. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem freak-fightów, czy tylko chcesz spróbować swojego szczęścia, Fortuna jest idealnym miejscem do obstawiania gali Clout MMA 2.

Dodatkowo podczas obstawiania warto wykorzystać zakłady bez ryzyka, które możesz otrzymać w Fortunie na łączną kwotę 600 zł, a potrzebne Ci jest tylko do tego specjalne hasło BETSIDE – TU utworzysz konto.

Clout MMA 2 kursy na Marcin Najman – Adrian Cios

 • Marcin Najman KO, TKO, DQ, Poddanie – 1.75
 • Marcin Najman przez decyzję – 7.00
 • Marcin Najman wygra – 1.65
 • Adrian Cios KO, TKO, DQ, Poddanie – 2.75
 • Adrian Cios przez decyzję – 9.00
 • Adrian Cios wygra – 2.00

Clout MMA 2 wysokie kursy na Omialańczuk – Załęcki

 • Omieleńczuk przez KO, TKO, DQ – 1.40
 • Omieleńczuk przez decyzję – 3.50
 • Omielańczuk wygra – 1.25
 • Załęcki przez KO, TKO, DQ – 4.00
 • Załęcki przez decyzję – 8.00
 • Załęcki wygra – 3.21

Który bukmacher ma najwyższe kursy na Clout MMA 2?

Fortuna, jako wyłączony partner federacji Clout MMA 2 słynie z oferowania najwyższych kursów na pojedynki freak-fightowe. Tak jest i tym razem to bukmacher Fortuna ma najwyższe kursy na Clout MMA 2. W szczególności, na starcie Adriana Ciosa z Marcinem Najmanem kurs 2.06 na zwycięstwo Ciosa jest na najwyższym poziomie. Dodatkowo warto postawić zakład po najwyższym kursie 1.50 na wygraną Omieleńczuka z Denisem Załęckim przez KO, TKO lub DQ.

Obstawiaj Clout MMA 2 bez ryzyka w Fortuna

Partner federacji Clout MMA – bukmacher Fortuna przygotował możliwość obstawiania zakładów z gali Clout 2 bez ryzyka utraty własnych środków finansowych. Ten bukmacher oferuje bonus w formie trzech ubezpieczonych zakładów do łącznej do kwoty 600 zł. Pierwszą turę możesz wykorzystać na nasze typy na Clout MMA 2 i obstawić bez ryzyka z najlepszym kursem w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Dodatkowo atrakcyjnym aspektem tej oferty jest to, że zwrot zostaje przyznany na konto główne bez warunków obrotu.

Jest to świetna okazja dla nowych typerów, którzy mogą tak naprawdę w tym przypadku tylko wygrać albo dostać zwrot postawionej kwoty.

Jak obstawić Clout MMA 2 bez ryzyka w Fortunie:

 • zarejestruj się w Fortunie poprzez link afiliacyjny
 • dokonaj pierwszego depozytu – najlepiej 100 zł
 • postaw zakład na nasze typy na Clout MMA 2, które znajdziesz w pierwszej części artyukułu
 • w przypadku wygranej zgarniesz ponad 100 zł (100 x 2.97 – 12%)
 • w przypadku porażki otrzymasz zwrot postawionych środków na konto główne z możliwością natychmiastowej wypłaty

Oferta skierowana jest do nowych graczy, którzy uprzednio nie posiadali konta do obstawiania w Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Clout MMA 2 karta walk

Kibice mogą liczyć na 13. pojedynków tego wieczoru z czego aż 2 odbędą się jako co-main-event oraz main-event. Poniżej pełna karta walk.

Main event

 • [Boks, małe rękawice]: Denis “Bad Boy” Załęcki vs. Daniel Omielańczuk

Co-main event

 • [K-1, małe rękawice]: Kamil Minda vs. Denis Labryga

Karta główna

 • [K-1, małe rękawice]: Tomasz Sarara vs. Dawid “Crazy” Załęcki
 • [MMA]: Gosia “Margaret” Magical vs. Nikola “Nikita” Biela
 • [MMA, Semi-Pro]: Toni Chaplin vs. Marcel “Gawronek” Gawroński
 • [K-1, zmodyfikowane zasady]: Rafał “Boro” Borkowski vs. 10 przeciwników
 • [MMA]: Marcin “El Testosteron” Najman vs. Adrian Cios (walka dodatkowa)
 • [MMA]: Marcin “El Testosteron” Najman vs. Piotr “Lizak” Lizakowski
 • [MMA]: Krzysztof “Fericze” Ferenc vs. Konrad Karwat
 • [K-1, małe rękawice]: Katarzyna “Laluna” Alexander vs. Agnieszka Bobek

Karta wstępna

 • [Boks, małe rękawice]: Albert “Dragon” Sosnowski vs. Remigiusz “Remi” Gruchała
 • [MMA]: Błażej “Skrzypas” Skrzypek vs. Mariusz “Super Mario” Sobczak

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Kto jest faworytem do wygrania walk na Clout MMA 2?

Największymi faworytami do zwycięstwa w swoich pojedynkach podczas 2. gali Clout MMA to: Daniel Omielańczuk czy Tomasz Sarara.

2️⃣ Kiedy odbędzie się gala Clout MMA 2?

Gala Clout MMA 2 będzie miała miejsce 28 października 2023 roku.

3️⃣ Jaki bukmacher najlepszy na Clout MMA 2?

Według nas najlepszym bukmacherem na 2. galę Clout MMA jest Fortuna. Ten bukmacher posiada na wyłączność rynek zdarzeń (ponad 180 selekcji do typowania) oraz najwyższe kursy w przedziale 1.40 – 5.00, a także możliwość obstawiania pojedynków z premią finansową 620 PLN.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę