clout mma 4 kod

Clout MMA 4: kod promocyjny | Bonus od Fortuna

W piątek fani freak-fightów będą świadkami trzeciej edycji gali pod nazwą Clout MMA 4. Partnerem tej gali będzie bukmacher Fortuna i to właśnie u niego można odebrać kod promocyjny na pojedynki. Kod promocyjny na Clout MMA 4 to BETSIDE i zapewni Ci on możliwość otrzymania atrakcyjnego bonusu bez depozytu w kwocie 20 zł u bukmachera Fortuna oraz 3 zakładów bez ryzyka na łączna kwotę 300 zł. Proces odbioru jest bardzo prosty i zajmie Ci maksymalnie 3 minuty, a jak dokładnie tego dokonać dowiesz się z naszego artykułu.

Clout MMA 4 kod promocyjny

Promocyjny kod na galę Clout MMA 4 to słowo o treści BETSIDE. Wiele osób zapewne szuka możliwości grania zakładów z gali na preferencyjnych warunków, a takie właśnie zagwarantuje Ci kod promocyjny. Tak samo jak na innych galach również Clout MMA 4 ma swój unikalny kod jakim jest słowo: BETSIDE.

Clout MMA 4 kod promocyjny BETSIDE
Jaki bukmacher ma kod na Clout MMA 4? Fortuna
Wysokość bonusu za kod 320 PLN

Z naszym kodem BETSIDE na Clout 4 możesz zgarnąć bonus od Fortuna w maksymalnej kwocie 20 zł. Co więcej – otrzymasz 20 zł za darmo, nawet nie musisz wpłacać depozytu, a wystarczy założyć konto!

Clout 4 kod promocyjny w Fortuna

U partnera gali Clout MMA 4 – bukmachera Fortuna, który jest wyłącznym operatorem zakładów z ofertą na freak-fightowe walki Clout 4 możesz skorzystać z kodu promocyjnego, który zapewni Ci dodatkowe, darmowe 20 zł (bez dokonywania depozytu).

Gdzie wpisać kod promocyjny Clout MMA 4?

W internetowym formularzu, w pole oznaczone “kod promocyjny” wpisz słowo o treści BETSIDE. To tam należy wpisać kod promocyjny na galę Clout MMA 4.

hl kod gdzie wpisac

Z takiej opcji podawania kodu mogą skorzystać nowi gracze, którzy uprzednio nie posiadali konta w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Powyżej na zdjęciu prezentujemy przykład pokazując gdzie należy wpisać kod Clout MMA 4.

Clout MMA 4 bonus za kod promocyjny

W przypadku zastosowania poprawnego kodu promocyjnego na Clout MMA 4 o treści BETSIDE u bukmachera Fortuna otrzymasz bonus w łącznej kwocie 20 zł + 300 zł bez ryzyka na 3 pierwsze zakłady. Na bonus Clout MMA 4 składają się:

  • darmowe 20 zł bez konieczności wykonywania depozytu
  • 3 zakłady z ubezpieczeniem stawki 100% – każdy po 100 zł

Wybór kiedy chcesz odebrać bonus Clout 4 w Fortuna za kod promocyjny należy do Ciebie. Kod aktywny jest od 5 marca 2024 roku aż do rozpoczęcie 4. edycji gali Clout MMA, czyli do dnia 9. marca 2024 roku, jak i podczas trwania pojedynków na żywo.

Kod promocyjny Clout MMA 4 – jak użyć?

Jeżeli chcesz użyć kodu promocyjnego na galę Clout MMA 4 to należy najpierw pobrać promo-kod z naszej strony, czyli słowo o treści: BETSIDE, a następnie zastosować go na formularzu do zakładania konta. Możesz pobrać go stąd np. poprzez skopiowanie go lub kliknięcie w odpowiedni baner, który automatycznie przeniesie Cię do formularza rejestracyjnego z automatycznie wprowadzonym kodem promocyjnym Clout 4.

Wystarczy tylko przejść przez proces szybkiej rejestracji, która składa się z prostego formularza internetowego. Wielu graczy skorzystało już z promo-kodu na poprzednich galach czy to Prime, czy KSW i chwalą otrzymaną premię oraz bezpieczeństwo podczas rejestracji, dzięki zaszyfrowanemu formularzu do zakładania konta.

Gracze, którzy zarejestrują się używając kod promocyjny Clout MMA 4 mogą skorzystać także z pozostałych promocji bukmacherskich, które dostępne są dla wszystkich graczy, w tym te na 4. Clout.

Zobacz także kody na inne gale:

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jaki kod promocyjny użyć do bukmachera Fortuna na Clout MMA 4?

W Zakładach Bukmacherskich Fortuna na Clout MMA 4 należy użyć kod promocyjny o treści BETSIDE.

2️⃣ Ile kosztuje kod promocyjny na Clout MMA 4?

Kod promocyjny na Clout MMA 4, który zapewni Ci ponadstandardowe bonusy u bukmachera Fortuna jest w pełni darmowy.

3️⃣ Kto może skorzystać z kodu promocyjnego na galę Clout MMA 4?

Z kodu promocyjnego na Clout MMA 4 mogą skorzystać gracze, którzy mają ukończone 18 lat. To podstawowy warunek w graniu zakładów wzajemnych w Fortuna, jak i u innych topowych bukmacherów, jak STS czy Betclic.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę