CLOUT MMA 4 gdzie ogladac na zywo

Clout MMA 4: Transmisja – gdzie oglądać na żywo za darmo?

Już w sobotę 9. marca czeka nas gala Clout MMA 4. Zapewne zastanawiasz się czy można oglądać transmisję z Cloout 4 na żywo za darmo? My mamy dla Was wyjątkową okazję – możliwość odebrania PPV do transmisji z Clout MMA 4 za darmo w naszym konkursie. Po szczegóły zapraszamy do naszego artykułu.

Clout MMA 4: gdzie oglądać na żywo?

Transmisja live z gali Clout MMA 4 dostępna jest tylko i wyłącznie w systemie PPV na cloutmma.tv. Clout MMA 4 oglądać można tylko za pomocą streama. Link do oglądania na żywo Clout 4 dostaną jedynie zarejestrowani użytkownicy oficjalnej strony cloutmma.tv.

Dodatkowo trzeba wykupić jeden z dwóch dostępnych pakietów. Cena za PPV wynosi 39.99 zł za jakość 720p oraz dostęp do gali przez 48 godzin, a 44.99 zł za jakoś 1080p. My jednak mamy sposób jak oglądać Clout MMA 4 za darmo!

Clout MMA 4: jak oglądać na żywo za darmo?

Z okazji tej hitowej gali przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, który trzem szczęśliwcom pozwoli oglądać transmisję z gali Clout MMA 4 na żywo za darmo. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie i zdobyć kod do PPV z Clout 4 za free? Warunki są bardzo proste i opisujemy je poniżej.

Krok po kroku jak wziąć udział w konkursie na darmowe PPV z Clout MMA 4:

  • w komentarzu pod artykułem napisz, która walka jest najciekawsza Twoim zdaniem – swoją wypowiedź uzasadnij w 5-7 zdaniach
  • podaj swój login do bukmachera Fortuna -> jeżeli nie masz konta załóż je tutaj (do odbioru masz 320 zł!)
  • spośród wszystkich komentarzy wyłonimy 3 najlepsze, którym przydzielimy 3 vouchery do transmisji PPV z Clout MMA 4
  • Pamiętaj, że odpowiedź należy przesłać do dnia 9 marca 17:00 – po tym czasie odpowiedzi nie będą brane pod uwagę – musimy mieć czas, aby wybrać najlepsze komentarze i wysłać do zwycięzców kody do transmisji z Clout 4

Jeżeli wygrałeś kod PPV Clout 4 wystarczy zrealizować trzy proste kroki:

  • Wejdź na oficjalną stronę Clout MMA TV,
  • Otrzymany kod PPV wklej do zakładki „Realizuj kod” (znajduje się ona w menu głównym),
  • Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie.

Cały proces realizacji kodu do oglądania Clout MMA 4 za darmo trwa dosłownie 2 minuty. Mimo wszystko polecamy, aby przeprowadzić go na kilka godzin przed pierwszym pojedynkiem.

Czy Clout MMA 4 będzie mieć darmowego streama?

Na ten nie ma informacji, aby Clout MMA 4 miał mieć darmowego streama live z gali. Na YouTube możesz jednak śledzić komentarz z gali. My jednak polecamy wziąć udział w naszym konkursie, wygrać kodzik i oglądać Clout za darmo.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Clout MMA 4 na żywo?

Transmisję 4. edycji Clout MMA na żywo możesz oglądać w systemie PPV. Streama przeprowadzi strona cloutmma.tv – cena dostępu zaczyna się od 39,99 zł.

2️⃣ Czy można oglądać Clout MMA 4 na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie Clout 4 na żywo za darmo. Wystarczy, że weźmiesz udział w naszym konkursie, w którym do rozdania mamy 3 darmowe kody PPV.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę