Dania - Anglia transmisja

Dania – Anglia: gdzie oglądać? Transmisja na żywo za darmo (20.06)

Dania – Anglia gdzie oglądać na żywo czwartkowy mecz 2. kolejki w grupie C? Już 20. czerwca czeka nas starcie Duńczyków z Anglikami, które będzie hitowym starciem tej grupy. Stąd też przed telewizory to spotkanie przyciągnie wielu kibiców. My mamy dla Was informacje, na temat transmisji meczu Dania – Anglia, a także gdzie obejrzeć to spotkanie za darmo online i w internecie.

Kurs 200.00 na wygraną Danii lub Anglii
Zagraj za 1 PLN na wygraną wybranego zespołu i odbierz premię
Kurs

200.00

Dania – Anglia: gdzie oglądać mecz na żywo?

Czwartkowe spotkanie 2. kolejki grupy C pomiędzy reprezentacją Danii, a Anglii można oglądać na żywo w Telewizji Publicznej. Transmisję z meczu pomiędzy Duńczykami, a Anglikami przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport.

300 PLN za wygraną Danii lub Anglii
Zagraj za 2 zł na zwycięstwo wybranego zespołu i odbierz premię 300 zł
Premia

300 PLN

Telewizja Polska tak samo przeprowadzi transmisję wszystkich meczów Euro w Niemczech. Tym samym w taki sposób nie przegapisz żadnego spotkania, w tym meczu Dania – Anglia.

Dania – Anglia: gdzie obejrzeć transmisję online?

Jeżeli nie masz dostępu do naziemnej TV i będziesz chciał obejrzeć streama z meczu pomiędzy reprezentacją Danii, a Anglii to polecamy skorzystać z aplikacji TVP Sport. Dodatkowo na internecie polecamy skorzystanie ze strony tvp.sport.pl. Tam również będzie emitowane spotkanie Duńczyków z Anglikami, które będzie meczem 2. kolejki w grupie C Euro 2024.

Drugim rozwiązaniem na oglądanie meczu Dania – Anglia online jest pobranie apki WP Pilot. Dzięki temu możemy uruchomić darmowy strumień z TVP 2, który wyemituje to ciekawe starcie.

Dania – Anglia: informacje o transmisji meczu

  • czwartek, 20 czerwca, godzina 18:00
  • 2. kolejka – grupa C
  • Stadion: Deutsche Bank Park
  • Miasto: Frankfurt
  • transmisja na żywo: TVP 2, TVP Sport
  • transmisja na żywo za darmo: TVP 2, TVP Sport, WP Pilot
  • stream w internecie: TVP Sport
  • online: WP Pilot

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać Dania – Anglia na żywo (20.06)?

Transmisję ze spotkania pomiędzy Danią, a Anglią na żywo możesz oglądać w telewizji publicznej. Przekaz przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport.

2️⃣ Czy można oglądać Dania – Anglia na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie spotkania pomiędzy reprezentacją Danii, a Anglii za darmo. Wystarczy odpalić telewizor lub pobrać apkę WP Pilot na telewizorze ze Smart TV, który umożliwi oglądanie za free.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę