Euro 2024, grupa C

Euro 2024: Grupa C: Typy, terminarz, tabela, wyniki

Ciekawie zapowiadającą się grupą podczas Euro 2024 będzie grupa C. Choć wydaje się, że nie powinni w niej być sensacyjnych rozstrzygnięć, albowiem mamy dwie topowe ekipy oraz 2 nieco słabsze to podczas wielkich imprez dzieją się różne rzeczy i niewykluczone, że również tutaj możemy być świadkami ciekawych rozstrzygnięć. W naszym artykule prezentujemy najważniejsze informacje na temat grupy C, takie jak typy, terminarz, czy tabelę. Zapraszamy do zapoznania się.

Superbet - Euro 2024
PAKIET 3755 PLN

Euro 2024: Grupa C – typy bukmacherskie

Grupa C to wydaje się, że idealnie skrojona grupa pod Anglików. Nie mają bardzo trudnych rywali poza Duńczykami, więc właśnie to Anglicy powinni pewnie sięgnąć po triumf w grupie C. Z pewnością mają apetyt na zdobycie mistrzostwa na imprezie w Niemczech. Warto także przyglądnąć się Duńczykom, którzy byli rewelacją ostatniego Euro. Tutaj mogą znów być czarnym koniem, albowiem mają świetną kadrę. Ta kadra nie jest słabsza niż miało to miejsce 3 lata temu, a nawet właśnie możliwe, że jest mocniejsza, dzięki zebranemu doświadczeniu. W tej grupie jak najbardziej mają szanse na przynajmniej drugą lokatę, albowiem takie ekipy jak Serbia, czy Słowenia wydaje się, że są półkę niżej. Stawiamy na to, że Dania zajmie miejsce 1-2 w grupie C po kursie 1.75 w STS.

Wydaje nam się, że w grupie C walka o wygraną będzie toczyć się pomiędzy Anglikami oraz właśnie Duńczykami. Mimo wszystko Anglicy są lepszą reprezentacją i to zapewne oni wygrają grupę C, ale naszym zdaniem spokojnie Dania zajmie miejsce TOP 2. Słowacja raczej nie powinna odegrać większej roli, natomiast Duńczycy powinni o drugą lokatę rywalizować z Serbami. Naszym zdaniem nie jest to jeszcze jednak reprezentacja gotowa na sukces, dlatego Duńczycy znów powinni na Euro bez większych problemów wejść do fazy pucharowej.

Euro 2024: Grupa C – terminarz meczów

  • 16 czerwca 2024 18:00 | Słowenia – Dania MHPArena, Stuttgart
  • 16 czerwca 2024 21:00 | Serbia – Anglia Veltins-Arena, Gelsenkirchen
  • 20 czerwca 2024 15:00 | Słowenia – Serbia Allianz Arena, Monachium
  • 20 czerwca 2024 18:00 | Dania – Anglia Commerzbank-Arena, Frankfurt nad Menem
  • 25 czerwca 2024 21:00 | Anglia – Słowenia RheinEnergieStadion, Kolonia
  • 25 czerwca 2024 21:00 | Dania – Serbia Allianz Arena, Monachium

Euro 2024: Grupa C: tabela

W grupie C wystąpią 4 reprezentacje i będą to: Anglia, Dania, Serbia oraz Słowacja. Z pewnością do to Anglików należy miano faworyta do zwycięstwa w grupie C. W tej grupie nie spodziewamy się jakiś sensacyjnych rozstrzygnięć. Wydaje nam się, że to jedna z najbardziej przewidywalnych grup.

Tak prezentuje się tabela w Grupie C:

# Mecze Punkty Bramki strzelone Bramki stracone Bilans
1. Anglia 2 4 2 1 +1
2. Dania 2 2 2 2 0
3. Słowenia 2 2 2 2 0
4. Serbia 2 1 1 2 -1

Anglicy powinni bez większych kłopotów zapewnić sobie awans z 1. miejsca. Duńczycy powinni powalczyć o 2 lokatę z Serbami. Słowacja raczej nie wyciągnie w tej grupie więcej niż 1 punktu, choć kto wie.

Euro 2024: kto wyjdzie z grupy C?

Anglia – Ich szanse na awans z grupy C do fazy pucharowej Euro 2024 to ponad 90% szans. Z pewnością brak awansu byłoby wielką sensacją. Takowej jednak się nie spodziewamy, albowiem dla Anglików ta grupa nie powinna być bardzo wymagająca, a raczej przygotowaniem do fazy pucharowej. Anglicy powinni bardzo pewnie z pierwszego miejsca awansować z grupy C.

Dania – Obok Anglików naszym drugim głównym kandydatem do awansu z grupy C jest Dania. Ich szanse oceniane są na blisko 70%, a do tego wydaje się, że wystarczy ogranie Słowaków oraz minimum remis z Serbią, co powinni osiągnąć bez większych problemów. Tutaj również Duńczycy bez większych problemów powinni awansować z grupy C i my także typujemy, że wywalczą sobie awans do fazy pucharowej niemieckiej imprezy.

Totalbet - Euro 2024
PAKIET 3x111

Serbia – Choć nie spodziewamy się jeszcze mimo wszystko, aby Serbowie mieli osiągnąć coś dużego podczas Euro 2024 to z pewnością jest to solidna ekipa, dla której przy obecnym rozwoju zakończenie tego turnieju na fazie grupowej byłoby sporym zaskoczeniem. Mieli dobre eliminacje, nieźle grają w spotkaniach towarzyskich i widać, że ich piłka podąża do przodu. Choć nie dajemy im znacznych szans w starciach z Anglią, czy Danią to mimo wszystko spodziewamy się, że Serbowie awansują z grupy C jako trzeci zespół. Do tego będzie potrzebne ogranie Słowacji i albo liczenie na lepszy bilans bramkowy w tabeli 3. miejsc, albo wyrwanie choćby 1 punktu w dwóch spotkaniach z Anglią lub Danią.

Euro 2024: kto odpadnie z grupy C?

Słowacja – Naszym zdaniem to waśnie Słowacy nie odegrają większej roli w tej grupie. Choć potrafili oni na Euro 2024 w grupie z Polską wywalczyć punkty to mimo wszystko wydaje nam się, że tutaj Anglia oraz Dania jest poza zasięgiem, a jedynie przy dobrym meczu mogliby powalczyć z Serbią. Naszym zdaniem jednak Słowację na maksimum stać na 1 punkt, a to awansu nie da i my również stawiamy, że Słowacja zakończy Euro 2024 na fazie grupowej.

Euro 2024: Grupa C – wyniki meczów

Na ten moment oczywiście jeszcze nie ma wyników w grupie C. Jeżeli jednak tylko się pojawią wyniki pierwszych spotkań podczas Euro 2024 od razu Was o tym poinformujemy i zaktualizujemy wyniki.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę