Serbia - Dania
depositphotos.com

Dania – Serbia: Typy, kursy, zakłady 25.06 | Euro 2024

Przed nami ostatnia kolejka grupy C. Zmierzą się w niej Dania z Serbią w walce o awans do dalszej fazy rozgrywek. Sytuacja w dalszym ciągu jest otwarta, gdyż obie drużyny zapewne będą chciały zainkasować pełną pule punktów. Według analityków to Dania jest faworytem spotkania. Po remisie z Anglią oraz Słowenią będą chcieli podtrzymać passe bezpośrednich wygranych z Serbami. W dalszej części artykułu zostaną przedstawione analizy i typy na spotkanie Dania – Serbia.

300 PLN za wygraną Danii lub Serbii
Zagraj za 2 zł na zwycięstwo wybranej reprezentacji i odbierz premię 300 zł
Premia

300 PLN

W STS możesz odebrać 300 zł za wygraną Danii lub Serbii (do wyboru). Wystarczy do tego stawka zaledwie 2 zł! Otwierasz konto TUTAJ, następnie wpłacasz minimum 50 zł, grasz z regularnej oferty za 2 zł na wygraną wybranej reprezentacji i jeżeli ograją swoich przeciwników na Twoje konto wpadnie 300 zł!

Dania – Serbia: typy bukmacherskie

Spotkanie wielkiej wagi, gdyż w grze są play-offy Mistrzostw Europy 2024. Dania po ostatnim bardzo dobrym występie na wielkim turnieju będzie chciała powtórzyć sukces dotarcia do półfinałów Euro. W pewności dotarcia do finałów potrzebuje punktów w spotkaniu z Serbami. Spotkanie zapewne nie będzie łatwą przeprawą na drodze do wyjścia z grupy C.

Poniżej 2.5 gola w meczu
Typ od redakcji Betside
KURS:

2.02

Kursy mogą ulec zmianie

Spodziewamy się walecznej jak również zamkniętej postawy obydwu reprezentacji. Siła rażenia Dusana Vlahovicia i Aleksandara Mitrovicia powinna być skutecznie detronizowana przez szyki obronne Duńczyków. Kalkulacja w walce o punkty sugeruje iż dobrym typem na spotkanie Dania – Serbia jest poniżej 2.5 bramki w STS po kursie 2.02.

Dania – Serbia: typ na zwycięzce meczu

Zgodnie z analizą przeprowadzoną w sekcji typów konsekwentnie kierujemy się ku zamkniętemu spotkaniu z małą ilością bramek. Dania ma na sobie pewnego rodzaju presje ponowienia solidnego wyniku na kolejnych Mistrzostwach.

Dania wygra mecz
Typ od redakcji Betside
KURS:

2.15

Kursy mogą ulec zmianie

W spotkaniu z Serbią w predykcjach analityków są faworytami. Uważam, że poprzez doświadczenie dadzą radę unieść ciężar spotkania i wygrają skromnie 1:0. Typ na zwycięstwo Danii najkorzystniej postawić po kursie 2.25 w LvBet.

Dania – Serbia: kursy bukmacherskie

Operatorzy zakładów wzajemnych przedstawili kursy bukmacherskie na spotkanie Dania – Serbia

  • Wygrana reprezentacji Danii: kurs 2.25 w LvBet
  • Remis w spotkaniu: kurs 3.60 w Superbet
  • Wygrana reprezentacji Serbii: kurs 3.25 w STS

Wygrana Danii: kurs 2.25 w LvBet

LvBet oferuje kurs 2.25 na zwycięstwo reprezentacji Danii. Ten kurs sugeruje, że bukmacherzy widzą Danię jako faworyta tego meczu. Dzięki temu, obstawienie wygranej Danii może być atrakcyjną opcją dla graczy, którzy uważają, że Dania odniesie zwycięstwo.

Remis: kurs 3.60 w Superbet

Superbet proponuje kurs 3.60 na remis w spotkaniu pomiędzy Danią a Serbią. Ten kurs wskazuje na umiarkowane prawdopodobieństwo wyniku remisowego. Dla graczy przewidujących wyrównane spotkanie, obstawienie remisu może być interesującą opcją.

Wygrana Serbii: kurs 3.25 w STS

STS oferuje kurs 3.25 na zwycięstwo reprezentacji Serbii. Kurs ten sugeruje, że Serbia ma realne szanse na wygraną, mimo że jest mniej faworyzowana niż Dania. Dla graczy poszukujących większego ryzyka i potencjalnie wyższych wygranych, obstawienie wygranej Serbii może być atrakcyjną opcją.

Dania – Serbia: zapowiedź meczu

Reprezentacja Danii w swoim trzecim starciu na Euro 2024 zmierzy się z Serbią. Mecz zaplanowano na 25 czerwca na godz. 21:00 w Monachium. Skomentują go Mateusz Święcicki i Wojciech Kowalewski. Sędzia głównym będzie Francois Letexier.

Dania – Serbia: kto wygra? Procentowe szanse na zwycięstwo

Wygrana Danii:

Z kursem 2.25 w LvBet, szanse na zwycięstwo Danii wynoszą około 43.15%. Bukmacherzy oceniają, że Dania ma najwięcej szans na triumf w tym spotkaniu, co czyni ją faworytem meczu. Duńska reprezentacja, z silnym składem i dobrą formą, ma znaczące szanse na zdobycie trzech punktów.

Remis:

Kurs 3.60 na remis w Superbet sugeruje, że prawdopodobieństwo takiego wyniku wynosi około 26.98%. Remis jest mniej prawdopodobny niż wygrana Danii, ale nadal pozostaje realną opcją. Wynik remisowy może być interesujący dla tych, którzy przewidują wyrównany mecz bez wyraźnego zwycięzcy.

Wygrana Serbii:

Na podstawie kursu 3.25 w STS, szanse na zwycięstwo Serbii wynoszą około 29.87%. Jest to opcja z mniejszym prawdopodobieństwem niż wygrana Danii, ale większym niż remis. Serbia, mimo niższych szans w porównaniu z Danią, może zaskoczyć i odnieść zwycięstwo, co czyni obstawienie jej wygranej atrakcyjnym dla graczy poszukujących większego ryzyka.

Dania – Serbia: sytuacja w grupie C

Anglicy po dwóch meczach mają na koncie cztery punkty i przewodzą w tabeli grupy C. Są na dobrej ścieżce do awansu. Dania do tej pory wywalczyła dwa oczka. Musi wygrać z Serbia żeby nie oglądnąć się na inne drużyny i mieć pewny awans.

# Mecze Punkty Bramki strzelone Bramki stracone Bilans
1. Anglia 2 4 2 1 +1
2. Dania 2 2 2 2 0
3. Słowenia 2 2 2 2 0
4. Serbia 2 1 1 2 -1

Serbia ma w dorobku jeden punkt i jest w najgorszym położeniu w tej grupie. Słowenia wywalczyła dwa remisy i teraz czeka na nią najtrudniejszy i najważniejszy mecz na tego rocznym mistrzostwach Europy.

Dania – Serbia: statystyki

  • Dania nie przegrała żadnego z 5 ostatnich spotkań
  • Serbia zanotowała bilans 2 wygranych, 2 przegranych oraz jednego remisu
  • Dania w każdym z ostatnich pięciu meczy strzeliła bramkę
  • Serbia w 4 na 5 meczy strzeliła gola
  • W spotkaniach bezpośrednich Dania wygrała wszystkie 3 starcia

Dania – Serbia: przewidywane składy

Dania: Ronnow; Andersen, Christensen, Verstergaard; Maehle, Hojbjerg, Norgaard, Kristiansen; Damsgaard, Poulsen, Hojlund

Serbia: Milinkovic-Savic – Erakovic, Milenković, Pavlović, Zivković, Terzić – Gudelj, Milinković – Savić, Lukic, Gacinović – Mitrović

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę