dualipa zaklad specjalny

Hit Dua Lipa “Houdini” i zakład specjalny w BETFAN – Czy może pobić rekordy?

To już czas! – gwiazda muzyki pop, Dua Lipa, zaprasza fanów do muzycznego świata swojego nowego singla “Houdini”. BETFAN świętuje to wydarzenie w wyjątkowy sposób, proponując użytkownikom Zakład Specjalny, który przeniesie emocje związane z premierą na nowy poziom. Czy “Houdini” pobije rekordy popularności? Sprawdźmy to!

Fenomen Dua Lipy – zakład specjalny w BETFAN

Dua Lipa jest znana z definiowania trendów muzyki i od lat zachwyca nas swoją kreatywnością. Od pierwszych coverów aż po wyróżnienia nagrodami Grammy, Brit Awards oraz rekordy Guinnessa, Dua Lipa zawsze była synonimem sukcesu. Z BETFAN masz teraz szansę nie tylko śledzić, ale i obstawiać zakład specjalny, jak wysoko jej najnowszy singiel “Houdini” wzniesie się na muzycznym podium.

Zrzut ekranu 2023 11 8 o 14.31.53

Premiera “Houdini” – Wydarzenie Roku do obstawienia

Zaplanowana na 9 listopada, o godzinie 22:00, premiera “Houdini” to moment, na który czeka naprawdę wielu entuzjastów muzyki. Pierwszy singiel od czasu bestsellerowego albumu “Future Nostalgia” z pewnością rozgrzeje serca słuchaczy i stanie się tematem numer jeden w mediach muzycznych. BETFAN daje Ci możliwość obstawienia sukcesu tego singla – czy przebije on rekordy?

Zakład specjalny od BETFAN

BETFAN znane jest z celebrowania wielu najciekawszych wydarzeń na świecie. Z okazji premiery “Houdini” BETFAN przygotowało dla nas Zakład Specjalny, który pozwoli przewidzieć, jak szybko nowy utwór Dua Lipy osiągnie szczyty list przebojów. Liczba wyświetleń w pierwszych 24 godzinach to zakład, w którym możesz wykazać się swoim muzycznym zmysłem.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę