Etoto kod promocyjny

Internetowy operator zakładów wzajemnych ETOTO oferuje kod promocyjny zawierający ofertę dla nowych graczy, w której do zgarnięcia jest 100 złotych. Rejestracja z kodem: BETSIDE umożliwi uzyskanie nowym typerom na odbiór powiększonej wpłaty 200% od pierwszego dokonanego depozytu. Oznacza to potrojenie naszych środków pieniężnych, które możesz przeznaczyć na zakłady wygranych ulubionych reprezentacji lub zdarzeń meczowych takich jak np. ilość kartek, rzutów rożnych. Zakładając nowe konto kliknij TUTAJ i skorzystaj z możliwości uzyskania dodatkowych funduszy.

Etoto kod promocyjny

W Etoto możesz odebrać specjalny kod promocyjny, który składa się z pakietu zawierającego jedną nagrodę finansową, premiującą depozyt na nowo utworzone konto. Wpłacanie gotówki na saldo główne przez aplikacje mobilną Etoto lub przez stronę internetową zostanie nagrodzone dodatkową kasą. W przypadku pierwszej wpłaty będzie to 200% co skutkuje potrojeniem budżetu na zawieranie kuponów bukmacherskich.

Oferta za kod daje nam 200% więcej przy pierwszej wpłacie. Mogą skorzystać z niej gracze, którzy uprzednio nie posiadali profilu typera w Zakładach Bukmacherskich Etoto.

Etoto kod promocyjny – ile można zyskać?

Z kodem promocyjnym w Etoto za depozyt można uzyskać dodatkowo nawet 100 złotych. Wynika to z mnożnika finansowego, które otrzymasz podczas depozytu:

  • Depozyt 1 – 200% od pierwszej wpłaty do 100 złotych (oznacza potrojenie środków)

Korzystając z udogodnień jakie zawiera kod promocyjny w ETOTO pierwsze inkaso na konto główne może zostać potrojone. W przypadku wpłaty 50 złotych internetowy bukmacher przyzna dodatkowe 100 złotych co zamknie się na łączną kwotę 150 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Kod promocyjny Etoto – jak użyć?

Jeżeli chcesz zyskać dodatkowe pieniądze musisz założyć konto używając słowa o treści: BETSIDE u legalnego operatora zakładów wzajemnych Etoto. Rejestracja konta jest prosta oraz intuicyjna, zatem nawet niedoświadczonemu typerowi nie zajmie dużo czasu, ponieważ statystycznie wynosi 1-2 minuty. Przygotowaliśmy specjalny LINK z zaszytym kodem promocyjnym po kliknięciu, którego zostaniesz przeniesiony do formularza z automatycznie uzupełnionym promo-kodem.

Jeżeli wszedłeś bezpośrednio na stronę bukmachera klikając „Rejestracja” to przy uzupełnianiu pól w formularzu pamiętaj o użyciu kodu promocyjnego o treści BETSIDE dzięki któremu otrzymasz dodatkowe środki pieniężne (200% więcej). Hasło premiujące możesz wpisać ręcznie lub skorzystać z metody kopiuj – wklej. Założenie konta gracza w ETOTO możliwe jest przez stronę internetową klikając tutaj jak również przez aplikację mobilną na smartfony.

Kod promocyjny Etoto – gdzie wpisać?

Kod promocyjny w Etoto Zakłady Bukmacherskie daje możliwość uzyskania dodatkowych benefitów finansowych. Należy go wpisać podczas zakładania konta w formularzu rejestracyjnym. Na poniższym zdjęciu można zobaczyć poprawnie uzupełniona rubrykę nazwaną „kod bonusowy”.

Kod bonusowy w Etoto możesz wprowadzić wpisując hasło promocyjne ręcznie. Możesz zastosować zarówno BETSIDE, jak i betside. Wielkość liter nie ma znaczenia – niezależnie od sposobu internetowy operator zakładów bukmacherskich uzna kod i przydzieli odpowiednich benefitów.

Jakie są warunki uzyskania depozytów z kodem promocyjnym w ETOTO?

Warunkiem uzyskania premiowanego depozytu jest założenie konta z podanym przez nas kodem promocyjnym oraz uiszczenie depozytu na określonych wcześniej zasadach. Uwolnienie dodatkowych środków przyznanych przez bukmachera nastąpi po zagraniu kuponu skumulowanego (AKO) z kursem minimalnym 2.50. Minimalny współczynnik kursowy pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynieść 1,30.

Zagranie zakładu bukmacherskiego z selekcji przedmeczowych (prematch) lub na żywo (live) za kwotę otrzymanej premii finansowej odpowiadającej depozytowi , uwolni Twoje dodatkowe środki. Po wykonaniu tej prostej operacji środki pieniężne są gotowe do wypłaty na konto bankowe lub dalszego obstawiania. Postawiony zakład bukmacherski musi być rozliczony jako wygrana lub przegrana.

Kod promocyjny Etoto – jak założyć konto?

Aby skorzystać z kodu promocyjnego w Etoto należy zarejestrować konto gracz u internetowego operatora zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prostu i nie zawiera żadnych komplikacji nawet w przypadku pierwszej rejestracji bukmacherskiej. Dla wygody typerów przygotowaliśmy specjalny link, który przenosi do zakładki rejestracji na stronie internetowej ETOTO.

Jak się zarejestrować w ETOTO i skorzystać z z kodu promocyjnego w Etoto krok po kroku:

  • kliknij w przygotowany przez nas LINK
  • uzupełnij dane osobowe
  • jeśli pole o treści kod promocyjny będzie puste, uzupełnij je hasłem: BETSIDE
  • uzupełnij pozostałe dane kontaktowe
  • potwierdź swoją rejestrację
  • dokonaj depozytu i korzystaj z automatycznie przyznanej premii finansowej

Rejestrując konto u internetowego operatora zakładów wzajemnych pamiętaj o koniecznym haśle: BETSIDE wpisanym w formularzu. Po założeniu konta korzystaj z dodatkowych zysków za depozyty.

FaQ – Pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy korzystanie z kodu promocyjnego w Etoto jest darmowe?

Skorzystać z kodu promocyjnego w Etoto możesz za darmo bez żadnych opłat. Bukmacher dodatkowo nagradza Twoje depozyty poprzez przyznawanie premii pieniężnej

2️⃣ Jak użyć kodu promocyjnego w Etoto?

Kod promocyjny do podwyższonych premii na zakłady od bukmachera Etoto (200% więcej) należy użyć podczas rejestracji nowego konta gracza. Używając promo-kodu BETSIDE uzyskasz ponadstandardowe benefity pieniężne.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę