Euro 2024 grupa F

Euro 2024: Grupa F: Typy, terminarz, tabela, wyniki

Grupa F podczas Euro 2024 wydaje się, że będzie jedną z najsłabszych, albowiem mamy w niej jedną topową drużynę, dwie bardzo solidne i wydaje się, że jedną najsłabszą reprezentację podczas Euro 2024. Czego możemy spodziewać się po grupie F? Zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje na temat grupy F w postaci typów, terminarza, czy tabel i prezentujemy je w naszym artykule.

Totalbet - Euro 2024
PAKIET 3x111

Euro 2024: Grupa F – typy bukmacherskie

Wydaje się, że grupa F będzie jedną z najprostszych do obstawienia podczas Euro 2024. Wydaje się, że będzie to grupa, w której nie powinniśmy by świadkami sensacji, a raczej klarownych rozwiązań. Naszym zdaniem będzie to grupa, z której awansują 3 ekipy, albowiem Gruzini będą dostarczycielami punktów. Nie spodziewamy się, aby Gruzja miała tutaj powalczyć i wywalczyć 3 lub 4 punktów, które mogłyby dawać awans. Stawiamy na odpadnięcie Gruzji w fazie grupowej po kursie 1.57 w Totalbet.

Gruzja wydaje się, że nie będzie miała szans w żadnym spotkaniu. Oczywiście w którymś z meczów mogą wywalczyć choćby 1 punkt, ale to będzie zdecydowanie za mało, aby awansować. Choć Gruzini zagrali całkiem dobrze w barażach do Euro 2024 to mimo wszystko wydaje nam się, że tutaj trzeba ich spisać na straty.

Euro 2024: Grupa F – terminarz meczów

  • 18 czerwca 2024 18:00 | Turcja – Gruzja | Signal Iduna Park, Dortmund
  • 18 czerwca 2024 21:00 | Portugalia – Czechy | Red Bull Arena, Lipsk
  • 22 czerwca 2024 15:00 | Gruzja – Czechy | Volksparkstadion, Hamburg
  • 22 czerwca 2024 18:00 | Turcja – Portugalia | Signal Iduna Park, Dortmund
  • 26 czerwca 2024 21:00 | Gruzja – Portugalia | Veltins-Arena, Gelsenkirchen
  • 26 czerwca 2024 21:00 | Czechy – Turcja | Volksparkstadion, Hamburg

Euro 2024: Grupa F: tabela

W grupie F zobaczymy wydaje się, że jedną topową reprezentację – Portugalię, dwóch solidnych średniaków – Czechów oraz Turków oraz jedną odstającą poziomem drużynę – Gruzję.

Tak prezentuje się tabela w Grupie F:

# Mecze Punkty Bilans
1. Turcja 1 3 3:1
2. Portugalia 1 3 2:1
3. Czechy 1 0 1:2
4. Gruzja 1 0 1:3

Wydaje się, że w tabeli sprawa po zakończeniu wszystkich spotkań powinna być jasna – Portugalia powinna ją wygrać, natomiast Czechy oraz Turcja powinny powalczyć o drugą lokatę. Gruzja natomiast zapewne zajmie ostatnią lokatę i będzie walczyć choćby o 1. punkt.

Euro 2024: kto wyjdzie z grupy F?

Portugalia – Z pewnością najmocniejsza ekipa w grupie F. Byłoby dość sporą niespodzianką, gdyby nie awansowali z grupy F z pierwszej lokaty. Oczywiście rywalizacja z Czechami oraz Turcją zapowiada się na ciężką, jednak mimo wszystko nie wydaje się, aby mieli mieć kłopoty z awansem z lokaty numer 1. Na wielkich imprezach Portugalia wypada zawsze bardzo dobrze i tutaj spodziewamy się, że będzie podobnie. Stawiamy na pewny awans Portugalii z grupy F.

Czechy – Wydaje się, że Czesi i Turcy w tej grupie, jak i na całym Euro 2024 mogą być reprezentacjami, które powinni sprawić niespodziankę. Oczywiście takie reprezentacje ciężko prorokować, albowiem są one mocno nieobliczalne, jednak wydaje się, że w tej grupie Czechy powinny sobie poradzić bez większych kłopotów. Stawiamy na wyjście Czechów z grupy F.

Turcja – reprezentacja Turcji już na ostatniej imprezie była uważana za czarnego konia turnieju. Ostatecznie zakończyło się na bardzo słabym wyniku i odpadnięciu w fazie grupowej. Tutaj wydaje się, że to się nie stanie, albowiem biorąc pod uwagę, że w grupie mają Gruzję to mimo wszystko przy ich ograniu i dobrym bilansie nawet 3 punkty mogą dać im wyjście z grupy. Turcy w końcu muszą pokazać swoją dobrą grę na wielkim turnieju. Choć nie stawiamy ich tu w roli kandydata do czegoś dużego to mimo wszystko awansować z grupy powinni.

Euro 2024: kto nie awansuje z grupy F?

Gruzja – wydaje się, że Gruzini podczas Euro 2024 będą najsłabszym zespołem. Tak też notują analitycy, że Gruzja ma najmniejsze szanse na Euro 2024. Dla nich sukcesem jest już samo dostanie się na imprezę w Niemczech. Nie spodziewamy się, aby mieli odegrać większą rolę w grupie F, dlatego stawiamy, że to Gruzja nie awansuje z tej grupy jako jedyna ekipa. Dla nich sukcesem będzie zdobycie choćby jednego punktu w grupie F, o który niewątpliwie będzie bardzo ciężko.

Euro 2024: Grupa F – wyniki meczów

Na ten moment nie znamy jeszcze wyników w grupie F. Jeżeli tylko pierwsze spotkania zostaną rozegrane i będziemy znać ich rezultaty – artykuł zostanie o nie uzupełniony.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę