fame friday 1 kod

FAME Arena Firday 1 kod promocyjny + bonus 200 zł

Już w piątek odbędzie się pierwsza gala Fame MMA Friday #1. Zobaczymy podczas gali wiele świetnych i ciekawych zestawień, a aby umilić obstawianie przygotowaliśmy dla Was specjalny kod promocyjny, który zagwarantuje Wam 200 zł bonusu na Fame Arena Friday 1. Wystarczy, że podczas hasło o treści BETSIDE, a będziesz mógł zagrać swój pierwszy kupon u bukmachera Betclic bez ryzyka do 200 zł. Jak skorzystać z kodu promocyjnego na Fame Arena Friday 1 przeczytasz w naszym artykule poniżej.

FAME Friday Arena 1 kod promocyjny BETSIDE
Jaki bukmacher ma kod na FAME Friday 1? BETCLIC
Wysokość bonusu za kod 200 PLN

FAME Arena Friday 1 kod promocyjny

Już w piątek fani freak-fightów będą świadkami nowe gali FAME Friday Arena 1. Organizatorzy organizacji przygotowali specjalny kod promocyjny, który pozwoli Ci skorzystać z dodatkowych korzyści przy zakładach na FAME Friday Arena 1. Tak samo jak na poprzednich galach FAME, również 1. edycja Fame Friday ma swój unikalny kod jakim jest słowo o treści: BETSIDE.

Z naszym kodem BETSIDE na FAME Arena Friday 1 możesz zgarnąć bonus od Betclic w maksymalnej kwocie 200 zł. Dzięki temu możesz zagrać pierwszy zakład z ubezpieczeniem stawki do kwoty 200 zł, więc w razie przegranej otrzymasz 100% zwrotu na konto.

FAME Friday Arena 1 promocyjny kod – gdzie wpisać?

Na internetowym formularzu do zakładania konta w Betclic w pole oznaczone jako “kod promocyjny” wpisz słowo o treści BETSIDE. Dokładnie umiejscowienie tego pola pokazujemy na poniższym zdjęciu.

gdzie wpisac kod fame 16

Z takiej opcji podawania kodu mogą skorzystać nowi gracze, którzy uprzednio nie posiadali konta w Betclic Zakłady Bukmacherskie. Typerzy, którzy zarejestrują się używając kod promocyjny FAME Arena Friday 1 mogą skorzystać także z pozostałych promocji bukmacherskich, które dostępne są dla wszystkich graczy.

Betclic kod promocyjny na FAME Arena Friday 1

Nadszedł czas na kolejną emocjonującą galę FAME Arena Friday 1 pod patronatem bukmachera Betclic, która przyniesie nam niezapomniane starcia w klatce. Jeśli planujesz grać na kuponach te niezwykłe pojedynki i chcesz podkręcić swoje szanse na wygraną, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość.

Betclic, renomowany bukmacher online, przygotował specjalny kod promocyjny dedykowany FAME Arena Friday 1 o treści BETSIDE. Dzięki niemu możesz otrzymać dodatkowe bonusy i korzyści przy składaniu zakładów na to wydarzenie.

FAME Arena Friday 1 kod promocyjny – jak aktywować?

Aby aktywować kod promocyjny Betclic na FAME Friday Arena 1 i skorzystać z dodatkowych bonusów, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

  1. załóż konto na stronie Betclic klikając w LINK
  2. skopiuj kod promocyjny lub zapamiętaj go [BETSIDE]
  3. podaj go na formularzu do zakładania konta
  4. kliknij przycisk zatwierdź i ukończ proces zakładania konta
  5. aktywuj konto z linku, którego otrzymasz na maila
  6. potwierdzeniem, że kod na FAME Friday Arena 1 został aktywowany będzie przyznanie bonusu 200 zł

Po wykonaniu tych kroków, kod promocyjny zostanie aktywowany, a dodatkowe bonusy zostaną przypisane do Twojego konta. Kod aktywny jest od 17. lipca 2023 roku aż do rozpoczęcie 1. edycji FAME Friday Arena, czyli do dnia 21. lipca 2023 roku, jak i podczas trwania pojedynków na żywo.

FAME Arena Fridya 1 kod promocyjny – bonus

W przypadku zastosowania poprawnego kodu promocyjnego na FAME Arena Friday 1 o treści BETSIDE u bukmachera Betclic otrzymasz bonus w kwocie 200 zł na pierwszy zakład bez ryzyka. Dzięki temu ubezpieczasz swój kupon np. na walkę Tyburski – Zadyma czy Dubiel – Marcinek.

Działa to tak, że tworzysz kupon np. z naszych predykcji na FAME Arena 1 i w przypadku nietrafionego zakładu otrzymasz zwrot postawionej stawki – podatek 12% w formie darmowego zakładu. Jeżeli zakład okaże się trafiony np. podczas gali we Wrocławiu to bukmacher Betclic całą wygraną przyzna na Twoje saldo depozytowe z możliwością natychmiastowej wypłaty na rachunek bankowy.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jaki kod promocyjny użyć do bukmachera Betclic na FAME Arena Friday 1?

Stosując kod promocyjny o treści: BETSIDE możesz aktywować najlepszy bonus 200 zł od Betclic i użyć go na galę freak-fightową we Wrocławiu Fame Arena Friday 1 w dniu 21. lipca 2023 roku.

2️⃣ Ile kosztuje kod promocyjny na FAME Friday Arena 1?

Kod promocyjny na FAME Friday Arena 1 do bukmachera Betclic z portalu Betside.pl jest w pełni darmowy. Płatny natomiast jest kod PPV na oglądanie na żywo transmisji z gali FAME Arena 1.

3️⃣ Czy kodem BETSIDE aktywuje transmisje PPV z FAME Arena 1?

Nie, hasło BETSIDE nie aktywuje transmisji PPV z FAME Arena Friday 1. Włączysz natomiast promo-kodem bonus o wartości 200 zł w Betclic Zakłady Bukmacherskie.

4️⃣ Kto może skorzystać z kodu promocyjnego na FAME Arena 1?

Z kodu promocyjnego na FAME Arena 1 mogą skorzystać nowi gracze, pod warunkiem, że mają ukończone 18 lat. To podstawowy warunek w graniu zakładów wzajemnych w Betclic, jak i u innych topowych bukmacherów, jak STS czy Fortuna.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

1 Polubienie
Łapka w górę