fame mma 18 kursy

FAME MMA 18 kursy bukmacherskie, typy, zakłady (20.05.23)

Przed nami emocjonująca gala FAME MMA 18, która odbędzie się w Łodzi 20. maja 2023 roku. Wydarzenie to przyciąga uwagę fanów sportów walki z całego kraju. Jeśli jesteś miłośnikiem zakładów bukmacherskich, Betclic ma dla Ciebie wiele atrakcyjnych kursów na pojedynki podczas tej edycji gali. Betclic, jako wyłączny partner gali, oferuje szeroki wybór zakładów na FAME MMA 18, dając Ci możliwość obstawiania i zdobywania emocjonujących wygranych. W naszym artykule przygotowaliśmy zestawienie kursowe poszczególnych pojedynków, wskazujemy w nich faworytów, a także przygotowaliśmy dla was specjalne typy na FAME MMA 18, które możecie zagrać w Betclic Zakłady Bukmacherskie bez ryzyka. Zapraszamy serdecznie do naszego artykułu.

FAME MMA 18 kursy bukmacherskie

Nadchodząca gala FAME MMA 18 przyciąga uwagę fanów sportów walki i graczy bukmacherów. Bukmacher Betclic oferują atrakcyjne kursy już na 3 tygodnie przed galą na główne starcia wieczoru, co stanowi okazję do ekscytujących zakładów.

Betclic logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Bonus 200 zł na start

zakład bez ryzyka

W pojedynku Arkadiusza Tańculi z Maksymilianem “Wiewiórem” kursy wynoszą odpowiednio 1.48 na zwycięstwo Tańculi i 2.35 na triumf “Wiewióra”. W starciu Ewy Brodnickiej z Martą “Linkimaster” Linkiewicz kurs na zwycięstwo Brodnickiej wynosi 2.85, a na sukces Linkiewicz to 1.33. Ciekawym starciem jest również pojedynek w walce wieczoru pomiędzy Marcinem Dubielem, a Amadeuszem “Ferrarim” Roślikiem, gdzie kursy wynoszą odpowiednio 1.30 na zwycięstwo Dubiela i 3.00 na triumf Roślika.

Poniżej przedstawiamy kursy na wszystkie pojedynki podczas gali FAME MMA 18 (03.02):

WalkaTyp – wygrana 1Typ – wygrana 2
Arkadiusz Tańcula – Maksymilian “Wiewiór” 1.482.35Obstawiam
Tomasz “Zadyma” Gromadzki – Alan Kwieciński1.352.75Obstawiam
Dawid Rzeźnik – Robert Pasut (K1)1.751.90Obstawiam
Mariusz Spysiński – Jakub Frączek1.402.60Obstawiam
Elizabeth Anorue – Dominika Rybak5.251.10Obstawiam
Natan Marcoń – Dariusz Kaźmierczuk1.203.75Obstawiam
Michał Pasternak – Piotr Szeliga (K1)1.105.25Obstawiam
Ewa Brodnicka – Marta “Linkimaster” Linkiewicz (co – main event)2.851.33Obstawiam
Kacper Błoński – Amadeusz “Ferrari” Roślik (double main -event)2.501.42Obstawiam
Marcin Dubiel – Amadeusz “Ferrari” Roślik (double main -event)1.303.00Obstawiam

Oczywiście, kursy podane wyżej są aktualizowane przed galą FAME 18, lecz te mogą ulegać zmianom w zależności od sytuacji i popularności zawodników. Jednak to właśnie dzięki różnicom kursowym można znaleźć atrakcyjne okazje do obstawiania i zdobyć cenne wygrane. Z pewnością ciekawie także wyglądają notowania na pojedynek Dawida Rzeźnika z Robertem Pasutem, gdzie nie ma jednoznacznego faworyta, a szanse rozkładają się 50/50.

Dla typerów szukających sensacji po naprawdę ponadstandardowych kursach ciekawą opcją wydaje się być kurs 5.25 na Elizabeth Anorue w starciu z Domoniką Rybak (1.10).

FAME MMA 18 kursy na pozostałe rynki

Oprócz klasycznych wyżej wymienionych współczynników przygotowanych na zwycięstwa w pojedynkach gracze typować mogą również choćby zakłady bukmacherskie na sposób zakończenia pojedynku czy liczbę rund, która zostanie rozegrana podczas danego pojedynku.

Sprawdź najlepsze kursy na metodę zwycięstwa

Poniżej prezentujemy kilka wybranych mnożników kursowych na sposób zakończenia pojedynku na 3 wybrane pojedynki FAME MMA 18:

Arkadiusz Tańcula – Maksymilian “Wiewiór”

 • Arkadiusz Tańcula KO, TKO, DQ, Poddanie – 2.25
 • Arkadiusz Tańcula przez decyzję – 3.10
 • Maksymilian “Wiewiór” KO, TKO, DQ, Poddanie – 5.75
 • Maksymilian “Wiewiór” przez decyzję – 2.70

Ewa Brodnicka – Marta “Linkimaster” Linkiewicz

 • Ewa Brodnicka KO, TKO, DQ, Poddanie – 5.75
 • Ewa Brodnicka przez decyzję – 3.75
 • Marta “Linkimaster” Linkiewicz KO, TKO, DQ, Poddanie – 2.75
 • Marta “Linkimaster” Linkiewicz przez decyzję – 2.00

Marcin Dubiel – Amadeusz “Ferrari” Roślik

 • Marcin Dubiel przez KO, TKO, DQ – 1.60
 • Marcin Dubiel przez decyzję – 4.50
 • Amadeusz “Ferrari” Roślik przez KO, TKO, DQ – 3.00
 • Amadeusz “Ferrari” Roślik przez decyzję – 8.00

Z pewnością do obstawiania warto rozpatrzeć kurs 2.25 na wygraną Arkadiusza Tańculi przez nokaut w pojedynku z Wiewiórem, albowiem Tańcula pokazał się na galach Fame ze świetnej strony i na sobotniej odsłonie znów będzie kandydatem do zdecydowanego zwycięstwa.

Obstawiaj wysokie kursy na liczę rund na FAME 18

Ciekawymi zakładami na FAME MMA 18, które można obstawiać po wysokich kursach są te na ilość rund w pojedynku. Jak pokazują statystyki ponad 30% typerów kieruje swoje predykcje właśnie w tym kierunku.

Poniżej 3 walki FAME 18 z wysokimi kursami na liczbę rund:

Kacper Błoński – Amadeusz “Ferrari” Roślik:

Poniżej 1.5 rundy2.40 – Obstawiam
Powyżej 1.5 rundy1.50 – Obstawiam
Poniżej 2.5 rundy1.62Obstawiam
Powyżej 2.5 rundy2.15 – Obstawiam

Dawid Rzeźnik – Robert Pasut (K1):

Poniżej 1.5 rundy3.80Obstawiam
Powyżej 1.5 rundy1.22Obstawiam
Poniżej 2.5 rundy2.75Obstawiam
Powyżej 2.5 rundy1.40Obstawiam

Tomasz “Zadyma” Gromadzki – Alan Kwieciński:

Poniżej 1.5 rundy2.55Obstawiam
Powyżej 1.5 rundy1.45Obstawiam
Poniżej 2.5 rundy1.80Obstawiam
Powyżej 2.5 rundy1.90Obstawiam

Naszym zdaniem zdecydowanie warto skierować swoją uwagę na powyżej 1.5 rundy w pojedynku Gromadzkiego z Kwiecińskim. Alan pokazał się na ostatniej gali ze świetnej strony, więc i w pojedynku z Zadymą nie powinien tak bardzo odstawać jak wskazują na to kursy bukmacherskie.

Który bukmacher ma najwyższe kursy na FAME MMA 18?

Betclic, jako wyłączony partner federacji FAME MMA 18, słynie z oferowania najwyższych kursów na pojedynki FAME MMA 18, które odbędzie się w Łodzi. W szczególności, na starcie Kacpra Błońskiego z Amadeuszem “Ferrari” Roślikiem kurs 9.00 na wygraną Błońskiego w 2. rundzie oraz pojedynku Ewy Brodnickiej z Martą “Linkimaster” Linkiewicz kurs 12.00 na zwycięstwo Brodnickiej w 3. rundzie.

Betclic zapewnia atrakcyjne kursy, które przyciągają uwagę graczy. To doskonała okazja dla fanów sportów walki, by skorzystać z korzyści i emocjonować się wydarzeniami FAME MMA 18, jednocześnie mając szansę na wyższe wygrane, na podkręconych stawkach.

Obstawiaj FAME MMA 18 bez ryzyka w Betclic

Jeśli jesteś fanem FAME MMA 18 i chcesz obstawiać emocjonujące pojedynki FAME MMA 18 bez ryzyka, warto rozważyć skorzystanie z oferty Betclic. Ten renomowany bukmacher posiada na wyłączność ofertę na FAME, co oznacza, że oferuje unikalne promocje i najlepsze mnożniki na te zawody. Jeśli zależy Ci na bezpiecznym obstawianiu załóż konto w Betclic według naszej poniższej instrukcji:

 • zarejestruj się w Betclic poprzez link afiliacyjny
 • dokonaj pierwszego depozytu – najlepiej 200 zł
 • postaw zakład na nasze typy poniżej lub wybierz swoje
 • w przypadku wygranej grając nasze zakłady zgarniesz blisko 583 zł (3.31 x 200 – 12% podatku)
 • w przypadku porażki otrzymasz zwrot postawionych środków w formie darmowej kasy (freebetu)
 • w przypadku wygranej kasa ląduje na saldzie głównym (gotówkowym)

Przekonaj się sam i spróbuj obstawiać FAME MMA 18 z Betclic bez ryzyka.

FAME MMA 18 typy bukmacherskie

Teraz czas przejść do najważniejszego czyli do typów bukmacherskich na galę FAME MMA 18. Po analizie kursowej wiemy już kto jest faworytem do wygrania poszczególnych pojedynków, a także mniej więcej czego możemy spodziewać się po każdej z walk.

Nasze typy na FAME MMA 18 to:

 • Typ 1: wygrana Marty “Linkimaster” Linkiewicz z Ewą Brodnicką
 • Typ 2: zwycięstwo Arkadiusza Tańculi z Maksymilianem “Wiewiórem”
 • Typ 3: ponad 1.5 rundy w pojedynku Marcina Dubiela z Madeuszem “Ferrari” Roślikiem

A analizę do naszych typów przeczytasz szczegółowo poniżej.

Marcin Dubiel – Amadeusz “Ferrari” Roślik typy bukmacherskie

W ostatnim pojedynku gali FAME MMA 18 w walce wieczoru zmierzy się Marcin Dubiel z Amadeuszem “Ferrari” Roślikiem. Dubiela mogliśmy oglądać na ostatniej gali High League gdzie rozbił niespodziewanie PasheBicepsa. Ferrari natomiast walczył na FAME 17, gdzie również niespodziewanie zanotował porażkę z Kamilem Łaszczykiem. Niewątpliwie Marcin Dubiel wyrasta na gwiazdę federacji FAME, a także gal freak-fightowych pomimo, że na początku nic na to nie wskazywało. Tutaj również jasno bukmacher Betclic wskazuje Marcina Dubiela jako faworyta do wygrania starcia z Ferrarim.

typy dubiel

Na pewno Dubiel będzie przeważał aspektami fizycznymi, ponieważ jest o 6 cm wyższy i dysponuje zdecydowanie lepszym zasięgiem ciosów. Jako, że dla Ferrariego głównym atutem będzie walka w stójce to z pewnością może mieć on spore kłopoty. My jednak Roślika nie skreślamy i dajemy mu szansę. Z pewnością nie spodziewamy się tak krótkiego pojedynku jak choćby ostatnie starcie Dubiela, który pokazał już na galach FAME że potrafi toczyć bardzo długie i krwawe pojedynki.

Oczywiście na niekorzyść Amadeusza Roślika będzie także fakt, że podejdzie do pojedynku z Dubielem po starciu z Kacprem Błońskim, gdzie również walka może być wyniszczająca, jednak to właśnie może spowodować, że pierwszą rundę będzie chciał zawalczyć zdecydowanie spokojniej, a dopiero w drugiej przycisnąć rywala. Nasz typ na walkę wieczoru Dubiel – Ferrari to ponad 1.5 rundy po dobrym kursie 1.68.

Typy na Arkadiusz Tańcula – Maksymilian “Wiewiór”

Naszym zdaniem jednym z lepszych pojedynków gali FAME MMA 18 będzie starcie Arkadiusza Tańculi z Maksymilianem Wiewiórką. Tańcula znany jest fanom freak-fightów przede wszystkim ze starć ze ś.p. Mateuszem Murańskim oraz jego ojcem Jackiem. Na jego koncie widnieje tylko porażka z “Tyborim”, a mówiono też o jego potencjalnych występach w KSW, co potwierdza klasę tego zawodnika. Jego atuty fizyczne stoją na wysokim poziomie, a dodatkowo aktor z serialu “Lombard” z pewnością coraz bardziej stawia na freak-fighty (otworzył nawet swoje treningi personalne) i kto wie jak jego kariera się potoczy.

typ na tancule

Rywalem będzie nie byle kto, bo “Wiewiór”, który jest mistrzem w dywizji półśredniej w FAME MMA. Ostatnio jednak pomimo, że był faworytem w starciu z Kwiecińskim to został znokautowany w stójce. Jego głównym atutem jest mocny parter i to tam zapewne będzie chciał toczyć walkę z Tańculą. Spodziewamy się, że walka potrwa co najmniej 2 rundy, a być może i zostanie stoczona nawet nie pełnym dystansie. Zestawiając jednak atuty obu zawodników jasno wychodzi, że to Tańcula jest zdecydowanym faworytem i powinien gładko sięgnąć po końcowe zwycięstwo. Tak też typujemy że Arkadiusz Tańcula pokona “Wiewióra” na gali FAME MMA 18. Większość atutów stoi po stronie “Aroy” i to on powinien dyktować warunki gry w tym pojedynku.

Typy bukmacherskie na Ewa Brodnicka – Marta “Linkimaster” Linkiewicz

Jeżeli mówimy o kobiecym freak-fighcie to zdecydowanie obecnie Ewa Brodnicka oraz Marta Linkiewicz to dwie najmocniejsze polskie zawodniczki. “Kleo” posiada w swojej karierze między innymi przygodę z boksem, a w walkach MMA posiada jedną przegraną z “Lil Masti”, a także jedną wygraną z Kamilą Wybrańczyk. Kursy jednak jasno wskazują, że zdecydowaną kandydatką do zwycięstwa jest Linkiewicz, aczkolwiek naszym zdaniem kursy powinny być nieco wyższe na poziomie 1.45, a nie 1.33.

typ na masti

Oczywiście Marta Linkiewicz oddała się całkowicie w treningi i skrupulatnie przygotowuje się do kolejnych swoich pojedynków, ale jako, że Brodnicka ma bardzo dobrą przeszłość z boksem to walka w stójce może być woda na młyn dla “Kleo”. Linkiewicz pokazała się z bardzo dobrej strony w pojedynku z “Masti” i choć niewiele zabrakło do zwycięstwa można mówić, że jest to zdecydowana kandydatka do miana najlepszej obecnie freak-fighterki w Polsce. Naszym typem będzie zwycięstwo Marty Linkiewcz w pojedynku z Ewą Brodnicką, jednak nie tak proste jak wskazują na to kursy bukmacherskie. Spodziewamy się zaciętej walki, która powinna rozstrzygnąć się przez decyzję sędziów na korzyść “Linkimaster”.

FAME MMA 18 – gdzie obstawiać galę?

Jeśli chcesz obstawiać galę FAME MMA 18, jedynym bukmacherem, który oferuje taką możliwość, jest Betclic. Ta renomowana firma bukmacherska jest wyłącznym partnerem federacji FAME MMA, co daje Ci doskonałą okazję do zaangażowania się w emocjonujące zakłady na tę galę. Betclic zapewnia szeroki wybór zakładów i atrakcyjne kursy, umożliwiając Ci wykorzystanie swojej wiedzy na temat zawodników i wyników. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem MMA czy tylko chcesz spróbować swojego szczęścia, Betclic jest idealnym miejscem do obstawiania gali FAME MMA 18.

Dodatkowo podczas obstawiania warto wykorzystać zakład bez ryzyka, który możesz otrzymać w Betclic na kwotę 200 zł, a potrzebne Ci jest tylko do tego specjalne hasło.

FAME MMA 18 karta walk

Kibice mogą liczyć na 10. pojedynków tego wieczoru z czego aż 3 odbędzie się jako main-event. Poniżej pełna karta walk.

 • Amadeusz Ferrari Roślik – Marcin Dubiel
 • Amadeusz Ferrari Rośli – Kacper Crusher Błoński
 • Ewa Kleo Brodnicka – Marta Linkiewicz
 • Michał Wampir Pasternak – Piotr Szeli Szeliga
 • Tomasz Zadyma Gromadzki – Alan Kwieciński
 • Dawid Dzinold Rzeźnik – Robert Sutonator Pasut
 • Maksymilian Wiewiórka – Arkadiusz Tańcula
 • Natan Marcoń – Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk
 • Dominika Rybak vs Elizabeth “Lizi” Anorue
 • Mateusz Spysiński – Jakub Paramaxil Frączek

Dodatkowo podczas FAME 18 zobaczymy także 2 pojedynki w formule K1 – czyli starcie Dawida Rzeźnika z Robertem Pasutem, a także Michał Pasternaka z Piotrem Szeligą.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Kto jest faworytem w pojedynkach na FAME MMA 18?

Największymi faworytami do zwycięstwa w swoich pojedynkach podczas FAME MMA 18, które odbędzie się 20. maja 2023 roku w Łodzi to: Arkadiusz Tańcula, Natan Morcoń, Tomasz Gromadzki, Michał Pasternak, a także Marcin Dubiel.

2️⃣ Kiedy odbędzie się gala FAME MMA 18?

Gala FAME MMA 18 będzie miała miejsce 20. maja 2023 roku w Łodzi.

3️⃣ Jaki bukmacher najlepszy na FAME MMA18?

Według nas najlepszym bukmacherem na 18. galę FAME MMA jest Betclic. Posiada on na wyłączność rynek zdarzeń (ponad 300 selekcji do typowania) oraz najwyższe kursy w przedziale 1.50 – 10.00, a także możliwość obstawiania pojedynków z premią finansową 200 PLN.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę