Dowiedz się, gdzie oglądać FAME MMA 19 za darmo!

FAME MMA 19 – gdzie oglądać na żywo za darmo? Mamy sposób!

Już w sobotę 2 września czeka nas 19 gala FAME MMA. Zapewne zastanawiasz się czy można oglądać transmisję z FAME 19 na żywo za darmo? My mamy dla Was wyjątkową okazję – 6 darmowych kodów PPV do streama z FAME MMA 19. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie, a masz szansę zdobyć jeden z sześciu przygotowanych przez nas voucherów. Po szczegóły zapraszamy do naszego artykułu.

FAME MMA 19 gdzie oglądać na żywo?

Transmisja live z gali FAME MMA 19 dostępna jest tylko i wyłącznie w systemie PPV. FAME 19 oglądać można tylko za pomocą streama. Link do oglądania na żywo Fame MMA 19 dostaną jedynie zarejestrowani użytkownicy oficjalnej strony famemma.tv. Dodatkowo trzeba wykupić jeden z dwóch dostępnych pakietów. My jednak mamy sposób jak oglądać FAME 19 na żywo za darmo!

FAME MMA 19: gdzie oglądać za darmo – konkurs

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, dzięki któremu będą mogli oglądać FAME MMA 19 na żywo za darmo. Do wygrania jest 6 darmowych kodów PPV na FAME 19. Kod, który możesz wygrać jest dokładnie taki sam, jak ten, który by wykupił, więc wszystko jest sprawdzone i legalne.

Zasady konkursu z możliwością oglądania FAME 19 na żywo za darmo:

  • w komentarzu pod artykułem napisz, która walka jest najciekawsza Twoim zdaniem – swoją wypowiedź uzasadnij w 5-7 zdaniach
  • podaj swój login do bukmachera Betclic
  • spośród wszystkich komentarzy wyłonimy 6 najlepszych, którym przydzielimy 6 voucherów do transmisji PPV z FAME MMA 19

Pamiętaj, że odpowiedź należy przesłać do dnia 2 września 16:00 – po tym czasie odpowiedzi nie będą brane pod uwagę – musi mieć czas, aby wybrać najlepszy i wysłać do zwycięzców kody do transmisji z FAME MMA 19. Komentarze można umieszczać od 31 sierpnia godziny 8:00.

Jak obejrzeć za darmo FAME MMA 19?

FAME MMA 19 możesz obejrzeć za darmo. Jeżeli wygrałeś kod PPV wystarczy zrealizować 3 proste kroki:

  • Wejdź na oficjalną stronę FAME MMA TV,
  • Otrzymany kod PPV wklej do zakładki “Realizuj kod” (znajduje się ona w menu głównym),
  • Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie.

Cały proces realizacji kodu do oglądania FAME MMA 19 za darmo trwa dosłownie 2 minuty. Mimo wszystko polecamy, aby przeprowadzić go na kilka godzin przed pierwszym pojedynkiem.

Dodatkowo jeżeli podczas oglądania chcesz sprawić sobie ekstra emocje możesz skorzystać z zakładu bez ryzyka u bukmachera Betclic do kwoty 200 zł. Dzięki niemu możesz postawić zakład na ten “freak-fightowy” event, a w razie przegranej otrzymasz zwrot stawki postawionego kuponu na konto gracza. Odebrać ubezpieczone 200 zł możesz klikając TUTAJ w link lub korzystając z baneru powyżej.

Czy FAME MMA 19 będzie mieć darmowego streama?

Niestety nie – FAME MMA 19 nie przeprowadzi darmowego streama live z gali. Na YouTube federacji możesz jednak śledzić komentarz z gali. My jednak polecamy wziąć udział w naszym konkursie, zdobyć kodzik do PPV FAME 19 i cieszyć się z możliwości darmowego oglądania streama z 19. edycji FAME MMA.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie oglądać FAME MMA 19 na żywo?

Transmisję FAME MMA 19 na żywo możesz oglądać w systemie PPV. Streama przeprowadzi strona famemma.tv – cena dostępu zaczyna się od 34,99 zł.

2️⃣ Czy można oglądać FAME MMA 19 na żywo za darmo?

Tak, mamy sposób na oglądanie FAME MMA 19 na żywo za darmo. Wystarczy, że weźmiesz udział w konkursie dla czytelników Betside.pl, a masz szansę wygrać jeden z 6 voucherów do transmisji PPV.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

6 Polubień
Łapka w górę