fame 19 kod

FAME MMA 19 kod promocyjny | Najlepszy bonus Betclic 200 zł na galę

Fanów freak-fightów już 2 września czeka kolejna gala. Tym razem będzie to FAME MMA 19. Mamy dla Was kod promocyjny! Dzięki niemu macie szanse otrzymać do bukmachera Betclic 200 zł! Jak to możliwe? Wystarczy, że założysz nowe konto i podasz podczas rejestracji kod na FAME 19 o treści BETSIDE. Grasz kupon i albo wygrywasz albo w razie porażki możesz otrzymać zwrot do 200 zł. Jak zastosować kod promocyjny FAME MMA 19? Zapraszamy do naszego artykułu, w którym wszystko tłumaczymy.

FAME MMA 19 kod promocyjny

FAME MMA 19 kod promocyjny to słowo o treści BETSIDE. Tak jak na poprzednich galach, tak i podczas 19 edycji na freak-fightyu pod brendem FAME aktywnym i działającym kodem promocyjnym jest ciąg liter składający się z 7 liter – BETSIDE.

FAME MMA 19 kod promocyjny BETSIDE
Jaki bukmacher ma kod na FAME MMA 19? BETCLIC
Wysokość bonusu za kod 200 PLN

Z naszym kodem BETSIDE na FAME MMA 19 możesz zgarnąć bonus od Betclic w maksymalnej kwocie 200 zł. Dzięki temu możesz zagrać pierwszy zakład z ubezpieczeniem stawki do kwoty 200 zł, więc w razie przegranej otrzymasz 100% zwrotu na konto.

FAME MMA 19 promocyjny kod – gdzie wpisać?

Promocyjny kod FAME MMA 19 wpisz na internetowym formularzu do zakładaniu konta w Betclic w pole oznaczone jako “kod promocyjny”. Podaj ciąg liter o treści BETSIDE. Dokładnie umiejscowienie tego pola pokazujemy na poniższym zdjęciu.

gdzie wpisac kod fame 16

Z takiej opcji podawania kodu mogą skorzystać nowi gracze, którzy uprzednio nie posiadali konta w Betclic Zakłady Bukmacherskie. Typerzy, którzy zarejestrują się używając kod promocyjny FAME MMA19 mogą skorzystać także z pozostałych promocji bukmacherskich, które dostępne są dla wszystkich graczy.

Betclic kod promocyjny FAME MMA 19

Bukmacher Betclic jako partner federacji FAME MMA 19 ma swój ustalony odrębny kod promocyjny na tę galę. Jest nim hasło o treści BETSIDE. Jeśli planujesz grać na kuponach te niezwykłe pojedynki i chcesz podkręcić swoje szanse na wygraną, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – możesz zrobić to z ekstra kasą w kwocie 200 zł na koncie.

Masz szansę zagrać swój pierwszy kupon bez ryzyka do 200 zł. Jeżeli wygrasz kasa Twoja i możesz ją wypłacić – jeżeli przegrasz otrzymasz zwrot postawionych środków w formie freebetu do 200 zł!

FAME MMA 19 kod promocyjny – jak aktywować?

Aby aktywować kod promocyjny Betclic na FAME MMA 19 i skorzystać z dodatkowych bonusów, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

  1. zarejestruj się na stronie Betclic klikając w LINK
  2. skopiuj kod promocyjny lub zapamiętaj go [BETSIDE]
  3. podaj kod na formularzu rejestracyjnym
  4. kliknij przycisk zatwierdź i ukończ proces zakładania konta
  5. aktywuj konto z linku, którego otrzymasz na maila
  6. potwierdzeniem, że kod został aktywowany będzie przyznanie bonusu 200 zł

Po wykonaniu tych kroków, kod promocyjny zostanie aktywowany, a dodatkowe bonusy zostaną przypisane do Twojego konta. Kod aktywny jest od 28. sierpnia 2023 roku aż do rozpoczęcie 19. edycji FAME MMA, czyli do dnia 2 września 2023 roku, jak i podczas trwania pojedynków na żywo.

FAME MMA 19 kod promocyjny – bonus

W przypadku zastosowania poprawnego kodu promocyjnego na FAME MMA 19 o treści BETSIDE u bukmachera Betclic otrzymasz bonus w kwocie 200 zł na pierwszy zakład bez ryzyka. Dzięki temu ubezpieczasz swój kupon np. na walkę Tańculi czy Sebastiana Fabijańskiego.

Działa to tak, że tworzysz kupon np. z naszych predykcji na FAME 19 – TU je znajdziesz i w przypadku nietrafionego zakładu otrzymasz zwrot postawionej stawki – podatek 12% w formie darmowego zakładu. Jeżeli zakład okaże się trafiony np. podczas gali FAME 19 to bukmacher Betclic całą wygraną przyzna na Twoje saldo depozytowe z możliwością natychmiastowej wypłaty na rachunek bankowy.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jaki kod promocyjny użyć do bukmachera Betclic na FAME MMA 19?

W Betclic na FAME MMA 19 użyj kod o treści BETSIDE – zapewni Ci on najlepsze bonusy finansowe na freak-fightową galę.

2️⃣ Ile kosztuje kod promocyjny na FAME MMA 19?

Kod promocyjny na FAME MMA 19 do bukmachera Betclic z portalu Betside.pl jest w pełni darmowy.

3️⃣ Czy kodem BETSIDE aktywuje transmisje PPV z FAME MMA 19?

Nie, hasło BETSIDE nie aktywuje transmisji PPV z FAME MMA 19. Włączysz natomiast promo-kodem bonus o wartości 200 zł w Betclic Zakłady Bukmacherskie.

4️⃣ Kto może skorzystać z kodu promocyjnego na FAME MMA 19?

Z kodu promocyjnego na FAME MMA 19 mogą skorzystać nowi gracze, pod warunkiem, że mają ukończone 18 lat. To podstawowy warunek w graniu zakładów wzajemnych w Betclic, jak i u innych topowych bukmacherów, jak STS czy Fortuna.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę