francja polska 400 zl superbet

Francja – Polska: 400 zł za gola Polaków w Superbet

Francja – Polska 400 zł w Superbet. Ten legalny bukmacher na hitowe starcie reprezentacji Polski w ostatnim meczu Euro 2024 przygotował super ofertę. Wystarczy zagrać za 2 zł na choćby JEDNĄ bramkę Polaków w meczu z Francją, a jeżeli Twój zakład będzie trafiony otrzymasz aż 400 zł! O szczegółach specjalnej akcji Superbet 400 zł Francja – Polska (24.06) dowiesz się z naszego artykułu.

400 zł za gola Polski z Francją
Zagraj za 2 zł na choćby JEDNEGO gola Polaków z Francją i odbierz 400 zł
Premia

400 PLN

Francja – Polska 400 zł Superbet – jak odebrać?

Z okazji starcia pomiędzy reprezentacją Polski, a Francji na mistrzostwach Europy 2024 legalny bukmacher Superbet przygotował aż 400 zł za choćby JEDNEGO gola Biało-Czerwonych. Wystarczy zagrać za 2 zł na Polska zdobędzie gola, a jeżeli trafią do siatki Francji dla Ciebie wpadnie 400 PLN!

Aby aktywować możliwość odebrania 400 zł na Francja – Polska w Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

Instrukcja krok po kroku:

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na bramkę Polski w meczu z Francją ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy Polacy raz trafią do siatki Francuzów to bukmacher Superbet dopisze 400 zł do Twojego konta
francja polska superbet baner

Po założeniu profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus Superbet, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Francja – Polska Superbet 400 zł – jaki minimalny depozyt do odebrania?

Wpłata minimalna ustalona do specjalnej oferty bukmachera Superbet, w której za zakład na gola Polski z Francją możesz odebrać aż 400 zł została ustalona na przyjaznym poziomie i wynosi minimum 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna. Dodatkowo przy wysokości tego depozytu otrzymasz darmowe 35 PLN od Superbet.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę