gamrot dos anjos 300 zl sts glowne

Gamrot – Dos Anjos: promocja STS – bonus 300 zł

W nocy z soboty na niedzielę na gali UFC 299 Mateusz Gamrot zmierzy się z Dos Anjos. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował promocję, w której za wygraną Gamera możesz odebrać 300 zł bonusu finansowego. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł i zwycięstwo Polaka w tej walce, a masz szansę na 300 zł! O szczegółach promocji STS 300 zł bonusu na Gamrot – Dos Anjos dowiesz się z naszego artykułu.

Gamrot – Dos Anjos bonus 300 zł w promocji STS

Aby aktywować możliwość odbioru 300 zł bonusu za wygraną Mateusza Gamrota z Dos Anjos w specjalnej promocji bukmacherskiej STS należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta bonusu finansowego została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich STS jest w pełni darmowe.

Krok po kroku jak odebrać 300 zł za wygraną Gamrota z Dos Anjos w promocji STS:

  • załóż nowe konto typera w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Gamrota ze standardowej oferty bukmachera STS
  • w przypadku, gdy Polak zwycięży w tej walce to STS dopisze 300 zł bonusu do Twojego konta

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus STS, w którego skład wchodzi 100 zł bez ryzyka, 60 zł za darmo za wykonanie 3 zadań, czy bonus od wpłaty do kwoty 1500 zł.

Bonus ze specjalnej promocji bukmachera STS za pierwszy walkę pomiędzy Matuszem Gamrotem, a Dos Anjos należy obrócić 2-krotnie z kursem minimum 1.91 na wygranych kuponach.

Gamrot – Dos Anjos bonus 300 zł w STS jaki minimalny depozyt do odbioru promocji?

Wpłata minimalna ustalona do oferty bukmachera STS, w której za wygraną Mateusza Gamrota z Dos Anjos możesz możesz odebrać 300 zł bonusu finansowego została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 300 zł za zwycięstwo “Gamera”.

Gamrot – Dos Anjos bonus 300 zł – za ile najlepiej zagrać w promocji STS?

Grając zakład do promocji bukmachera STS na walkę na gali UFC 299 pomiędzy Mateuszem Gamrotem, a Dos Anjos maksymalna stawka obowiązująca do grania ze współczynnikiem 150 (bonus 300 zł) to 2 zł i jest to naszym zdaniem najkorzystniejsza stawka. Wiąże się ona z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez STS online na hitowe starcie Polaka z brazylijsko-amerykańskim zawodnikiem. Dzięki temu odbierzesz 300 zł przy wkładzie zaledwie 2 zł, jeżeli “Gamer” wygra.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie bonus na Gamrot – Dos Anjos?

Na starcie pomiędzy Mateuszem Gamrotem, a Dos Anjos na gali UFC 299 najlepsza oferta promocji z bonusem 300 zł została zaoferowana w STS, gdzie za wygraną Polaka odbierzesz 300 zł przy stawce zaledwie 2 zł.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocyjnego bonusu 300 zł na Gamrot – Dos Anjos w STS?

Naszym zdaniem zdecydowanie polecamy skorzystać ze specjalnej promocji bukmachera STS na walkę pomiędzy Gamrotem, a Dos Anjos, ponieważ wygrana z boostem x 150 jest zależna tylko od tego czy “Gamer” pokona swojego rywala.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę